| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Donkey77
Kapitan

Kapitan





Posty: 1181
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pamiętaj ze Garett to duży amerykański producent a detech to mała bułgarska firma.
Nakłady na reklamę i inne sprawy powodują ze garett kosztuje ile kosztuje ( cło , podatki, transport do Polski ) i masz 700 zł.

_________________
*Pozdrawiam Adam*

Pon 29 Cze, 2015 10:28

Powrót do góry
Regis
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 23
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz militarki to wielkość sondy jest ok.. Jeśli ma być także do drobnicy to będzie kiepska bo jest zbyt duża.Im większa sonda tym gorsza detekcja drobnicy w gruncie. Jest także zbyt duża aby skutecznie wyłuskiwać kolory w mocno zaśmieconym terenie .
Nie sprawdzałem jak wypadnie kanarek z sondą DD13" względem Argo z DD11" na duże przedmioty ,ale nie wierzę aby był głębszy od Argo DD11'' Także na drobnicy Argo powinien mieć przewagę ze względu na mniejszą sondę,możliwość zmiany filtrów gruntowych 5,5Hz , 9Hz , 12Hz ,oraz kilku innych istotnych ustawień których nie posiada garret.Prawidłowo detektory porównuje się na sondach w tym samym układzie i wielkości.Przy założonych takich samych sondach Argo deklasuje zasięgami kanarka.Sprawdzałem ze znajomym Euroteka PRO 11'' DD i był min.na boratynce płytszy o połowę od Argo DD 11''. Znajomy szybko go sprzedał kupując Optimę. Niedawno spotkaliśmy się ponownie i Optima okazała się płytsza od Argo.
Założenie do kanarka DeTech 13 i jak pisze Donkey77 "poprawienie zasięgu o 15-20%" nie przyniesie zadowalających efektów no i wciąż w ręku pozostanie kanarek.


Ostatnio zmieniony przez Regis dnia Pon 29 Cze, 2015 11:38, w całości zmieniany 1 raz

Pon 29 Cze, 2015 11:32

Powrót do góry
Donkey77
Kapitan

Kapitan





Posty: 1181
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Regis napisał:
Jeśli szukasz militarki to wielkość sondy jest ok.. Jeśli ma być także do drobnicy to będzie kiepska bo jest zbyt duża.Im większa sonda tym gorsza detekcja drobnicy w gruncie. Jest także zbyt duża aby skutecznie wyłuskiwać kolory w mocno zaśmieconym terenie .
Nie sprawdzałem jak wypadnie kanarek z sondą DD13" względem Argo z DD11" na duże przedmioty ,ale nie wierzę aby był głębszy od Argo DD11'' Także na drobnicy Argo powinien mieć przewagę ze względu na mniejszą sondę,możliwość zmiany filtrów gruntowych 5,5Hz , 9Hz , 12Hz ,oraz kilku innych istotnych ustawień.Prawidłowo detektory porównuje się na sondach w tym samym układzie i wielkości.Przy założonych takich samych sondach Argo deklasuje zasięgami kanarka.Sprawdzałem ze znajomym Euroteka PRO 11'' DD i był na boratynce płytszy o połowę od ArgoDD11''.Założenie do niego DeTech 13 i jak pisze Donkey77 "poprawia zasięg o 15-20%" nie przyniesie zadowalających efektów no i wciąż w ręku pozostanie kanarek.

To moze troche o cewce detecha wielkość cewki nie wpływa na wielkość poszukiwanych przedmiotow. Mimo dużej wielkości cewki ona wcale nie pomija małych przedmiotow wręcz przeciwne jest bardzo czuła na drobny kolor a przy okazji zwiększa głębokość. Jesli porównamy tak jak napisałeś to napewno ace350 moze wypaść słabej niż Argo ale jesli założymy cewkę detecha to juz nie bedzie tak łatwo Uśmiech.

_________________
*Pozdrawiam Adam*

Pon 29 Cze, 2015 11:38

Powrót do góry
castaway08
Porucznik

Porucznik




Posty: 578
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Znalezione w sieci... masakra......


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Pozdrawiam
Łukasz

Sro 22 Lip, 2015 22:10

Powrót do góry
Donkey77
Kapitan

Kapitan





Posty: 1181
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

castaway08 napisał:
Znalezione w sieci... masakra......

Uśmiech
Jak to powiada moj kolega od łopat " Każdy kiedyś znajdzie swoje eldorado"
Heheheheh

To jest masakra
http://www.wykop.pl/ramka/930587/co-kryje-lesna-studzienka/

_________________
*Pozdrawiam Adam*

Sro 22 Lip, 2015 22:20

Powrót do góry
castaway08
Porucznik

Porucznik




Posty: 578
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Taaak to też mi wpadło w oko... ja na swoje eldorado poczekam chyba jeszcze troche... Razz
_________________
Pozdrawiam
Łukasz

Sro 22 Lip, 2015 22:23

Powrót do góry
Donkey77
Kapitan

Kapitan





Posty: 1181
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

castaway08 napisał:
Taaak to też mi wpadło w oko... ja na swoje eldorado poczekam chyba jeszcze troche... Razz

Ja czekam na 2 Uśmiech

_________________
*Pozdrawiam Adam*

Sro 22 Lip, 2015 22:26

Powrót do góry
DEEP DIGGER
Porucznik

Porucznik





Posty: 780
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

castaway08 napisał:
w takim razie może jeszcze trochę pohulam z podstawową, a póxniej przerzuce sie na detecha 13 albo w tej samej cenie uda się kupic Rutusa Argo

Skoro mieszkamy nie daleko od siebie to dla mnie nie ma problemu jakbyś chciał Kolego pobawić się Argo.

_________________
-----------------------------

Poszukuję artefaktów militarnych sygnowanych Stargard i p, Stettin, Sedina Finkenwalde.

Szukam również pamiatek związanych ze STALAGIEM IID Stargard oraz byłym lotniskiem w Kluczewie.

Pozdrawiam Seba

Nie 23 Sie, 2015 21:44

Powrót do góry
Zeus
Caporal chef

Caporal chef




Posty: 50
Skąd: Świętokrzyskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja poleciłbym Ci uzywaną z-terre 305 w tej kwocie.

Pon 03 Paź, 2016 19:37

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.