| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
JUMNJI
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 590
Skąd: Zachodniopomorskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

SS

Rzadkie to jest? i coś bardziej szczegółowo bym chciał wiedzieć

Sro 29 Lip, 2015 8:00

Powrót do góry
Donkey77
Kapitan

Kapitan





Posty: 1181
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mi coś nie pasuje ( inne numeratory )
Porównaj cyfry
Wyglada na wybity na wzerach szczególnie 3
To nie jest popularna blaszka SS
Dla mnie lipa Kciuk w dół
Napewno Ela wyjaśni bo to jej specjalizacja ( blaszki SS)

_________________
*Pozdrawiam Adam*


Ostatnio zmieniony przez Donkey77 dnia Sro 29 Lip, 2015 16:57, w całości zmieniany 1 raz

Sro 29 Lip, 2015 8:58

Powrót do góry
perperuna75
Porucznik

Porucznik





Posty: 774
Pochwał: 3
Skąd: lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem niebezpieczna kopia Zniesmaczony . Jak napisał Donkey wybita na wżerach, cyfry trochę za duże.

Sro 29 Lip, 2015 16:46

Powrót do góry
JUMNJI
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 590
Skąd: Zachodniopomorskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Orginalna to jest na pewno,bez dyskusyjnie, bo wykopana przez brata, chodzi mi co to za dokładnie jest blaszka ,bardziej szczegółowo?

Sro 29 Lip, 2015 19:05

Powrót do góry
Donkey77
Kapitan

Kapitan





Posty: 1181
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

JUMNJI napisał:
Orginalna to jest na pewno,bez dyskusyjnie, bo wykopana przez brata, chodzi mi co to za dokładnie jest blaszka ,bardziej szczegółowo?

Pod zdjęciem masz opis

_________________
*Pozdrawiam Adam*

Sro 29 Lip, 2015 19:11

Powrót do góry
JUMNJI
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 590
Skąd: Zachodniopomorskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Donkey77 napisał:
JUMNJI napisał:
Orginalna to jest na pewno,bez dyskusyjnie, bo wykopana przez brata, chodzi mi co to za dokładnie jest blaszka ,bardziej szczegółowo?

Pod zdjęciem masz opis
Dzięki wielkie ,myślałem że tylko tej z lewej strony ,ale widzę też do niej ,czy to coś rzadkiego?

Sro 29 Lip, 2015 19:40

Powrót do góry
Donkey77
Kapitan

Kapitan





Posty: 1181
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jesli to naprawde dobra blaszka
To nie jest to populares
Trochę pokręciłam Uśmiech
Prawidłowy link
https://www.jewishvirtuallibrary.org/jsource/Holocaust/ssverf.html

_________________
*Pozdrawiam Adam*


Ostatnio zmieniony przez Donkey77 dnia Sro 29 Lip, 2015 20:11, w całości zmieniany 1 raz

Sro 29 Lip, 2015 19:47

Powrót do góry
perperuna75
Porucznik

Porucznik





Posty: 774
Pochwał: 3
Skąd: lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Oczywiście nie kwestionuję, że twój brat ją wykopał ale mimo to mam wąpliwości czy dobra. E i G też wyglądają inaczej.
Sporo ich wybito. Często spotyka się nr ponad 20 tys ale wszystkie blaszki SS VT są chętnie kupowane i poszukiwane.

Sro 29 Lip, 2015 19:58

Powrót do góry
JUMNJI
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 590
Skąd: Zachodniopomorskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

perperuna75 napisał:
Oczywiście nie kwestionuję, że twój brat ją wykopał ale mimo to mam wąpliwości czy dobra. E i G też wyglądają inaczej.
Sporo ich wybito. Często spotyka się nr ponad 20 tys ale wszystkie blaszki SS VT są chętnie kupowane i poszukiwane.
Człowiek nie jest nieomylny?,ale to od Matki Ziemi i na 100000000000000000000000% dobry, no chyba że w 42/44 robili FAKE Wink Piwo

Sro 29 Lip, 2015 21:16

Powrót do góry
perperuna75
Porucznik

Porucznik





Posty: 774
Pochwał: 3
Skąd: lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Parę stówek można wyciągnąć Wink

Sro 29 Lip, 2015 21:49

Powrót do góry
Nazir
Kapitan

Kapitan





Posty: 1414
Pochwał: 2
Skąd: Posen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

JUMNJI napisał:
perperuna75 napisał:
Oczywiście nie kwestionuję, że twój brat ją wykopał ale mimo to mam wąpliwości czy dobra. E i G też wyglądają inaczej.
Sporo ich wybito. Często spotyka się nr ponad 20 tys ale wszystkie blaszki SS VT są chętnie kupowane i poszukiwane.
Człowiek nie jest nieomylny?,ale to od Matki Ziemi i na 100000000000000000000000% dobry, no chyba że w 42/44 robili FAKE Wink Piwo


Witam! Może w 42/44 nie robili fake ale w latach 2000-2005 juz tak. Znam przypadki zakopywania takich blach, niektórzy się pytali ale po co? ano po to aby uwierzytelnić swoje blachy i czcionki jakie mieli. Jak bym wybił z 50-100 takich blach zakopał z 20szt. w różnych rejonach, po paru latach ktoś by wykopał takie blachy to czy dal by sobie wmówić że to kopia? pewnie że nie i tym samym by uwierzytelnił wszystkie wybite w tym okresie i czcionki jakie miałem bo przecież to od Matki Ziemi! Nie twierdze że ta blacha jest kopią ale nie upierał bym sie że jest oryginałem tylko na podstawie że sam ją wykopałem lub mój kolega bo już po 2000r. to nie było wyznacznikiem a co dopiero w 2015.
Pozdrawiam
Przemek

Wto 04 Sie, 2015 15:22

Powrót do góry
JUMNJI
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 590
Skąd: Zachodniopomorskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nazir napisał:
JUMNJI napisał:
perperuna75 napisał:
Oczywiście nie kwestionuję, że twój brat ją wykopał ale mimo to mam wąpliwości czy dobra. E i G też wyglądają inaczej.
Sporo ich wybito. Często spotyka się nr ponad 20 tys ale wszystkie blaszki SS VT są chętnie kupowane i poszukiwane.
Człowiek nie jest nieomylny?,ale to od Matki Ziemi i na 100000000000000000000000% dobry, no chyba że w 42/44 robili FAKE Wink Piwo


Witam! Może w 42/44 nie robili fake ale w latach 2000-2005 juz tak. Znam przypadki zakopywania takich blach, niektórzy się pytali ale po co? ano po to aby uwierzytelnić swoje blachy i czcionki jakie mieli. Jak bym wybił z 50-100 takich blach zakopał z 20szt. w różnych rejonach, po paru latach ktoś by wykopał takie blachy to czy dal by sobie wmówić że to kopia? pewnie że nie i tym samym by uwierzytelnił wszystkie wybite w tym okresie i czcionki jakie miałem bo przecież to od Matki Ziemi! Nie twierdze że ta blacha jest kopią ale nie upierał bym sie że jest oryginałem tylko na podstawie że sam ją wykopałem lub mój kolega bo już po 2000r. to nie było wyznacznikiem a co dopiero w 2015.
Pozdrawiam
Przemek
Zgadzam się z Tobą,ale odnośnie akurat tej ,okoliczności jej trafienia przemawiają itd.itd ,rozumiesz :roll:to mała historia? jak i wszystkie które mam opisane pod wszystkimi fantami , bo jak wiesz jest to bardzo ważne Wink

Wto 04 Sie, 2015 18:53

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Nie możesz ściągać plików w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.