| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Asabye
Leutnant

Leutnant





Posty: 477
Pochwał: 3
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Regulamin

Witam. Chcialem niesmialo zapytać czy na forum juz nie obowiązuje regulamin, i członkowie o 3 dniowym stażu wystawiają ogłoszenia. Ja swoje 3 miesiące doczekałem, więc jak to jest?


a. Ogłoszenia mogą być wystawiane tylko i wyłącznie przez zalogowanych użytkowników, z minimum trzymiesięcznym stażem, którzy mają co najmniej 50 wystawionych postów

Ps. Co ma wspólnego rozrusznik Z falerystyka???

_________________
Wenn es von den Zeiten des Friedens zu lernen, ist, Sie zahlen einen hohen Preis während des Krieges.

Sro 28 Wrz, 2016 7:44

Powrót do góry
VEB
Administracja
Подполковник

Подполковник





Posty: 2841
Pochwał: 15
Skąd: Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Regulamin

Asabye napisał:
Co ma wspólnego rozrusznik Z falerystyka???


Ależ nasze forum nie jest tylko falerystyczne Wink Mamy tu różne działy (broń palna, biała, numizmatyka itp. itd.). Więc np. sprzedaż rozrusznika do zabytkowego pojazdu jest jak najbardziej Ok. Natomiast co do pryncypiów regulaminowych-pełna zgoda z Tobą Super

Sro 28 Wrz, 2016 7:57

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Twoje wątpliwości świadczą tylko o tym na jakim etapie jest nasze forum.
Jest bardzo mało kontroli ,,moderatorskiej,, a właściwie to już chyba jej nie ma. Forum dogorywa.Jedynie przy życiu jest jeszcze falerystyka.A jeśli coś pojawi się w innym temacie to zazwyczaj odpowiadają koledzy z falerystyki.Myślę że już dawno jest czas dobrać moderatorów aktywnych którzy trochę to uporządkują.Mogę nawet wskazać paru kolegów.

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Czw 29 Wrz, 2016 12:24

Powrót do góry
perperuna75
Porucznik

Porucznik





Posty: 774
Pochwał: 3
Skąd: lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zgadza się. Forum upadło na dno. Można pisać co się chce, kłócić się, ubliżać. A składnia, ortografia... Ludzie Zszokowany - czy tak trudno napisać poprawnie po polsku krótkie zdanie Question Nie umiecie pisać sami to niech wam ktoś to sprawdzi przed wstawieniem. Nie róbcie sobie i innym obciachu. Chyba że ktoś nie jest polskojęzyczny.
Najgorszy jest bałagan, tworzenie na siłę nowych postów nic nie wnoszących. Jeśli jest temat "Prosto z allegro" to po co zamieszczać kilkadziesiąt nowych tematów z przedmiotami z allegro Question A tytuły - prośba o id blaszek, blaszka SS, pomoc w identyfikacji blaszki, prośba o ID. Po co odpowiadać na tak sformuowane tematy.
Potrzebne są osoby, które zajęłyby się tym wszystkim a tak moderatorzy są chyba tylko z nazwy.

Nie 02 Paź, 2016 9:57

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Fakt, nie jest najlepiej. Jak pamiętam kilka lat temu wyglądało to zupełnie inaczej.
Ostatnio nie zaglądałem zbyt często na forum z braku czasu, teraz zastanawiam się czy dalej warto tu zaglądać. Poziom coraz niższy, wartościowi użytkownicy coraz rzadziej tu zaglądają. Niestety wszystko ma swój koniec, z drugiej strony szkoda tego, bo to przecież niemała skarbnica wiedzy z różnych dziedzin.
Tak w ramach konkluzji napiszę raz jeszcze, nie ma nic za darmo. Może nawet symboliczna opłata coś by tu zmieniła i pomogła "odświerzyć" forum. Z drugiej strony mam świadomość, że to niezbyt popularny pomysł.
Pewnie niedługo czas pokaże w jakim kierunku to wszystko pójdzie.
Pozdrawiam.

Nie 02 Paź, 2016 20:35

Powrót do góry
Dracula
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 1165
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bati napisał:
Tak w ramach konkluzji napiszę raz jeszcze, nie ma nic za darmo. Może nawet symboliczna opłata coś by tu zmieniła i pomogła "odświerzyć" forum. Z drugiej strony mam świadomość, że to niezbyt popularny pomysł.

Jestem na forum może rok, dużo można się tu dowiedzieć. Z tą symboliczną opłatą zgadzam się jak najbardziej. Zebrane pieniądze można by było przekazać np. na schronisko dla zwierząt, muzeum czy jakiś szczytny cel jakoś związanym tematycznie z forum. O przekazaniu pieniędzy jak i gdzie mogli by decydować forumowicze w ramach głosowania.

_________________
Pzdr. Marcin

--------------------------------
https://www.youtube.com/watch?v=QDXaiR-foos

Nie 02 Paź, 2016 21:28

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dracula napisał:
Zebrane pieniądze można by było przekazać np. na schronisko dla zwierząt, muzeum czy jakiś szczytny cel jakoś związanym tematycznie z forum.


Nie do końca było to moją intencją Wink
Nie wiem czy ktokolwiek z użytkowników forum zastanawiał się jak to wszystko działa. Zwykle każdy z nas pisze swą wypowiedź się zastanawiając się nad niuansami technicznymi.
Zapewne serwer IOH znajduje się w serwerowni firmy, która zajmuje się hostingiem czyli udostępnianiem zasobów serwerowni. Serwer jest podłączony do instalacji zasilającej oraz łączą internetowego o dużej przepustowości, aby wszyscy zainteresowani mogli korzystać bez problemów.
Dopóki nic się nie dzieje i urządzenia pracują bezproblemowo jest w porządku, kłopoty zaczynają się w momencie awarii. Potrzebni są więc ludzie, którzy posiadają odpowiednie kompetencje aby usunąć usterkę.
To wszystko kosztuje, zapewne w chwili obecnej jest to pokrywane z reklam pojawiających się na forum. Obawiam się jednak, że prędzej lub później nastąpi moment kiedy to pieniądze z reklam nie będą w stanie pokrywać budżetu na comiesięczne opłaty. Wtedy ktoś wyciągnie wtyczkę. Nie wspominając o sytuacji gdzie ze względu na awarię nastąpi konieczność wymiany urządzenia, bo takie sytuacje też się zdarzają.

Pon 03 Paź, 2016 19:01

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.