| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Dany 12
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Testy Rutus Argo v.3 na cewkach mała i duża DD

Koledzy przeprowadzili testy na Rutusach Argo v.3 na cewkach 29DD i 23DD ,oraz Garrett At Pro.Filmiki z testów będą w późniejszym terminie.ocencie sami.
Tutaj link do testów-tabelki.
http://www.rutusowiec.com.pl/showthread.php?tid=386

Pon 14 Lip, 2014 11:36

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Linkowanie do forum gdzie by przejzec te tabelke -musze wpierw sie zalogowac jest w netykiecie nieetyczne.
Lecz Rutus jest przyjacielem i forum i prywatnie-prosze tylko o poprawienie linka.Sam i wielu innych,z checia zobaczymy wyniki.

_________________
„Będziecie zabijani, tak jak wy zabijaliście, będziecie bombardowani tak jak i wy bombardowaliście" - Osama Bin Laden

Pon 14 Lip, 2014 19:24

Powrót do góry
Tomb750
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, zapraszam wszystkich na forum Rutusa i nie tylko Wink . Działy są odblokowane, aby zobaczyć wyniki testów nie trzeba się rejestrować.

Wto 02 Wrz, 2014 10:58

Powrót do góry
maciu4
Leutnant

Leutnant





Posty: 316
Pochwał: 1
Skąd: Czarna Woda/Gdynia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Rutus dobry sprzęt,a le spójrzcie na ustawienia czułość 45, gdzie na polu maks jakie osiągam 32,33, ale i tak jest godny polecenia. No i cena ja za swojego z cewka 29 dałem 1500.

Pią 11 Gru, 2015 18:44

Powrót do góry
Regis
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 23
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To musi być jakieś wyjątkowo paskudne pole,że da się na nim chodzić tylko na czułości do 33.W większości pól i innych terenów chodzę na czułości 45.Tak samo chodzą ze mną koledzy ze swoimi Argo.Mam dwa pola na których mogę chodzić w relikcie na czułości 48.Sonda DD29cm.

Od dawna nie trzeba się już rejestrować aby przeglądać większość forum rutusowiec.

Nie 13 Gru, 2015 14:55

Powrót do góry
maciu4
Leutnant

Leutnant





Posty: 316
Pochwał: 1
Skąd: Czarna Woda/Gdynia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na relikt chodziłem na początku, lecz słaby efekt na monety, omija często małe monety znajdujące się ok 15 cm pod ziemia. Dlatego na monety zawsze jak nowe pole chodzę na standardzie jak już wsłucham się przełaczam na 4 rząd.

Pią 18 Gru, 2015 15:30

Powrót do góry
Regis
Starszy szeregowiec

Starszy szeregowiec





Posty: 23
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie zauważyłem,żeby relikt mijał małe monety które widzi na poczwórnym.Jest dokładnie odwrotnie bo jest też spora różnica zasięgu między tymi filtrami na korzyść reliktu.

Sob 19 Gru, 2015 18:17

Powrót do góry
maciu4
Leutnant

Leutnant





Posty: 316
Pochwał: 1
Skąd: Czarna Woda/Gdynia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Relikt jest nastawiony na duże przedmioty, a czwartego rzędu jest przeznaczony na małe przedmioty czyt"monety", i zazwyczaj jako pierwszy do zgrubnego przeczesywania pól stosuje sie tryb relikt owszem wyciągniesz na nim monety nie mówię że nie ale jak chcesz przeczesać pole dokładnie np. gdy dobrze rodzi monetami ustawiasz 4 rząd.

Sob 19 Gru, 2015 22:54

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.