| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
erkael56
Major

Major
Posty: 1569
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Podziemne sygnały od Obcych

George A. Filer III (MUFON)

Dr Bruce Cornet pisze o swych dowodach na istnienie Podziemnego Systemu Ogniskowania Magnetycznego Pogrzebanej Trójkątnej Sondy Kosmicznej Obcych w Pine Bush, NY (N 41°36’29,53” – W 074°17’56,94”, 118 m n.p.m. – przyp. tłum.). Wielka liczba statków pozaziemskich była obserwowana nad południowym stanem Nowy Jork przez setki ludzi, którzy widzieli te anomalie. Dr Cornet próbował znaleźć oznaki istnienia korytarza UFO przebiegającego nieopodal Stewart AFB. Dr Ellen Crystall twierdzi w swej książce pt. „Silent Invasion” z 1991 roku, że wykryła dowód na istnienie podziemnej bazy Obcych w okolicy Pine Bush, NY.
W 1992 roku, rozpocząłem trzyletnie mapowanie pola magnetycznego na obszarze 24 mi²/62,16 km² w dolinie Wallkill River Valley, NY, w celu zweryfikowania jej hipotezy. Pomiary magnetyzmu wykonano w 1800 miejscach wewnątrz zmapowanego obszaru. Kilkanaście map wykonano z ukazaniem wewnętrznej budowy geologicznej i różnymi typami anomalii magnetycznych. Niektóre z tych anomalii wydaje się być nienaturalnymi i pochodzenia technologicznego.
Mapy magnetyzmu, które sporządziłem dla hrabstw Orange i Ulster są pokazane poniżej. Ukazują one położenie ponad 15 anomalii magnetycznych rozmieszczonych wzdłuż dłuższej osi doliny. Anomalie te są pogrzebane i większość z nich jest niewidoczna na powierzchni. Są to granity bogate w żelazo i metawulkaniczne skały, które były częścią starego systemu wysp archipelagu. Góry Mt. Adam i Mt. Eve są największymi wyniosłościami na południe pomiędzy Pine Island a Warwick, NY. Tutaj mamy panoramiczne zdjęcie obszaru wzdłuż Wallkill River, gdzie występują anomalie.

[Rzecz ciekawa – podobną anomalię grawimagnetyczną mamy pod powiatem suskim, w woj. małopolskim. Anomalia ta znajduje się na głębokości ok. 7 km, pod warstwami młodych skał z Kenozoiku, głęboko w skałach z Kredy. Także i w tym przypadku pojawiła się hipoteza ukrytego pod ziemią kosmolotu Obcych. Szczegóły zob. - http://wszechocean.blogspot.com/2012/01/jag-wrak-kosmolotu-pod-beskidami.html - uwaga tłum.]

Dawne piramidalne struktury Mt. Adam i Mt. Eve są niemal kompletnie odsłonięte przez erozję sąsiednich miękkich gleb. Jedna wyspa na zmapowanym obszarze jest reprezentowana przez anomalię magnetyczną, i nie jest całkiem pogrzebaną. Znajduje się ona na północnym końcu drogi Red Top, na zachód od miasta Wallkill. Brązowa, zwietrzała skała metawulkaniczna wyskakuje z morza otaczającej ją czarnej formacji skalnej z Ordowiku (formacja Austin Glenn). Szyby poszukiwawcze w skale są wciąż widoczne i najprawdopodobniej poszukiwano tam rud żelaza.

[Piramidalne formacje znajdują się także w Polsce i ich badaniami zajmuje się Zofia „Eleonora” Piepiórka, która znalazła jedną m.in. w Gdyni, o czym pisze na blogu KKK i swoim własnym - http://legendarnemegality.blogspot.com/, który polecam Czytelnikom. Niestety, z powodu braku środków nie udało się zbadać ich magnetyzmu, co byłoby doskonałym potwierdzeniem lub zanegowaniem, stawianych przez nią hipotez dotyczących baz Obcych w naszym kraju – uwaga tłum.]

