| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
boskitomasz
Kapitan

Kapitan





Posty: 1129
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze, Jurek nic do tych krzyży nie miał a po drugie co w tym dziwnego że chciałem dostać coś dla siebie ? Ja nie jestem instytucją charytatywną.Zapytaj się boch62 jak było to ci powie.Potem pisz te swoje dzikie teorie i wypociny.Członie z mazurskich bagien Na na na
_________________
Ś.W.O.

Nie 23 Lip, 2017 11:00

Powrót do góry
Ehre
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2518
Pochwał: 3
Skąd: Wilczy Szaniec & Wolin-Uznam
Archiwum: Archaeology
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Był spokój i znów zaczynasz, jesteś żałosny i w datku pozbawiony czci i honoru ,obrażać Cię nie będę i tak byś nie zrozumiał ,plujesz takiemu w twarz a on mówi że deszcz pada
_________________
Pzd/Zygi https://www.youtube.com/watch?v=QzHhdh8p5-0 ===Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien.
- Albert Einstein http://www.bartelski.pl/crolick/d6f8c4d8ad.gif

Nie 23 Lip, 2017 15:18

Powrót do góry
boskitomasz
Kapitan

Kapitan





Posty: 1129
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Honoru to ty nie masz.Coś nie wypowiedziałeś się na temat wystawienia przez ciebie lewej wrony ss na olx ? Poza tym skoro piszę temat o kopii klamry studenta to twoje potwierdzenie że jest lewa na prawdę nie jest potrzebne.Zresztą masz rację nie będę już z tobą pisał bo to nie ma sensu.Koledzy z forum i tak mają wyrobione zdanie o tobie. Na na na
_________________
Ś.W.O.

Nie 23 Lip, 2017 16:18

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ehre napisał:
Członem to chyba ty jesteś bo w współpracy i z porozumieniem EK chciałeś lipne wcisnąć , nawet na Pv .pisałeś że coś dla mnie żeby skapnęło , dobry jesteś gagatek

Ehre czy Ty kolego piszesz o mojej osobie? A puknij się Ty człowieku w głłowę.Istnieję na rynku od parunastu lat i nigdy zaznaczam nigdy nie wchodziłem z nikim w jakieś spółki ,pośrednictwa, konszakty etc.Działam sam i odpowiedzialność zawsze biorę na siebie.

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Nie 23 Lip, 2017 16:53

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Panowie, ja to rozumiem trochę inaczej Wink
Kolega Ehre po prostu użył ogólnie przyjętego skrótu "EK" dotyczącego krzyża żelaznego.
Nie przypuszczam Jurku aby powyższy wpis w jakikolwiek sposób dotyczył Twej osoby.

Nie 23 Lip, 2017 17:09

Powrót do góry
VEB
Administracja
Подполковник

Подполковник





Posty: 2841
Pochwał: 15
Skąd: Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pawle, Kolega Zygmunt jest do tego stopnia językowo upośledzony, że nie przewidzisz co miał na myśli. Nawet jeżeli sam "wyjaśni", to jeszcze bardziej zagmatwa Mr. Green

Jurku! Komu Ty się tłumaczysz? Jesteś powszechnie znany z solidności i nikomu niczego wyjaśniać nie musisz Super

Nie 23 Lip, 2017 17:16

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8556
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

VEB napisał:

Jurku! Komu Ty się tłumaczysz? Jesteś powszechnie znany z solidności i nikomu niczego wyjaśniać nie musisz Super


Pawle, o tym to nie ma nawet co pisać. Każdy, kto robił interesy z Jurkiem, wie jak jest. Esencja solidności, rzetelności oraz uczciwości.

Nie 23 Lip, 2017 17:22

Powrót do góry
Kosiornik
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 4247
Pochwał: 8
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bati napisał:
VEB napisał:

Jurku! Komu Ty się tłumaczysz? Jesteś powszechnie znany z solidności i nikomu niczego wyjaśniać nie musisz Super


Pawle, o tym to nie ma nawet co pisać. Każdy, kto robił interesy z Jurkiem, wie jak jest. Esencja solidności, rzetelności oraz uczciwości.

Kupiłem jedną, lub dwie rzeczy od Jurka a jedną dostałem i potwierdzam opinię kolegów Pawłów. Nie widzę jakiegokolwiek powodu by się Jurek miał tłumaczyć, nikt trzeźwo myślący nie bierze tych oszczerstw poważnie.
Szkoda słów na to co się tu na forum dzieje, ręce opadają. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

_________________
Pozdrawiam. Mirek.

Nie 23 Lip, 2017 18:21

Powrót do góry
Ehre
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2518
Pochwał: 3
Skąd: Wilczy Szaniec & Wolin-Uznam
Archiwum: Archaeology
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

EK napisał:
Ehre napisał:
Członem to chyba ty jesteś bo w współpracy i z porozumieniem EK chciałeś lipne wcisnąć , nawet na Pv .pisałeś że coś dla mnie żeby skapnęło , dobry jesteś gagatek

Ehre czy Ty kolego piszesz o mojej osobie? A puknij się Ty człowieku w głłowę.Istnieję na rynku od parunastu lat i nigdy zaznaczam nigdy nie wchodziłem z nikim w jakieś spółki ,pośrednictwa, konszakty etc.Działam sam i odpowiedzialność zawsze biorę na siebie.
No co ty Jak bym śmiał Ukłon zle to zrozumiałeś , a wypowiedz VEB zostawiam bez komentarza niech się zajmuje swoją ideologią marksistowską , zawsze swoje 5 groszy wtrąci Twisted Evil
_________________
Pzd/Zygi https://www.youtube.com/watch?v=QzHhdh8p5-0 ===Dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, co do wszechświata nie jestem pewien.
- Albert Einstein http://www.bartelski.pl/crolick/d6f8c4d8ad.gif

Nie 23 Lip, 2017 18:42

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ehre napisał:
EK napisał:
Ehre napisał:
Członem to chyba ty jesteś bo w współpracy i z porozumieniem EK chciałeś lipne wcisnąć , nawet na Pv .pisałeś że coś dla mnie żeby skapnęło , dobry jesteś gagatek

Ehre czy Ty kolego piszesz o mojej osobie? A puknij się Ty człowieku w głłowę.Istnieję na rynku od parunastu lat i nigdy zaznaczam nigdy nie wchodziłem z nikim w jakieś spółki ,pośrednictwa, konszakty etc.Działam sam i odpowiedzialność zawsze biorę na siebie.
No co ty Jak bym śmiał Ukłon zle to zrozumiałeś , a wypowiedz VEB zostawiam bez komentarza niech się zajmuje swoją ideologią marksistowską , zawsze swoje 5 groszy wtrąci Twisted Evil

No to przepraszam nie było tematu.

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Nie 23 Lip, 2017 18:48

Powrót do góry
boskitomasz
Kapitan

Kapitan





Posty: 1129
Pochwał: 2
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ehre,wytłumacz sprawę z wroną SS na olx ? proszę...obiecuję że jak to zrobisz .to zakończę pisanie w stosunku do ciebie że jesteś członem z mazurskich bagien.Pozdrawiam krawaciarz Uśmiech
_________________
Ś.W.O.

Wto 25 Lip, 2017 17:04

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.