| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
methodzik
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 6
Skąd: XxX
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Monetka do oceny stanu zach. i wyceny

Witam. Mam gorącą prośbę, mianowicie chciałbym wiedzieć na jaki stan oceniacie moją monetkę, ile może być warta i gdzie polecilibyście mi ją "zgradingować" . Z tego co udało mi się rozwikłać to wzór z podwójną wstążką. Zdjęcia na chwilę obecną jedynie takie


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Pon 04 Sty, 2016 16:36

Powrót do góry
perzot
Major

Major





Posty: 2344
Pochwał: 5
Skąd: Wielkopolska/Krotoszyn
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jest to rzadsza odmiana z podwójną wstęgą, z jagódką i żołędziem po bokach. Stan bardzo ładny, chociaż powycierane detale. Sprawia wrażenie jakby była czyszczona. Co do gradingu, to jeśli chodzi o nasze rodzime firmy to szkoda czasu i pieniędzy. Oszuści nastawieni tylko na zysk. Jedynymi firmami, które liczą się na świecie, to firmy amerykańskie. Ale tu wydatek znacznie wyższy.
http://wcn.pl/eauctions/150212/details/35586

_________________
Poszukuję nieśmiertelniki: Infanterie-Ausbildungs-Bataillon 96; MG-Ersatz-Bataillon 14; Kraftfahr-Ersatz-Abteilung 12, oraz koperty do odznaczeń za rany.
Pozdrawiam. Sebastian

 

Pon 04 Sty, 2016 16:57

Powrót do góry
methodzik
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 6
Skąd: XxX
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Postaram się jeszcze dziś dorzucić lepsze zdjęcia, te które teraz pokazałem są wykadrowane ze słabych zdjęć w złym świetle stąd taki efekt rys . Moneta faktycznie ma delikatnie wytarty awers

Pon 04 Sty, 2016 17:31

Powrót do góry
castaway08
Porucznik

Porucznik




Posty: 578
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ciekawa moneta kolega jednak ma racje, że widoczne są ślady szorowania.. A ten czerwony nalot to wina jakości zdjęć?
_________________
Pozdrawiam
Łukasz

Pon 04 Sty, 2016 19:04

Powrót do góry
ms1975
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 450
Pochwał: 2
Skąd: Bolkow
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam
Bardzo fajna moneta choc ktos chyba zrobil jej krzywde i dosc agresywnie wyczyscil,mam nadzieje ze to wina zlej jakosci zdjecia. Co do gradowania to jezeli jest wyszorowana to niema sensu zamykac jej w trumnie chociaz rodzimi gradezy moga jej i ms60 wystawic Wink

Pon 04 Sty, 2016 21:12

Powrót do góry
perzot
Major

Major





Posty: 2344
Pochwał: 5
Skąd: Wielkopolska/Krotoszyn
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ms1975 napisał:
chociaz rodzimi gradezy moga jej i ms60 wystawic Wink
Tyle to nawet bez oglądania monetki. Mr. Green
_________________
Poszukuję nieśmiertelniki: Infanterie-Ausbildungs-Bataillon 96; MG-Ersatz-Bataillon 14; Kraftfahr-Ersatz-Abteilung 12, oraz koperty do odznaczeń za rany.
Pozdrawiam. Sebastian

 

Pon 04 Sty, 2016 21:47

Powrót do góry
methodzik
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 6
Skąd: XxX
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

nowe zdjęcia ale też szału nie ma , robione telefonem. Moneta to wykopek, ma kilka rysek ale nie była "szorowana" a delikatnie obmyta wodą


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Pon 04 Sty, 2016 22:05

Powrót do góry
castaway08
Porucznik

Porucznik




Posty: 578
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

na wcześniejszych zdjęciach wydawało mi sie ,że widziałem poprzeczne regularnie rysy. Te zdjęcia są całkiem okej. Biorąc pod uwage, ze to wykop to wuper moneta. Gratuluję! No i te wykwity czerwone znikneły Uśmiech Piwo
_________________
Pozdrawiam
Łukasz

Pon 04 Sty, 2016 22:19

Powrót do góry
ms1975
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 450
Pochwał: 2
Skąd: Bolkow
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z tych zdjec wynika ze to bardzo fajna blaszka,gratuluje Piwo jak na wykopek stan rewelacyjny,jak uwolniles ja z pod ziemi to nie zamykaj jej teraz w trumnie niech pooddycha sobie powietrzem Wink

Wto 05 Sty, 2016 20:46

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.