| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jones
Porucznik

Porucznik





Posty: 656
Skąd: Rzeczpospolita Słowiańska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Walka z komuną jej sposobami czyli dekomunizacja na pomorzu

Na pomorzu z inicjatywy jakiegoś radnego z LPR zaczęto "dekomunizację" zrobiono listę i usunięto ludzi ze stanowisk , ale byli to nie tylko dawni działacze PZPR ale także działacze i SYMPATYCY Zszokowany SLD .
Ta wiadomość mnie przeraziła zastanowiłem sie czy żyjemy w państwie prawa odp. żyjemy w państwie Prawa... i Sprawiedliwości

Wto 12 Wrz, 2006 1:09

Powrót do góry
MarcinGdańsk
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki




Posty: 540
Skąd: Gdańsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kolego Jones czyżbyś się przejmował działaniami posła Strąka?? Radzę Ci, abyś nie brał tego osobnika poważnie, bo to chorągiewka na wietrze, sprawdź w ilu on już partiach był Bardzo szczęśliwy Zawsze przy korycie, zaręczam Ci, że przed wyborami parlamentarnymi, które się odbędą za 4 lata - lub wcześniej znajdzie sobie pan Strąk partię która umożliwi mu wejście do Sejmu.
_________________
Klawiatura służy mi do nabijania postówUśmiech Uśmiech

Wto 12 Wrz, 2006 10:19

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Problem w tym, że ci ludzie już stracili pracę. Tak PiS kupuje sobie ludzi z LPR (zwłaszcza tych skonfliktowanych z Romanem).
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Wto 12 Wrz, 2006 10:48

Powrót do góry
Jones
Porucznik

Porucznik





Posty: 656
Skąd: Rzeczpospolita Słowiańska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Problem w tym, że ci ludzie już stracili pracę

I to z powodu na ich przekonania , a co gorsza rzecz ta dzieje się w oświacie ,która powinna być apolityczna to nie są oznaki państwa solidarnego a totalitarnego to złamanie podstawowych praw człowieka

Wto 12 Wrz, 2006 14:58

Powrót do góry
Piotrk1
Kapitan

Kapitan




Posty: 1328
Pochwał: 2
Skąd: Śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kilka dni byłem na urlopie oderwany od bieżących wiadomości. Nie wiem czy ustawa lustracyjna została już znowelizowana. Przecież tam są takie zapisy, że normalnością będzie takie postepowanie jak na pomorzu.

Pon 18 Wrz, 2006 19:04

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.