Stawało się jasne w czasie moich wstępnych badań geologicznych, że te wyspy zostały ukazane na mapie poniżej tych anomalii magnetycznych. Większość z tych anomalii jest stacjonarna, co oznacza, że ich wartości magnetyczne są stałe i niezmienne. Kiedy moje badania nad UFO w dolinie się przedłużały, i po tym jak wykreśliłem moją pierwszą mapę anomalii magnetycznych na obszarze 24 mil kwadratowych, to zauważyłem iż zdecydowana większość jak nie wszystkie obserwacje UFO miały miejsce nad tymi anomaliami magnetycznymi lub w ich bezpośrednim sąsiedztwie.
Ta myśl, że Goście używali naturalnych podziemnych anomalii magnetycznych w celu zamaskowania Ich technologii pod ziemią, była moim pierwszym podejrzeniem. To wyjaśnienie potwierdzałoby hipotezę dr Ellen Crystall o istnieniu podziemnej bazy Obcych. Jako geolog wiedziałem, że skały powodujące anomalie magnetyczne są pochodzenia ogniowego (wylewnego, wulkanicznego) i jako takie byłyby bardziej odporne i silniejsze strukturalnie niż otaczające je morskie skały osadowe, utworzone z iłołupków i piaskowców. Dawne wyspy, jak pokazują to skały Mt. Adam i Mt. Eve dalej na południe, zostały utworzone z granitów i zmetamorfizowanych skał wulkanicznych, gdzie krystaliczne minerały byłyby zablokowane i bardziej twarde od piaskowców i łupków ilastych. Te właśnie wyspy byłyby lepszymi obszarami do stworzenia podziemnych baz, które mogłyby być wydrążone i uformowałyby tym sposobem sztuczne jaskinie. Dr Crystall gromadzi dowody na kopalnianą aktywność w lasach, które wspierają jej hipotezy o podziemnych tunelach i jaskiniach. Nie było tego dopóki odkryłem podziemną sondę Obcych poniżej żydowskiego cmentarza Beth Hillel, kiedy inne wyjaśnienie wyszło na światło dzienne. Jako że sonda ta wysłała trzy magnetyczne wiązki sygnałów w kosmos, byłem w stanie zlokalizować przy pomocy mojego magnetometru miejsc e, z którego te wiązki wyleciały, kiedy opuściły one Ziemię. Trójkątna konfiguracja trzech podobnych do siebie wiązek określiła trójkątny kształt i wielkość zakopanego obiektu. Jako że ta sonda spoczywa na szczycie większej i bardziej intensywnej anomalii magnetycznej, możliwość iż sygnały lecą z dawnego kosmicznego próbnika Obcych, który wylądował na wyspie, kiedy ten obszar stanowił ocean wydaje się być bardziej racjonalnym niż podziemna działalność w tunelach i jaskiniach. No i kwestia, dlaczego sygnały te są wykrywane tylko i wyłącznie w czasie górowania gwiazdozbioru Wolarza, musi być wyjaśniona.

[Autor sugeruje tutaj związek domniemanego próbnika ze znaną Aferą ε-Wolarza (Bootesa, Boo) czyli Izara albo Zagadką Radioech Strömera, co z kolei ma związek z innym obiektem krążącym wokół Ziemi znanym pod nazwą Czarnego/Ciemnego Księcia/Barona/Rycerza i… Tunguskim Ciałem Kosmicznym, o czym wielokrotnie już pisałem w blogu KKK oraz na łamach „Nieznanego Świata” – uwaga tłum.]

