| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kojakk
Chorąży

Chorąży





Posty: 189
Skąd: WALDENBURG
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Coś do nauki i zabawy.

Chciałbym pobawić się wykrywaczem ,a przy okazji nauczyć się jego obsługi, interesuje mnie coś taniego i używanego( w 100% sprawne).Pozatym plac moich zabaw jest naszpikowany złomem(gwozdzie ,druty,puszki i inne śmieci).Proszę podpowiedzcie mi co kupić ?(a może złapię tego bakcyla to wtedy kupię coś solidnego 8).

Czw 27 Sty, 2005 19:20

Powrót do góry
Armand
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Coś do nauki i zabawy.

Zajrzyj na www.armand.pl , na pewno coś znajdziesz.

Wto 29 Mar, 2005 22:48

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Do nauki i zabawy polecilbym taniego Garretta 150 za jedyne 599 zl.
Niezle osiagi,dyskryminacja,i firma z wieloletnia tradycja
Link www.garrett.pl

Oczywiscie to najtansza z polecanych ofert.

Pią 01 Kwi, 2005 21:04

Powrót do góry
kruku
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 314
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

a ja sie zapuszcze dalej i zaprosze do mnie Uśmiech

www.sklep.poszukiwania.pl

tanie Armandy, Pioniery i Dukaty

www.garrett.poszukiwania.pl

tak jak napisal JMS tanie ACE 150 i "troszke" drozsze ACE 250


pozdrawiam

_________________
kruku
---------------------
Wortal Poszukiwaczy Skarbów
www.poszukiwania.pl

Czw 07 Kwi, 2005 15:59

Powrót do góry
kojakk
Chorąży

Chorąży





Posty: 189
Skąd: WALDENBURG
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Armand, Jms, Kruku !

Dziękuję wam za wskazanie mi wykrywaczy które nadają się do nauki, niestety wcześniej okazyjnie kupiłem MD 3005 i tym sprzętem uczę się poszukiwań. Na dzień dzisiejszy znalazłem nim kilka nieistotnych fantów, drobne monety, guziki, łuski, oraz na głębokości 40-50 cm. Zszokowany koło od roweru Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy ale samo dokopanie się do tego koła ( młotkiem murarskim Embarassed ) to takie emocje i adrenalina że trudno opisać, ci co kopią to to znają. A więc Panowie napewno w niedługiej przyszłości zmienię obecną zabawkę na coś lepszego! Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

Czw 07 Kwi, 2005 21:19

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kiepski wybor ale coz ..twoja wola.
Radze ci teraz uwazac zwlaszcza na wilgoc i mokre trawy.
Sprawdz tez szczelnosc laczenia cewki z kablem!!

Sro 13 Kwi, 2005 0:36

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kojakk napisał:
w niedługiej przyszłości zmienię obecną zabawkę na coś lepszego!


Już wystawiaj ogłoeszenia o sprzedaży, bo naprawdę nie był to rafny wybów z MD - ... To chińskie wyroby i nadają się faktycznie do zabawy w szukaniu monet pod dywanem...
Można spytac jaka była ta okazyjna cena?

Sro 13 Kwi, 2005 0:46

Powrót do góry
kojakk
Chorąży

Chorąży





Posty: 189
Skąd: WALDENBURG
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam!
Macie Panowie rację, wykrywacz ten nie jest moim marzeniem. Ale nie miałem nigdy w rękach prawdziwego wykrywacza i zaczynam się do niego przyzwyczajać. JMS napisał kiepski wybór-tak kiepski, ale powiedz mi kto mi miał poradzić, gdzie byś nie wszedł tam tylko się kłucą iż to ich piszczałka jest najlepsza? lub szkalowanie że inny wykrywacz jest gorszy! A czy zauważyłeś ile czasu potrzebowałem aby się ktoś z was odezwał z poradą Question Moim zdaniem powinno się zrobić ranking wykrywaczy ale pod innym kątem.
Elpas napisał"... To chińskie wyroby i nadają się faktycznie do zabawy w szukaniu monet pod dywanem... "
No nie wiem Question jeśli znalazłem większość monet na głębokości 10 - 15 cm. a inny złom taki jak konserwa 30 -35cm. blacha od pieca około 50-60cm to wydaje mi się że zasięgi są nie takie najgorsze, fakt dyskryminacja jest do d....,gdyż wystarczy trochę większy kawałek żelaza a on pokazuje kolor, ma też wiele innych mankamentów ale dałem za niego 200 złoty i nie żałuję. Ten sezon jakoś przemęczę z tą zabawką gdyż postanowiłem iż on ma zarobić na siebie, u nas nie ma za wiele miejsc aby znaleźć coś konkretnego tak jak wy to pokazujecie. Moje zdanie jest takie, gro ludzi kupuje drogi sprzęt do poszukiwań a po jednym sezonie go odsprzedaje bo naprawdę nic nie znaleźli i się zniechęcili, inni chwalą się znaleziskami które de fakto mają w swojej kolekcji, w ten sposób pobudzają następnych do kupna wykrywacza i koło się zamyka,dowodem na to jest aukcja Alegro subskrybuję temat wykrywaczy od roku i uważam że ceny nie idą w parze z nakładami poniesionymi na ich produkcję, a ten sam wykrywacz jest już kilka razy sprzedawany. A więc nic dodać nic ująć, kupię za rok. Chyba że trafię okazjonalnie dobry sprzęt, lub naprawdę coś znajdę cennego tym co posiadam. Wink Wink

Sro 13 Kwi, 2005 15:57

Powrót do góry
....
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Taki ranking robił KRUKU na swojej stronie były nawet testy określonych modeli. Praktycznie tylko testy przeprowadzone przez bezinteresowna osobę są wiarygodne. Żaden ranking typu głosowania, bo wygrają najbardziej popuarne modele, a to wcale nie znaczy że sa najlepsze. Na dane producentów też trzeba patrzec z dystansem. Dane moga być podciągnięte to modelu wzorcowego, a produkcja seryjna przeczy podawanym parametrom. Tak więc tylko testy są jakąś wykładnią.

Sro 13 Kwi, 2005 16:45

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.