| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Panowie moderatorzy !!

Ciekawe co to ma wspólnego z historią ???
https://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=33511

Myslę że takie coś powinno skutkować z wyrzuceniem reklamy i jednocześnie reklamującego.

Pozdrawiam.

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Czw 22 Maj, 2014 20:20

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Za chwilę pojawią się leki na potencję, krem na zmarszczki, płyn na porost włosów i używane koła do Ursusa Gleba
Niektórym zupełnie brak wyczucia, jakby ktoś zachwalał schabowego na forum dla wegetarian.

Czw 22 Maj, 2014 20:32

Powrót do góry
Alces alces
Kapitan

Kapitan





Posty: 926
Pochwał: 1
Skąd: z puszczy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Taki środek na owady to się akurat może przydać tym co z wykrywkami ganiają. Ale ponad 98 DEET Exclamation Question Bezpośrednio na skórę raczej bym nie zaryzykował Wink
_________________
Cham ubrany w kontusz, pozostaje chamem. Tyle, że w kontuszu.
Pozdrowienienia dla P. Przemysława Cz/

Czw 22 Maj, 2014 21:05

Powrót do góry
daro
Major

Major





Posty: 1515
Pochwał: 4
Skąd: Schömberg
Archiwum: WSW
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie wiem czemu koledzy, tak się nabijają. Forma sprzedaży jak każda inna na tym forum. I mająca związek z historią - pośrednio.

Otóż, np ja i wielu pewnie kolegów chodzi z wykrywaczem metali po łąkach i lasach. W takich wyprawach poszukiwawczych takowy środek jest NIEZBĘDNY!!!
Szczególnie w lasach i na terenach podmokłych.
Chyba, że ktoś lubi jak go kąsają komarzyce i inne owady.
Pozdr

_________________
Szukajcie .........i aby Was nie znaleźli.
Pozdrawiam.Dariusz

Czw 22 Maj, 2014 21:08

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ależ wcale się nie nabijam, uśmiecham się tylko z lekka, bo to mocno oryginalne ogłoszenie, mimo wszystko.

Czw 22 Maj, 2014 21:17

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Właśnie pośrednio.... Mr. Green
Pośrednio można każdy produkt jakoś tam połaczyć z historią.
A jak już tak bardzo ktoś chce.?? To proszę bardzo .Redakcja powinna brać opłaty i zrobić specjalny dział,,Szmalc,widły i powidły,, Czasami kupuję,Czasami sprzedaję odznaczenia.I nie chcę szukać napradę fantów historycznych miedzy muchozolem a wibrujacymi kondonami.

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Czw 22 Maj, 2014 21:22

Powrót do góry
Alces alces
Kapitan

Kapitan





Posty: 926
Pochwał: 1
Skąd: z puszczy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na forum Opencaching, jest osobny wątek dotyczący sposobów na różne kłujące i kąsające stwory. A hobby poprzez ganianie po lasach pokrewne.

Co nie odbiera prawdziwości stwierdzeniu, że używane koła do Ursusa byłyby odrobinę nie na miejscu Wink

_________________
Cham ubrany w kontusz, pozostaje chamem. Tyle, że w kontuszu.
Pozdrowienienia dla P. Przemysława Cz/

Czw 22 Maj, 2014 21:24

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zapewne któryś z Panów Moderator zdecyduje co z tym zrobić.Moim zdaniem takie ogłoszenia nie powinny pojawiać się TUTAJ na forum.
Jest to kolejny przyczynek do pewnych modyfikacji w regulaminie i określenia jakie przedmioty można wystawiać w dziale sprzedam, który mieści się na forum historycznym.

Czw 22 Maj, 2014 21:45

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziękuje moderatorom za usuniecie reklamy.
Będę upierdliwy Mr. Green Chciałbym sie dowiedzieć co spowodowało to usunięcie.Czy to że takich rzeczy nie wolno sprzedawać nan naszym forum.Czy też to że kolega nie posiadał 50 regulaminowych postów.

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Sob 24 Maj, 2014 7:53

Powrót do góry
arak
Kapitan

Kapitan





Posty: 1244
Pochwał: 1
Skąd: Warm.-Maz.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie rozumiem, dlaczego co niektórych forumowiczów tak mocno razi ta oferta? Ogłoszenie jak każde inne. Jakoś nie było widać sprzeciwów kiedy jakiś czas temu pojawiła się oferta bodajrze sprzedaży mieszkania.... Więc albo toleruje się każde pojawijące ogłoszenie, albo tylko te które są bezpośdernio związane z tematyką tego forum.
Może odrobina konsekwęcji by się tu przydała ….

