| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
castaway08
Porucznik

Porucznik




Posty: 578
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W poszukiwaniu pierwszego EK

Witam, poszukuje pierwszego w kolekcji EK 1939. żadnego rarytasu, oryginalny komplet w dobrej cenie. Co myślicie o tym odznaczeniu?


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Pozdrawiam
Łukasz

Wto 25 Lip, 2017 12:14

Powrót do góry
VEB
Administracja
Подполковник

Подполковник





Posty: 2841
Pochwał: 15
Skąd: Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Opinia subiektywna, więc wybacz... Odpuść! Przede wszystkim z uwagi na podrapany rdzeń. Po wtóre-osobiście proponowałbym sygnowany. Szczególnie w pierwszym egzemplarzu w kolekcji ma to znaczenie (chyba, że idziesz od razu na "rare" i szukasz Schinkla lub Ubergrossa, które sygnowane nie były. Ale z Twych słów wynika, że szukasz najzwyklejszego). Po trzecie-warto zacząć przygodę od ładnego stanu. Po czwarte-jeżeli piszesz o komplecie, to pomyśl o krzyżu wraz ze zgodną kopertą. Po piąte-ceny popularnych EK2 nie zwalają z nóg, więc biorąc to pod uwagę przemyśl kwestie podane w punktach 1-4.

Pozdrawiam

Wto 25 Lip, 2017 13:34

Powrót do góry
castaway08
Porucznik

Porucznik




Posty: 578
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W sumie chyba masz rację. Napisałem właśnie do kolegi Tompress, może akurat znajdzie do sprzedawanego krzyża odpowiednia kopertę i jakoś sie dogadamy Uśmiech
_________________
Pozdrawiam
Łukasz

Wto 25 Lip, 2017 14:13

Powrót do góry
Dracula
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 1165
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

VEB napisał:
Opinia subiektywna, więc wybacz... Odpuść! Przede wszystkim z uwagi na podrapany rdzeń. Po wtóre-osobiście proponowałbym sygnowany. Szczególnie w pierwszym egzemplarzu w kolekcji ma to znaczenie (chyba, że idziesz od razu na "rare" i szukasz Schinkla lub Ubergrossa, które sygnowane nie były. Ale z Twych słów wynika, że szukasz najzwyklejszego). Po trzecie-warto zacząć przygodę od ładnego stanu. Po czwarte-jeżeli piszesz o komplecie, to pomyśl o krzyżu wraz ze zgodną kopertą. Po piąte-ceny popularnych EK2 nie zwalają z nóg, więc biorąc to pod uwagę przemyśl kwestie podane w punktach 1-4.

Pozdrawiam
Cześć Paweł.
Jeśli chodzi o komplet, tak jak Kolega pisze ,to masz rację i trzeba dorzucić do tego nadanie ( coś jak u Ciebie tapeta na ścianie Wink ) i regulaminowa długość wstążki. EK +koperta (zgodna) + nadanie... trzeba trochę stówek przygotować. Druga sprawa stan odznaczenia, myślę, że to rzecz gustu. Osobiście wolę odznaczenia z "widocznym upływem czasu" drobne przetarcie (np . szturm czy VWA) daje uroku, a na ramce (skoro mówimy o EK) patyna musi być Super Jak dla mnie, ogólny stan odznaczenia musi być minimum dobry. Możesz Pawle wrzucić jakieś foto swojej "tapety" ? Piwo

_________________
Pzdr. Marcin

--------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=QDXaiR-foos

Wto 25 Lip, 2017 18:16

Powrót do góry
VEB
Administracja
Подполковник

Подполковник





Posty: 2841
Pochwał: 15
Skąd: Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dracula napisał:
Możesz Pawle wrzucić jakieś foto swojej "tapety" ? Piwo


Marcinie, nie mam już "tapety" Mr. Green Wszystko poszło do sejfu. Strzeliłem ostatnio dwa duże odyńce i nie miałem już miejsca na powieszenie skór. Dziki wygrały z krzyżami Mr. Green

Wto 25 Lip, 2017 20:26

Powrót do góry
castaway08
Porucznik

Porucznik




Posty: 578
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: W poszukiwaniu pierwszego EK

boch_62 napisał:
castaway08 napisał:
Witam, poszukuje pierwszego w kolekcji EK 1939. żadnego rarytasu, oryginalny komplet w dobrej cenie. Co myślicie o tym odznaczeniu?


Nie znam ceny tego odznaczenia, ale masz tu Wiedmanna (=19) nie sygnowanego w wersji późnej (=late). Jeżeli cena to nie "kosmos" to brać, bo może się trafić za kolejne kilka lat... Laughing

Pozdr Super
Jarek


Dopiero teraz przeczytalem Twojego posta... i ktos mi go sprzątnął.. byl na aukcji za 350 zl....

_________________
Pozdrawiam
Łukasz

Wto 25 Lip, 2017 21:13

Powrót do góry
Dracula
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 1165
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

VEB napisał:
Dracula napisał:
Możesz Pawle wrzucić jakieś foto swojej "tapety" ? Piwo


Marcinie, nie mam już "tapety" Mr. Green Wszystko poszło do sejfu. Strzeliłem ostatnio dwa duże odyńce i nie miałem już miejsca na powieszenie skór. Dziki wygrały z krzyżami Mr. Green
Rozumiem, ze teraz ocieplasz ściany na zime Mr. Green
_________________
Pzdr. Marcin

--------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=QDXaiR-foos

Wto 25 Lip, 2017 22:23

Powrót do góry
castaway08
Porucznik

Porucznik




Posty: 578
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

to mnie trochę uspokoiłeś, bo to pierwszym poście pomyślałem, ze trafił się jakiś dobry rarytas w niskiej cenie Bardzo szczęśliwy
_________________
Pozdrawiam
Łukasz

Sro 26 Lip, 2017 8:31

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.