Jak wstępne i początkowe kwestie zostały wyjaśnione, więcej pytań narosło jako konsekwencja tego odkrycia:
1. Dlaczego nasi Goście wysyłają sygnały w Kosmos spod ziemi, jak mogą opuścić swoją podziemną bazę i wysyłać sygnały tylko poprzez naszą atmosferę (lub nawet spoza niej – dop. tłum.)?
2. Jak mogą wiązki magnetyczne przenikać poprzez solidną, twardą skałę, jeżeli sonda znajduje się w czarnym, oceanicznym łupku ilastym?
3. Czy były także inne formy energii (nie magnetycznej) wypromieniowywane poprzez grunt, ale co takiego obserwowali ludzie, co generowało światło?
4. Czy na innych terenach, gdzie wykryłem podobne sygnały emitowane z ziemi nieopodal, także były wysyłane przez sondy Obcych, które lądowały na innych wyspach tego zamierzchłego archipelagu?
5. Co ta sonda usiłowała zasygnalizować lub zakomunikować komus w Kosmosie?
6. Czy te sygnały mogłyby być przechwycone przez inne statki kosmiczne Obcych, i dlaczego ten właśnie obszar tak przyciąga Gości przybywających na Ziemie w celu zbadania źródła tych sygnałów? Czy to ET usiłuje dodzwonić się do domu?
7. Jak to jest możliwe, że te sondy funkcjonują już od 420.000.000 lat (granica Sylur/Dewon), odkąd zostały zakopane czy głęboko ukryte w skorupie ziemskiej w jednym Czasie?
Trzy największe anomalie były obserwowane ponad i wokół trójkątnego obszaru magnetycznego:
1. Bardzo regularny, trójkątny pojazd był widziany jak wisiał nad tym obszarem (i cmentarzem) pewnego wieczoru.
2. Dziwne odgłosy i gwałtowne skoki temperatury powietrza były obserwowane na cmentarzu i w rejonie nadajników sygnałów magnetycznych.
a) Autor doświadczył takich właśnie skoków temperatury i słyszał dźwięki jakby trzaskającego popcornu, dobiegających z nadajnika magnetycznego, znajdującego się przy wejściu na cmentarz;
b) Sue Mann doniosła o wibracjach i szumach, które wydobywały się z gruntu na cmentarzu w pewną noc;
c) Rośliny i zwierzęta rosną i dziwnie się zachowują wokół cmentarza i źródeł magnetycznych – w tym roślin, które rosną do dołu – w kierunku źródła magnetycznego oraz owadów i robaków, które świecą w ciemnościach.
3. Poza tym grunt w pobliżu źródeł magnetycznych jest czasem rozgrzany: szybko topnieje tam śnieg tylko wzdłuż drogi i u wejścia na cmentarz.
4. Świadkowie: Phil i Lynn Martinowie zaobserwowali szperający promień światła, który pojawił się w środku, pomiędzy trzema źródłami magnetycznymi, który śledził nisko lecący komercjalny samolot pasażerski, kiedy przelatywał nad cmentarzem, i znikł tak szybko jak się pokazał.
Inż. Scot L. Sride z JPL w Pasadenie, CA, wskazał na bardzo ważne punkty, kiedy podzieliłem się z nim moimi odkryciami. Scot opracował i wykonał system łączności z pierwszym marsjańskim łazikiem (Mars Rover), więc zna się na falach elektromagnetycznych.
• Tak więc na potrzeby komunikacji kosmicznej i międzyplanetarnej potrzebne są fale elektromagnetyczne.
• SETI definiuje sygnał jako bardzo wąskie pasmo – 1 Hz czy mniej – jako każdy sygnał nadany na mikrofalach.
• Pulsujące pola magnetyczne mogą być użyte do skupiania wiązek promieniowania magnetycznego lub elektromagnetycznego, i ta teoria jest bardziej możliwa niż magnetyczny nadajnik.
• Moc wykrytych sygnałów wskazuje na ich sztuczne pochodzenie, w odróżnieniu od naturalnych pulsów magnetycznych.
Te trzy regularnie rozmieszczone źródła magnetyczne mogą być fragmentami systemu ogniskowania strumieni magnetycznych. Z trzema magnesami strumień naładowanych cząstek może być sterowany i skierowany w Kosmos. Można użyć cztery i więcej magnesów, ale sterowanie nimi będzie bardziej skomplikowane. (Dzięki dr Bruce Cornetowi, który zbiera dowody na istnienie obcych lub antycznych cywilizacji)