_________________
Pozdrawiam.
Arek

Sob 24 Maj, 2014 8:03

Powrót do góry
Groteska
Kapitan

Kapitan





Posty: 1366
Pochwał: 2
Skąd: Melbourne
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

arak napisał:
Jakoś nie było widać sprzeciwów kiedy jakiś czas temu pojawiła się oferta bodajrze sprzedaży mieszkania.... Więc albo toleruje się każde pojawijące ogłoszenie, albo tylko te które są bezpośdernio związane z tematyką tego forum.
Może odrobina konsekwęcji by się tu przydała ….
Tamten temat - z którego bardzo szybko zaczęliśmy sobie robić "jaja", wiem bo brałem udział Wink- zniknął błyskawicznie, więc o jaką niekonsekwencje chodzi Question.

Pozdrawiam.
Bezmyślna kalka otumaniającej Wikipedii.

_________________
Ciało Pinokia leżało na ziemi, a nad nim w złowieszczym kluczu krążyły dzięcioły.

"Pokój! Pokój między narodami!! Pokój wszystkim ludziom dobrej woli!!!" wrzeszczał - ze swego bunkra - Adolf Hitler pod koniec kwietnia 1945 roku...

Sob 24 Maj, 2014 8:18

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wszystko musi mieć ręce i nogi. Wg mnie jak pójdziemy za szeroko to się zatraci to co się nazywa ,,Forum historyczne,,. Zrobi się śmietnik. A reklama takiego forumowicza to jest tylko i wyłącznie chęć zysku.A nie jakaś dobroduszna pomoc poszukiwaczom,kolekcjonerom. .Nawet jeśli to w pokretny sposób można podciągnąć pod ,,a może się przyda poszukiwaczom,,. Ciepłe majtki,skarpety też mogą się przydać ... I co mamy zrobić dział z bielizną?? Myślę że taka reklama /sprzedaż jeśli juz to powinna być wydzielona i odpłatna.Jestem pewny że podobna reklama pojawiła się na forum dla wędkarzy,żeglarzy itd.Są od tego inne portale na których jest wszystko. Nikt nie jest ograniczony .Wystarczy kliknąć. Czy tez wpisać w ,,Google,, Czy musi być podane na tacy i pod nos??
_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Sob 24 Maj, 2014 8:24

Powrót do góry
arak
Kapitan

Kapitan





Posty: 1244
Pochwał: 1
Skąd: Warm.-Maz.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Aż tak błyskawicznie to chyba tamto ogłoszenie nie zniknęło, wielokrotnie trafiałem na nie w dziale ogłoszeń (być może też było "napiętnowane" - nie śledziłem tego). To był tylko przykład, ale równie dobrze można znaleźć wiele innych ogłoszeń nie mających nic wspólnego z tematyką forum.
Absolutnie zgadzam się z tym że wszystko powinno mieć "ręce i nogi"...

_________________
Pozdrawiam.
Arek

Sob 24 Maj, 2014 10:42

Powrót do góry
Groteska
Kapitan

Kapitan





Posty: 1366
Pochwał: 2
Skąd: Melbourne
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

arak napisał:
Aż tak błyskawicznie to chyba tamto ogłoszenie nie zniknęło, wielokrotnie trafiałem na nie w dziale ogłoszeń...
Dwie/trzy doby max Exclamation Exclamation Exclamation (powtarzam pisze z własnego doświadczenia bo tam byłem obecny), to chyba całkiem dopuszczalny rezultat na forum które ma parę tysięcy zarejestrowanych użytkowników i ma kilkaset wpisów dziennie. Na pewno są problemy na tym forum do których można się przyczepić, ale jakieś próby lokowania (głupkowato/pół-poważnych) reklam to nie jest moim zdaniem jeden z nich.

Pozdrawiam.
Bezmyślna kalka otumaniającej Wikipedii.

_________________
Ciało Pinokia leżało na ziemi, a nad nim w złowieszczym kluczu krążyły dzięcioły.

"Pokój! Pokój między narodami!! Pokój wszystkim ludziom dobrej woli!!!" wrzeszczał - ze swego bunkra - Adolf Hitler pod koniec kwietnia 1945 roku...

Sob 24 Maj, 2014 10:52

Powrót do góry
rokers87
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Skąd: Landsberg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Szczerze mówiąc jestem nieco zażenowany tym wątkiem. Gdyby sprzedawcą był jakiś "znany" forowicz to zapewne nie byłoby problemu. Niejednokrotnie widywałem w dziale "sprzedam" przedmioty niezwiązane z historią i jakoś nikt z tego powodu szumu nie robił. Nawet w regulaminie nie jest jednoznacznie napisane, iż mogą być wystawiane tylko przedmioty kolekcjonerskie. Również w mojej opinii ta osoba była handlarzem, jednakże regulamin w tej materii zrobił swoje - wszystko w tym temacie. Wrzućcie na luz.

