| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maciej1900
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 2907
Pochwał: 1
Skąd: Poznań
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

PUTIN..wiecznie żywy

cały artykuł... http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/wladimir-putin-jest-niesmiertelny-i-podrozuje-w-czasie/ynhs30#image_b2295a2b-1684-47e4-8f76-800ad4b3ccaf


Opis załącznika:

_________________
"Armia baranów, której przewodzi lew, jest silniejsza od armii lwów prowadzonej przez barana" Napoleon

http://youtu.be/ivgCD31iKyg

Pią 18 Gru, 2015 18:56

Powrót do góry
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No cóż - idee Lenina były nieśmiertelne, to czemuż by Putin nie mógł? Nauka radziecka zna nie takie przypadki... Wink

Sro 13 Sty, 2016 19:32

Powrót do góry
markotnie
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 0
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

odp

z jednej gliny

Czw 04 Sie, 2016 14:49

Powrót do góry
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: PUTIN..wiecznie żywy

maciej1900 napisał:
cały artykuł... http://strefatajemnic.onet.pl/teorie-spiskowe/wladimir-putin-jest-niesmiertelny-i-podrozuje-w-czasie/ynhs30#image_b2295a2b-1684-47e4-8f76-800ad4b3ccaf


No tak, Onet... Dla mnie to kolejny dowód na bezbolesność głupoty. Bardzo szczęśliwy

Pią 05 Sie, 2016 13:44

Powrót do góry
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

koplik89 napisał:
Dajcie spokój, kto czyta Onet? CHyba tylko tacy którzy oglądają "Dlaczego ja" i "Trudne sprawy" i wierzą że to prawda Wink


Dodaj do tego "M jak masakra"... Wink

Czw 22 Wrz, 2016 6:01

Powrót do góry
Anonymous
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Osobiście uważam, że jedyną szansą na w miarę obiektywne spojrzenie na to co dzieje się na świecie jest czytanie jak największej ilości artykułów z różnych źródeł, przede wszystkim zagranicznych, bo ograniczając się do krajowej papki niewiele mądrego się człowiek dowie Rolling Eyes

Czw 08 Mar, 2018 22:58

Powrót do góry
Dimitri55
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 0
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Może wyprawka dla noworodka lista jakaś mi powie jak to ma wyglądać? Nie znam się na tym i ciężko mi coś powiedzieć na ten temat. A potrzebuje informacji na ten temat. Możecie mi coś powiedzieć?

Czw 05 Kwi, 2018 11:48

Powrót do góry
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

aneczka napisał:
Osobiście uważam, że jedyną szansą na w miarę obiektywne spojrzenie na to co dzieje się na świecie jest czytanie jak największej ilości artykułów z różnych źródeł, przede wszystkim zagranicznych, bo ograniczając się do krajowej papki niewiele mądrego się człowiek dowie Rolling Eyes


Dokładnie - tego polskiego kociokwiku naprawdę nie da się czytać, a co dopiero zrozumieć. Jeżeli na tym ma polegać demokracja i pluralizm, to dziękuję...

Czw 05 Kwi, 2018 17:30

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.