| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
l'Aquila
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki





Posty: 684
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

40 lat "Czterech Pancernych"

Panowie, czapki z glow UśmiechUśmiech

http://film.wp.pl/p/id,67314,wiadomosc.html?id=67314&rfbawp=1143547942.049&ticket=6310570930273925JAL51M%2BI4jXrU%2BNuf0MNaKTWehXUat5nkO5rBbA8CZSuCztCBmk9Q%2ByP6dD%2FUkEKUa20DZRTMzGXHe4U24QuIXZtp4aul2e8OxsCK0dY8ksmtW3tpSM%2FxQzE5ohv3iB8

Pozdrawiam

l'Aquila

Wto 28 Mar, 2006 14:19

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

hehe Bardzo szczęśliwy Ciekawe kiedy znowu będzie lecieć, bo dawno nie oglądałem Wink

Wto 28 Mar, 2006 14:40

Powrót do góry
l'Aquila
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki





Posty: 684
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja mam na DVD UśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech

i Klossa tez UśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech

Wto 28 Mar, 2006 14:46

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No właśnie - ja też mam na DVD, a w informacji z Twojego linka jest napisane że TVP dopiero planuje wydanie na DVD.... Chyba już zapomnieli, że już raz wydali. Albo może chcą zrobić to jeszcze raz - lepiej i z dodatkami? Było by miło... A jakby jeszcze pokolorowali.... Czołg2 :czolg3: :czolg4: :czolg5: :czolg4: :czolg3: :czolg:
_________________
Żeby Owca była syta i cała.....
Jeden Naród!
Jedna IV RP!
Jedni Trzej Wodzusiowie!

Wto 28 Mar, 2006 15:45

Powrót do góry
Piotrek
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2679
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pancerni jak Pancerni, ale Hans Kloss to jest arcydzieło. Ogladałem wszystkie odcinki po 100 razy, tak samo jak komiksy. Razem z matką mamy fioła na punkcie J-23. Mógłbym ten serioal oglkądac na okragło. Moze zrobimy maraton filmowy i pobijemy rekord Guinessa w ogladaniu Klossa i Pancernych? Uśmiech
Pozdrawiam!

Wto 28 Mar, 2006 15:54

Powrót do góry
l'Aquila
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki





Posty: 684
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kloss zrobil calkiem duza kariere rownierz poza granicami PRLu, chyba jeden z naszych niewielu seriali importowanych poza demoludy, np. do Szwecji. Zreszta, jest zdecydowanie lepszy od "17 mgnien wiosny", nakrecony z werwa, brak jest scen typu bohater zakreca kran (15 minut) czy patrzy w dal (kolejne 10 minut) RazzRazz. A tak przy okazji, to "falszerze" z AK (t.j. ludzie z wydzialu legalizacji) krazyli po Europie w mundurach wyzszych oficerow Wehrmachtu (vide np. wspomnienia "Agatona"). UśmiechUśmiech

Pozdrawiam

l'A

Wto 28 Mar, 2006 16:14

Powrót do góry
lucius
Plutonowy

Plutonowy





Posty: 60
Skąd: z annałów historii...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To już czterdzieści lat?? Panowie zdrowie Pancernych Piwo Piwo Piwo Piwo Piwo Piwo Szkoda tylko, że ostatnio przerobiono ich na modłe Heyah. Dzieciaki teraz będą Pancernych pamiętać z Rudego 204 Zniesmaczony Wink Oglądałem ich chyba po 20 razy (kazdy odcinek skrupulatnie Bardzo szczęśliwy )
_________________
LUCIUS REAKTYWACJA!!!
www.ioh.pl/wybitni

Wto 28 Mar, 2006 17:40

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak ja uwielbiam zarabianie kosztem innych produkcji Embarassed Dlaczego Heyah nie wymyśli czegoś samemu Crying or Very sad "A to peszek w morde jeża" Bardzo szczęśliwy

