| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
VEB
Administracja
Подполковник

Подполковник





Posty: 2841
Pochwał: 15
Skąd: Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nadania wiszą w tzw. "gabinecie". Jest to pokój całkowicie zaciemniony (pomijam sztuczne światło-elektryczne), który służy do ekspozycji odznaczeń, nadań, trofeów łowieckich oraz... ceremoniału palenia fajki Mr. Green Jak na razie nie zauważyłem żadnych negatywnych zmian w tych papierach, bo światło słoneczne do nich nie dochodzi. Podobnie jak Ty-myślałem o gablotce. Na pewno wyglądało by to estetyczniej niż na ścianie. Ale... Marcin, ja mam ok. PIĘĆDZIESIĄT nadań! Gdzie to zmieszczę w gablocie? Mr. Green

Sro 21 Gru, 2016 20:56

Powrót do góry
Dracula
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 1165
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bym miał rozwiązanie na Twoją 50-tkę i więcej. Taka stara gustowna szafeczka do gabinetu zamykana na drewnianą żaluzję, którą zaciąga się od dołu i zamyka na klucz. W tych drewnianych segregatorach, ze tak nazwę można posortować nadania ( lotnik, piechur, panzer...) Nadania można by było trzymać np. w antyramach zajmują mniej miejsca niż zwykła drewniana ramka. No... ale nadania gratki jak najbardziej w osobnej gablocie za szybą Wink


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Pzdr. Marcin

--------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=QDXaiR-foos

Sro 21 Gru, 2016 23:00

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.