| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

e-maus napisał:
1./Pierwszy poddałem w wątpliwość , powinienem być pierwszy który przeprasza .
2./ Całe życie człowiek się uczy. Ukłon


PT e-maus

ad1./ Wg mnie nie masz Waść powodu przepraszanie za poddanie ;"w wątpliwość" .... To cecha osób myślących a do takich się Waszmość - bez podlizywania - należysz . Jest na Forum parę osób którym ..zazdroszczę wiedzy . No cóż taki wredne ego mam . Nie mamona a widza wprawia mnie w takowy stan . Za kategoryczność osądu już tak .
Dobrą nauczką dla mnie ( słuszną ) była sprawa Blomberga i Readera - gdzie opierając się na logicznych i faktograficznych przesłankach wyciągnąłem poprawny wniosek logiczny - negatywny ale zupełnie fałszywy. Poprawność logiczna " zagłuszyła " moje własne wątpliwości , które miałem . Sedno tkwiło w niewyjaśnionym problemie oznakowania stopnia. Dopiero PO całkowitym wyjaśnieniu sposobu oznakowania stopnia wraz z odpowiednimi elementami - fałszywy wniosek stał się oczywisty i pozwolił na prawdziwą ocenę.. Sprawa ta uświadomiła mi ,że trzeba sprawdzać WSZYSTKIE brakujące ogniwa w dowodzeniu , a w przypadku wątpliwości ( w tamtej sprawie nie wyjaśnienia poszczególnych elementów ) nie stawiać kategorycznych wniosków. Odnosić się do pewników tylko i wyłącznie w zakresie w jakim one słuszne . Zakładanie a priori ,że podstawa dowodzenia jest słuszna doprowadziło mnie do blamażu . I to było potrzebne - przynajmniej dla mnie . Więcej mam teraz "pokory / ostrożności " przy wnioskowaniu , co skutkuje prawdziwością .

ad 2./ Współczesna nauka o czym Waść zapewno wiesz - jest INTERDYSCYPLINARNĄ . I bez znajomości jej pokrewnych dziedzin wiele działań/ocen byłoby niemożliwych do zrealizowania .
Dlatego oprócz samego np. katalogu należy przeprowadzać nazwijmy to " badania pośrednio " dowodzące w pewnym zakresie / częściowo istnienia prawdziwości tezy .

Przepraszając za OT -

pozdrawiam PT Wszystkich Falerystów i ich PT Rodziny z okazji Świąt ( i nie tylko ) coby zacny Reniferek obdarzył Was w tym kończącym się roku i przyszłym nie tylko destruktami ( jakże ciekawymi ) ale ....rara avis - najlepiej darmowym

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Nie 22 Gru, 2013 23:31

Powrót do góry
battek1980
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ponieważ jest to mój pierwszy post chciał bym wszystkich powitać

Są to blachy na hełm policyjny z lat około 30. Hełm wygląda jak m16 ale nie ma rogów tylko dwa duże wywietrzniki pokryte siatką. Pod moim znajdują się otwory do zamocowania twoich emblematów , emblematy były zamocowane pod kątem

Sro 19 Mar, 2014 22:02

Powrót do góry
aver
Kapitan

Kapitan





Posty: 1076
Pochwał: 1
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witaj na forum.
Jak możesz to załącz zdjęcia swojego hełmu.

Sro 19 Mar, 2014 22:15

Powrót do góry
battek1980
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

hełmik


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Pią 21 Mar, 2014 21:30

Powrót do góry
OnyX
Podporucznik marynarki

Podporucznik marynarki







Posty: 268
Skąd: Gdańsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ładny zestaw by był Uśmiech

Pią 21 Mar, 2014 21:44

Powrót do góry
battek1980
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

już jest komplet


Opis załącznika:

Pon 24 Mar, 2014 22:05

Powrót do góry
Frozzer
Porucznik

Porucznik




Posty: 685
Pochwał: 2
Skąd: Olsztyn
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem to nie emblematy do tego hełmu. Zobacz na stronie 2 zdjęcia wykopka które zamieściłem.

Pią 28 Lip, 2017 9:09

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.