| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Rydzu, a może choć raz wypowiedział byś swoją opinię na jaiś temat, zamiast rzucać tylko hasła-tematy. Chwalisz się swoją wiedzą, a jak na razie ani raz nie udało Ci się nią zabłysnąć. Nie argumentujesz swoich postów, nie przedstawiasz argumentów, nie wypowiadasz nawet swoich opinii... Zniesmaczony

Wto 12 Kwi, 2005 20:44

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czy jak pisze lub tworze jakis temat na forum musze miec ex catedra jakies zdanie???? NIE!!
Chce tez czytac i wiedziec co Wy o tym myslicie!! Podzielic sie wiedza. PODZIELIC SIE............wiesz o co chodzi????

Sro 13 Kwi, 2005 19:28

Powrót do góry
....
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak nie chcesz sie dzielic wiedzą, czy masz w tej sprawie wądpliwości, to nie możesz liczyć że inni się będą nią dzielić z tobą.

Sro 13 Kwi, 2005 19:38

Powrót do góry
prezesszczepan
Лейтенант

Лейтенант





Posty: 382
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Chodzi generalnie o to aby nie płodzić postów nadmiernie. Wiesz co z tego że na temat są, jak nudzą forumowiczów, a nie ma co dyskutować na nie. Jakbym zakładał topicy w stylu "jakim dowódcą był Guderian" , "czy uważacie że Ruscy byli waleczni ", "Życie Adolfa H." etc. są to banały wałkowane w milionach książek przez miliony ludzi. Jeśli bym tak pisał to wszyscy by mnie olali na forum, bo to zwykłe produkowanie tematów bez punktu zaczepnego czyli zdania na dany temat autora wątku. Zastanów się kolego nad tym..........
_________________
[b:3f0d1b7ecc]Pozdrawiam Wojtek[/b:3f0d1b7ecc]

!!! zobacz tu koniecznie zanim pomyślisz o administratorze!!!!

Sro 13 Kwi, 2005 19:48

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

no włąśnie "podzielić się wiedzą" a Ty drogi Rydzu nie dizelisz się nią tylko jawyciągasz od nas, a sam podkładasz tylko tematy po czym wypowiadasz ogólniki w stylu: Tak, jasne, lub Zagadzam się
_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Sro 13 Kwi, 2005 20:21

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

NO dobra. Ja chcialem w wiekszosci zawsze slyszec najpierw Wasze opinie tworzac jakis temat. Ale dobra, bede sie staral!!!!!
Dzieki!!

Sro 13 Kwi, 2005 21:03

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

rydz napisał:
w wiekszosci zawsze slyszec najpierw Wasze opinie tworzac jakis temat


Co to za egoistyczne podejście!? Stwórz problem a nie pusty temat, jezeli coś kopiesz, pochwal się trafieniami, swoim przeżyciem czymkolwiek, nie ukrywaj swoich danych pod pustymi słowami, wysuń się, pokaż innym, że jesteś wart siebie a nie pogarszasz swoja pozycję an forum. Masz jeszze szansę pokazać swoją wiedzę nie tylko nabijaniem licznika. Człowieku --> pisz i daj się czytać!!!
elpas

Czw 14 Kwi, 2005 0:59

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czlowieku, ja wszystkiego tez nie wiem. Czerpie tutaj tez wiedze, bo wielu z Was tez o niektórych rzeczach wiecej wie jak ja. I to dobrze, my sie po prostu dzielimy wiedza. To kolezenskie.....tak powinno byc. Ja tak uwazam.

Sob 16 Kwi, 2005 19:02

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzielimy?
Wybacz kolego ale ja się od Ciebie niczego nei dowiedziałem... dlatego że nic nei piszesz na temat, same ogólniki...
To tak jak ja bym pisał posty typu
"co myślicie o Bismarcku"
"sądzicie że Katyń to zbrodnia czy ludobójstwo?"
"była kiedyś btaka bitwa: Little Big Horn. Co o niej myślicie? Wygrali Amerykanie słusznie czy nie?"
i potem twierdził że dzielę się wiedzą...

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Nie 17 Kwi, 2005 13:09

Powrót do góry
Owca
Leutnant

Leutnant





Posty: 442
Pochwał: 1
Skąd: Wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Sprubóję przeprowadzić mała analizę Rydza:

Na mój gust to przedstawiciel emigracji w pierwszym pokoleniu. Z takich co to polskiego już nie umieją a nowego ojczystego języka jeszcze nie. Według mnie mieszka w Niemczech albo w Austrii - świadczy o tym składnia zdań i sporadycznie pojawiające się w Jego wypowiedziach umlauty (nie wydaje mi się, żeby więcej niż kilka osób w Polsce miało ustawioną niemiecką klawiaturę). Koleś jest zapewne bezrobotny, albo żyje na czyimś utrzymaniu, stąd ma dużo czasu na dłubanie w internecie, który stanowi Jego główne źródło wiedzy. Owszem, czyta oczywiście książki, ale niewiele - polskich pewnie nie może łatwo kupić/pożyczyć, a niemieckie nie bardzo może (problemy językowe). Leczy swoje kompleksy szpanowaniem domniemaną wiedzą, jednak z nikim nie zamierza się nią dzielić, nikomu także jej nie zademonstruje. Swój autorytet podbudowuje co jakiś czas stwierdzeniami typu "ja dużo wiem (Ich grosse waiss); ja dużo czytałem na ten temat; wiem o tym dużo". Hasła-tematy czerpie pewnie z niemieckich odpowiedników OH czy innego Rittera. teraz, po degradacji, pewnie będzie przez jakiś czas srodze zawiedziony tym, że nikt nie docenił jego zaangażoania w rozwój i podtrzymanie dyskusji oraz Jego olbrzymiej wiedzy. Powróci jednak dość szybko z przepisanym skądś artykułem, żebu udowodnić wszem i wobec swoją wiedzę i talenty pisarskie.....

Uśmiech Twisted Evil Uśmiech Twisted Evil Uśmiech Twisted Evil Uśmiech Twisted Evil

Nie 17 Kwi, 2005 14:56

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.