| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
perperuna75
Porucznik

Porucznik





Posty: 774
Pochwał: 3
Skąd: lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Do piszących nowe posty w dziale

Mam taką propozycję. Pisząc w poście o danej blaszce wpisujcie w temacie bicia z nieśmiertelnika. 80 % jak nie więcej postów nosi temat typu "id nieśmiertelnika", albo "co to za blaszka". A jak później chce się coś znaleść to d...a. Dział stał się przez to mało czytelny.
Dobrze by było aby moderatorzy też czuwali nad tymi kwestiami i wycofywali do uzupełnienia takie posty.
A może zrobić czytelny podział na poszczególne formacje niemieckie, blaszki polskie, AW, carskie, pruskie i inne.
Można by też kilka podstawowych tematow wkleić na początek np linki do stron o niemieckich nieśmiertelnikach.
Co o tym myślicie szanowni forumowicze i moderatorzy?

Sob 02 Sty, 2016 13:23

Powrót do góry
perzot
Major

Major





Posty: 2344
Pochwał: 5
Skąd: Wielkopolska/Krotoszyn
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Można jeszcze na wzór innych działów wprowadzić temat pt. ,,Prosto z Allegro". Super
_________________
Poszukuję nieśmiertelniki: Infanterie-Ausbildungs-Bataillon 96; MG-Ersatz-Bataillon 14; Kraftfahr-Ersatz-Abteilung 12, oraz koperty do odznaczeń za rany.
Pozdrawiam. Sebastian

 

Sob 02 Sty, 2016 14:23

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z podziałem bym się wstrzymał - pewnie ponad 90% to niemieckie blaszki z IIWŚ, więc na razie nie ma potrzeby imho. Z czytelnymi tytułami wątków- masz pełną rację. Choć dla części pytających pewnie cała ich wiedza o nieśmiertelniku sprowadza się do tego- że to jest nieśmiertelnik prawdopodobnie Wink Stąd te tytuły.
Ale mogą np. w tytule przepisać napis z blachy- bo o to Ci chodziło (jak dobrze zrozumiałem)?

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Sob 02 Sty, 2016 14:54

Powrót do góry
Nazir
Kapitan

Kapitan





Posty: 1414
Pochwał: 2
Skąd: Posen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Do piszących nowe posty w dziale

perperuna75 napisał:
Mam taką propozycję. Pisząc w poście o danej blaszce wpisujcie w temacie bicia z nieśmiertelnika. 80 % jak nie więcej postów nosi temat typu "id nieśmiertelnika", albo "co to za blaszka". A jak później chce się coś znaleść to d...a. Dział stał się przez to mało czytelny.
Dobrze by było aby moderatorzy też czuwali nad tymi kwestiami i wycofywali do uzupełnienia takie posty.
A może zrobić czytelny podział na poszczególne formacje niemieckie, blaszki polskie, AW, carskie, pruskie i inne.
Można by też kilka podstawowych tematow wkleić na początek np linki do stron o niemieckich nieśmiertelnikach.
Co o tym myślicie szanowni forumowicze i moderatorzy?


Powiem tak co do wpisania skrótu blaszki w temacie to masz rację, ale w mim przypadku było kiedyś tak że już nie pamiętam który z moderatorów zwrócił mi uwagę że niepotrzebnie tworzę nowe wątki kiedy mógłbym pisać wszystko w jednym temacie i też tak zrobiłem moje blaszki identyfikuję w jednym temacie który stworzyłem parę lat temu, ale mogę się dostosować tylko trzeba określić jasne zasady a najlepiej w temacie przyklejonym do działu nieśmiertelniki.

Pozdrawiam
Przemek

Sob 02 Sty, 2016 16:24

Powrót do góry
perperuna75
Porucznik

Porucznik





Posty: 774
Pochwał: 3
Skąd: lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najważniejsze aby ludzie zaczeli w tytule przepisywać bicia z blaszek.

Sob 02 Sty, 2016 18:47

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nazir- ty tyle "produkowałeś" że zostań przy jednym wątku Wink
Wystarczy abyś przepisywał skrót w poście- wyszukiwarka "znajdzie" później bez problemu taki post.

_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Wto 12 Sty, 2016 23:33

Powrót do góry
Nazir
Kapitan

Kapitan





Posty: 1414
Pochwał: 2
Skąd: Posen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

maxikasek napisał:
Nazir- ty tyle "produkowałeś" że zostań przy jednym wątku Wink
Wystarczy abyś przepisywał skrót w poście- wyszukiwarka "znajdzie" później bez problemu taki post.


Nadal "produkuję" ale teraz głównie dzięki Tobie Piwo większość sam rozszyfrowuję.
Pozdrawiam
Przemek

Sro 13 Sty, 2016 6:44

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Nie możesz ściągać plików w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.