Opinie z KKK

Robert, serdecznie dziękuję za przetłumaczenie tego artykułu. Jest dla mnie super ważny w kontekście moich poszukiwań baz kosmicznych w Polsce - na podstawie planu KAMIENNYCH KRĘGÓW, które badałam 16 lat. Tego typu badania wymagają zespołu specjalistów oraz sprzętu m.in. do pomiarów pola elektromagnetycznego. Jak do tej pory jestem osamotniona gdyż naukowcy do których sie zwracałam przed laty o pomoc, nie są zainteresowani ze względu na TEORIE o pochodzeniu Człowieka oraz pochodzeniu kamiennych kręgów. A ja właśnie na podstawie PLANU kamiennych kręgów w odpowiedniej skali nałożonej na plan Polski, zlokalizowałam jedną z baz kosmicznych na Babiej Górze i... na Koskowej Górze k/Jordanowa. http://wszechocean.blogspot.com/2012/01/jag-wrak-kosmolotu-pod-beskidami.html
"Wyprawa w poszukiwaniu Baz Kosmicznych na Babiej Górze w Beskidach!" cz.I i II.
http://wszechocean.blogspot.com/2012/05/wyprawa-w-poszukiwaniu-baz-kosmicznych.html
http://wszechocean.blogspot.com/2012/05/wyprawa-w-poszukiwaniu-baz-kosmicznych_28.html
"Bazy kosmiczne UFO na dnie jeziora Wdzydze w Polsce"
cz.1 http://wszechocean.blogspot.com/2012/02/bazy-kosmiczne-ufo-na-dnie-jeziora.html
cz.2 http://wszechocean.blogspot.com/2012/02/bazy-kosmiczne-ufo-na-dnie-jeziora_23.html
Wielu ufologów twierdzi, że żadnych baz kosmicznych OBCYCH nie ma, a już w Polsce w szczególności. Najważniejsze dla nich jest to, że fotografują lub filmują UFO, ale "po co to tam lata?" - tego nie rozumieją. Oczywiście tego typu miejsc jest wiele, ale nie mam z kim pracować. Każdy logicznie myślący ufolog powinien widzieć związek z miejscem nad którym się pojawia UFO - tak jak w powyższym artykule, który przetłumaczył Robert.
Napisałam wiele artykułów i książkę zat. "Święta tajemnica Gdyni" oraz mówiłam w wywiadach (filmy YT) na temat zasypanych piramid na terenie Gdyni oraz Kaszub. Sądzę, że zasypane piramidy są również w górach i w wielu miejscach na terenie Polski...
Napisałam tez artykuł, gdzie podałam "na talerzu" to co powinno być już dawno zbadane w tako sposób jak w powyższym artykule... "Tajemnica pustyni i jeziora Łebsko k/Łeby - PUCHAR dla Zwycięzcy."

http://legendarnemegality.blogspot.com/2017/02/tajemnica-pustyni-i-jeziora-ebsko-keby.html
http://wszechocean.blogspot.com/2017/02/legendarne-megality-tajemnica-pustyni-i.html
Robert dziękuję za Twoją pracę - tłumacza, który doskonale rozumie czym jest ufologia. Dzięki temu moja praca może doczeka się zrozumienia i....
Pozdrawiam serdecznie – Eleonora

Przekład z angielskiego – ©Robert K. F. Leśniakiewicz

Czw 30 Mar, 2017 7:29

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst

Posty: 5431
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kosmici to chyba nie ten dział. Wywalić cz przenieść?
_________________
Pozdrawiam
Przemek

Czw 30 Mar, 2017 19:06

Powrót do góry
erkael56
Major

Major
Posty: 1569
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Indiana Jones napisał:
Kosmici to chyba nie ten dział. Wywalić cz przenieść?


Chodziło mi o piramidy i megality. A co do Kosmitów, to każdy wierzy w co chce... Mnie nie przeszkadzają.

Sob 01 Kwi, 2017 13:32

Powrót do góry
castriaci
Szeregowiec

Szeregowiec

Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy artykuł! Tylko w sumie nie chcę mi się wierzyć, że kosmici istnieją Razz To nie są może jakieś fanaberie, wymysł? Ktoś to wykreował i teraz większość myśli, że kosmici istnieją Razz
_________________
Wiesz, jak walczyć z trądzikiem różowatym? Zobacz!

Wto 04 Kwi, 2017 8:37

Powrót do góry
erkael56
Major

Major
Posty: 1569
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Castriaci - Nie sądzę, by to była robota Kosmitów - raczej poprzednich cywilizacji...

Wto 04 Kwi, 2017 20:32

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forumPublikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.