Pozdrawiam

Wto 27 Maj, 2014 20:17

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

rokers87 napisał:
Szczerze mówiąc jestem nieco zażenowany tym wątkiem. Gdyby sprzedawcą był jakiś "znany" forowicz to zapewne nie byłoby problemu. Niejednokrotnie widywałem w dziale "sprzedam" przedmioty niezwiązane z historią i jakoś nikt z tego powodu szumu nie robił. Nawet w regulaminie nie jest jednoznacznie napisane, iż mogą być wystawiane tylko przedmioty kolekcjonerskie. Również w mojej opinii ta osoba była handlarzem, jednakże regulamin w tej materii zrobił swoje - wszystko w tym temacie. Wrzućcie na luz.

Pozdrawiam


PT rokers 87

Żle Waść czytasz albo masz za dużo ...tzw luzu ( głupkowatego ). Po drugie warto czytać ze zrozumieniem .

Problem tyczy nowo rejestrujących się " forumowiczów " którzy wykorzystując motto - zamieszczają zamiast niego ANONSE REKLAMOWE . I w TYM CELU napiszą jeden lub dwa durnowate posty - a reklama darmowa pozostaje kiedy ich już dawno nie ma .

Tu NIE chodzi o rubrykę sprzedam . Bo takowa ma się dobrze i zgodnie z regulaminem . I zostaw Waść tzw " znanych " Forumowiczów bo oni wiedzą co można , co uchodzi a co nie . Natomiast zażenowanie budzi Waści post .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Wto 27 Maj, 2014 21:18

Powrót do góry
rokers87
Chorąży

Chorąży




Posty: 166
Skąd: Landsberg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

PT krakus57

Lekcji czytania ze zrozumieniem nie potrzebuję, aczkolwiek z chęcią dowiedziałbym się co oznacza według Szanownego Pana "głupkowaty luz".

Proszę jednak jeszcze raz przeczytać cały wątek. Naprawdę... Również ze zrozumieniem. Pamiętam te ogłoszenie i znajdowało się one w dziale "sprzedam". Ot, zwykły handlarz, którego wątek słusznie poleciał za niedostosowanie się do regulaminu. Niech Pan zauważy, że użytkownicy powyżej piętnują tutaj zasadność wystawiania ogłoszeń nie związanych z historią. I NIE TYLKO przez nowych użytkowników forum. Dopiero teraz zrobiło się poruszenie, niemniej w przeszłości niejednokrotnie wystawiano tutaj na sprzedaż "niehistoryczne" przedmioty i NIKT nie robił tutaj ambarasu z tego powodu. Dałbym sobie rękę uciąć, że gdyby ktoś "stary" wstawił teraz tego typu ogłoszenie, to nikt nie rzuciłby kamieniem w jego stronę.

Co do jednego jesteśmy zgodni - typowi handlarze nie są mile widziani na forum.

Oczekuję, że w odpowiedzi znowu usłyszę sugestie na temat mojego "głupkowatego luzu" czy też "czytania ze zrozumieniem", jednakże nie mam zamiaru wbijać się w dłuższą polemikę. Zgodnie z powiedzeniem:

"Twoja racja, a mój spokój"

serdecznie pozdrawiam

Sro 28 Maj, 2014 18:55

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Może nie ,,głupkowaty luz,,Ale napewno potrzebny jest ,,luz,,..... Jakiś porządek na forum musi być.Wychodzą rzeczy których w przeszłości nie było albo jak były to w znikomej ilości. I z tym administracja,moderatorzy muszą się zmierzyć. W jakim kierunku pójdziemy. Czy jesteśmy ,,ukierunkowani,, czy idziemy na całość. Widocznie moderator/moderatorzy uznali że jednak idziemy po linii ,,historycznej,, Ponieważ reklama została wyrzucona.Ja uważam że słusznie. Piwo
I teraz trzymajmy się tego aby dotyczyło to ,,starych i młodych,,.

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Sro 28 Maj, 2014 19:31

Powrót do góry
tonieja
Porucznik

Porucznik





Posty: 711
Skąd: dolny śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czy ktoś zrobi porządek z xinxiu24? CKM

Sob 06 Sie, 2016 12:35

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Gotowe. Sorki, ale rzadko teraz wchodzę na forum- brak czasu.
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Nie 07 Sie, 2016 0:14

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.