| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nazir
Kapitan

Kapitan





Posty: 1414
Pochwał: 2
Skąd: Posen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zdjęcie

Witam! Możecie mi powiedzieć czy to może być zdjęcie z punktu wydawania też nieśmiertelników? Ponieważ widzę na tym zdjęciu co najmniej trzech żołnierzy którzy trzymają na sznurku w rękach swoje nieśmiertelniki.
Pozdrawiam
Przemek

Pon 08 Cze, 2015 19:22

Powrót do góry
Aries
Leutnant

Leutnant





Posty: 316
Pochwał: 6
Skąd: New York / United States of Hypocrisy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja mysle , ze jak najbardziej - jesli to Twoja fotka to gratuluje . Wydaje mi sie ,ze ten z kabura przy pasie tez trzyma go ( tzn. sznurek zawieszony jest przez palce , a niesmiertelnik ustawil sie krawedzia , wiec na zdjeciu jest wlasciwie niewidoczny . Poza tym zwroc uwage na zolnierza siedzacego po lewej oraz jego stanowisko pracy - widac tam mlotek , a bynajmniej nie swiadczy on uslug szewskich . Wink
Naprawde fajna fotografia . Ja zbieram m. in. wszelkie zwiazane jakkolwiek z tematyka niesmiertelnikow , lecz z poprzedniego konfliktu - niestety wystepuja nieporownywalne rzadziej , choc udalo mi sie ich juz troszke nazniwowac .
pozdrawiam
Kornel

Wto 09 Cze, 2015 3:45

Powrót do góry
Donkey77
Kapitan

Kapitan





Posty: 1181
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Zdjęcie

Nazir napisał:
Witam! Możecie mi powiedzieć czy to może być zdjęcie z punktu wydawania też nieśmiertelników? Ponieważ widzę na tym zdjęciu co najmniej trzech żołnierzy którzy trzymają na sznurku w rękach swoje nieśmiertelniki.
Pozdrawiam
Przemek

To wiem kto podkupil mi zdjęcie Uśmiech
Człowiek nie pilnował i proszę Uśmiech Piwo

_________________
*Pozdrawiam Adam*

Wto 09 Cze, 2015 11:14

Powrót do góry
Nazir
Kapitan

Kapitan





Posty: 1414
Pochwał: 2
Skąd: Posen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Zdjęcie

Donkey77 napisał:
Nazir napisał:
Witam! Możecie mi powiedzieć czy to może być zdjęcie z punktu wydawania też nieśmiertelników? Ponieważ widzę na tym zdjęciu co najmniej trzech żołnierzy którzy trzymają na sznurku w rękach swoje nieśmiertelniki.
Pozdrawiam
Przemek

To wiem kto podkupil mi zdjęcie Uśmiech
Człowiek nie pilnował i proszę Uśmiech Piwo


Nie wiedziałem że polowałeś na te zdjęcie Bardzo szczęśliwy

Sro 10 Cze, 2015 19:06

Powrót do góry
Nazir
Kapitan

Kapitan





Posty: 1414
Pochwał: 2
Skąd: Posen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziś właśnie dotarło zdjęcie i widzę z tyłu jeszcze jednego żołnierza trzymającego nieśmiertelnik. Spotkałem się że nieśmiertelniki były przechowywane w stalowej skrzynce w której był też zestaw do wybijania, możecie mi powiedzieć jak były dostarczane do sztabu - czy w jakiś specjanych pudełkach czy po prostu luzem? Na zdjęciu widać jak jeden z żołnierzy (ten koło młotka Bardzo szczęśliwy ) Wyciąga coś z pudełka - mogły być tak pakowane? Zbieram niesmiertelniki już 15 lat ale nigdy się nie zastanawiałem jak były dostarczane do wybijania - czy jakaś specjana firma zajmowała się wycinaniem żetonów bo wojsko musiało od kogoś je otrzymywać. Na tym zdjęciu to drugie co im wydawano to pochłaniacze do masek?
Pozdrawiam
Przemek

Sro 10 Cze, 2015 19:15

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz dodawać załączników w tym forum
Nie możesz ściągać plików w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.