Sro 29 Mar, 2006 16:24

Powrót do góry
brutu
Starszy szeregowy

Starszy szeregowy




Posty: 30
Skąd: Nysa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, jakaś organizacja kombatancka poskarżyła "Czterech pancernych" o nieprawdę historyczną i chyba znieśli to już z TV, więc DVD jest ostatecznością.
_________________

Strona dotycząca byłego lotniska wojskowego w Radzikowicach koło Nysy

Pon 17 Kwi, 2006 20:31

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja bylbym za nowa wersja podobnych filmow. Wznowienie tych starych lub jakies podobne seriale o tej tematyce. Historie sie cala wtedy nie obrobilo, a teraz moznaby poruszyc i Katyn i inne kwestie.

Pią 21 Kwi, 2006 1:08

Powrót do góry
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

brutu napisał:
Z tego co wiem, jakaś organizacja kombatancka poskarżyła "Czterech pancernych" o nieprawdę historyczną i chyba znieśli to już z TV, więc DVD jest ostatecznością.

Nasza publiczna telewizornia pancernych do karceru zamyka, a oni szluz i proszę:
Cytat:
Czeska telewizja Prima od najbliższej niedzieli aż do marca przyszłego roku będzie emitować polski serial "Czterej pancerni i pies".

Jak powiedziała rzeczniczka stacji Irena Maniakova, istnieją obawy, że u niektórych odbiorców emisja może wzbudzić negatywne reakcje, ale jak dodała, w większości starsze tytuły podobają się czeskim telewidzom. Nastawiamy się na sukces serialu, który już dziś można nazwać kultowym i wierzymy, że widzowie chętnie go sobie przypomną - podkreśliła.

"Czterej pancerni i pies", podobnie jak inny polski serial wojenny "Stawka większa niż życie", w Czechach wydano na kasetach wideo i płytach DVD. Filmu o kapitanie Klossie Prima dotychczas nie emitowała i w tej chwili nie rozważa jego emisji - zauważyła Maniakova.

Sro 18 Paź, 2006 19:07

Powrót do góry
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

l'Aquila napisał:
A ja mam na DVD UśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech

i Klossa tez UśmiechUśmiechUśmiechUśmiechUśmiech


Ja też, a te kunktatorskie głąby z TVP mogą się wypałować! Uśmiech

Sro 18 Paź, 2006 19:50

Powrót do góry
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

rydz-smigly napisał:
A ja bylbym za nowa wersja podobnych filmow. Wznowienie tych starych lub jakies podobne seriale o tej tematyce. Historie sie cala wtedy nie obrobilo, a teraz moznaby poruszyc i Katyn i inne kwestie.


Dokładnie tak - przecież jest tyle ciekawych epizodów II WŚ w których brali udział Polacy, że wystarczyłoby tego na tyle odcinków, które przeskoczyłyby dwa razy "Modę na sukces"... Tylko trzeba chcieć to kręcić! Uśmiech

Sro 18 Paź, 2006 19:52

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dokładnie - trzeba chcieć. A chętnych niestety brak - TVP woli się zajmować pod wodzą Wildsteina odgrzewaniem nieświeżych kotletów, stacje komercyjne mają historię głęboko w d... Evil or Very Mad
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Sro 18 Paź, 2006 20:07

Powrót do góry
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

de Villars napisał:
Dokładnie - trzeba chcieć. A chętnych niestety brak - TVP woli się zajmować pod wodzą Wildsteina odgrzewaniem nieświeżych kotletów, stacje komercyjne mają historię głęboko w d... Evil or Very Mad


Niestety - masz 105% racji! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

Sro 18 Paź, 2006 20:26

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Spokojnie. Nasz "prześladowany" Oscarowy chłopiec kręci film o Katyniu. Będzie kolejny gniot.
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Sro 18 Paź, 2006 20:47

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Aa zapomniałem o nim. Faktycznie coś kręci, ale nie spodziewam się cudów - w wieku 80 lat po prostu trudno być w formie...
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Sro 18 Paź, 2006 22:05

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.