| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

wniosek o ostrzeżenie za chamstwo

PT Monsun wnoszę o ostrzeżenie za chamstwo wraz z zakazem pisania .

bizon :

bizon napisał:
krakus , stary wredny tetryk , ludzie w tym wieku powinni ograniczać swoje wypowiedzi , nie zawsze widzą co i jak piszą ,trzeba brać na waśćia poprawkę , starość nie radość młodość nie wieczność


vide : http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?p=436242#436242

Mam nadzieję ,że sprawiedliwość jest ślepa ! Radzę poczytać popełnione posty . Nie jest ich dużo a wiele wyjaśnią.

MJR

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Sob 17 Sty, 2015 5:31

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Niezależnie od tego, że warto się niekiedy przyjrzeć CO się pisze i jakie TO może wywoływać reakcje innych czytelników ośmielę się wyrazić nieśmiałą opinię:

Może byśmy wreszcie przestali się zajmować takimi lub innymi kwestiami i problemami związanymi z wielce szanownym kolegą Mieczysławem (krakusem57)? Wyjątkowo dużo tych kontrowersji jest...
Jakoś dziwnym trafem nie było prawie żadnych aktów "słownej przemocy" Wink gdy miał zakaz pisania...

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Sob 17 Sty, 2015 14:36

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

marek8888 napisał:
Niezależnie od tego, że warto się niekiedy przyjrzeć CO się pisze i jakie TO może wywoływać reakcje innych czytelników ośmielę się wyrazić nieśmiałą opinię:

Może byśmy wreszcie przestali się zajmować takimi lub innymi kwestiami i problemami związanymi z wielce szanownym kolegą Mieczysławem (krakusem57)? Wyjątkowo dużo tych kontrowersji jest...
Jakoś dziwnym trafem nie było prawie żadnych aktów "słownej przemocy" Wink gdy miał zakaz pisania...

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Nie 18 Sty, 2015 14:07

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5182
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Moderatorzy to widzieli, ale widzą też i inne wypowiedzi... Zajmijcie się proszę odpowiednim poziomem dyskusji, nie ubliżającym sobie i nie piszcie do nas ciągle ze skargami. Weźcie się w garść, to nie przedszkole!

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Wto 20 Sty, 2015 19:30

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wszystko prawda, tylko, że w tym wypadku mamy do czynienia z dużą różnicą wieku a to od zawsze był problem w społecznościach w których starsi domagają się szacunku li tylko z racji wieku a młodsi nie mieliby nic przeciwko gdyby nie rażące zachowania starszych uważających, że wszystko im wolno... Wink
Sugerowałbym zastanowienie się nad tym problemem od tej strony bo nie jest wcale łatwo znaleźć spoiwo łączące mające tak odmienne oczekiwania grupy wiekowe i wielu krajach ten problem jest obecny od dziesiatków jeżeli nie setek lat...
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Czw 22 Sty, 2015 14:16

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Bardzo ciekawy wywód.
Cyt. marek8888
..Sugerowałbym zastanowienie się nad tym problemem od tej strony bo nie jest wcale łatwo znaleźć spoiwo łączące mające tak odmienne oczekiwania grupy wiekowe i wielu krajach ten problem jest obecny od dziesiatków jeżeli nie setek lat... ,,

W odpowiedzi na Twoje zapytanie proponowałbym od 50 wzwyż eutanazję.
Czy Ty człowieku aby na pewno wiesz co piszesz ??

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Czw 22 Sty, 2015 18:58

Powrót do góry
tonieja
Porucznik

Porucznik





Posty: 711
Skąd: dolny śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pisze pewnie o czymś, co zwykło się nazywać konfliktem pokoleń, i nie jest to wynalazek naszych czasów, cokolwiek by te ' nasze czasy " miały znaczyć. A że ten konflikt u różnych osobników przybiera indywidualne często formy, to już inne zagadnienie. Wink

Czw 22 Sty, 2015 19:16

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5182
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jurek dlaczego od razu tak ostro?

Sami widzimy ten "konflikt pokoleń", ujmując to krótko. Na to niestety nie ma lekarstwa. Dlatego też proszę o odpowiednią dawkę spokoju i prowadzenie rzeczowych dyskusji. To, że ktoś młodszy, często nie posiadający tak olbrzymiej wiedzy jak np. Krakus, chlapnie coś głupiego w swojej wypowiedzi i za to od razu zostaje "zakrzyczany i pożarty", nie powinno mieć miejsca. W takim przypadku należy spokojnie tłumaczyć i rozmawiać ze sobą kulturalnie. Pamiętajmy, że większość z nas cały czas się uczy.

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Czw 22 Sty, 2015 20:29

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marcinie powiem tak.Jaki konflikt pokoleń ? Czy Ty widzisz w naszym dziale jakiś problem z tego powodu ?.My się szanujemy bez wzgędu kto ma ile lat. Nigdy nie dano mi odczuć w rozmowach że często jestem trzykrotnie starszy od mojego rozmówcy. Ale i ja nie góruję nad kimś tylko dlatego że jest młodszy.Ten problem z innych działów to poziom wiedzy i jakim językiem się posługują koledzy.
A ostatnia wypowiedż kolegi ,,marek8888,, to jest wyłącznie prowokacja.Która ma na celu uaktywnienie ,,krakusa,, i wszczęcia kolejnej burdy.

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Czw 22 Sty, 2015 20:47

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5182
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wiem i co chodzi i wiem też w jakich działach zdarzają się dyskusje, w których albo jeden drugiego prowokuje, albo jeden zbyt szybko rzuca się na drugiego z powodu jego niewiedzy. Nie drążmy na razie dalej tematu, bo moglibyśmy o tym rozmawiać bez końca, a mi szczerze powiedziawszy szkoda na to czasu. Proszę tylko aby Forumowicze szanowali siebie nawzajem. To wszystko.

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Czw 22 Sty, 2015 20:57

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czy można prosić o traktowanie wypowiedzi usera krakusa57 jako takze podlegających ocenie pod kątem możliwego chamstwa czy braku kultury dyskusji? Wiem, że ma tu wielu obrońców - sam kiedyś byłem jednym z nich dopóki się zwyczajnie nie rozczarowałem człowiekiem... ale sądzę, że nawet jeżeli jeszcze nie jesteście rozczarowani możecie po prostu - dla oczyszczenia atmosfery na forum usuwać głupie, złośliwe i zwyczjnie mało kulturalne wypowiedzi tego i wszystkich innych userów na równych zasadach? To chyba konieczny warunek do prostego zapanowania nad "nieposkromnionymi" temperamentami i wrodzoną chyba lechitom zasadą "kontynuowania kawiarnianych sporów za wszelką cenę" Wink
Po prostu miło by było nie wdawać się z krakusem w bezsensowną dyskuję i normalnie móc funkcjonowac na forum... Niestety bez tego środka zapobiegawczego niesrpowokowane niczym zjadliwe wypowiedzi jak ta w watku o rangach, w której kogo jak kogo ale krakusa nie było będa się powtarzać... Prosze o rozważnie...
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Sob 07 Lut, 2015 0:22

Powrót do góry
EK
Generał brygady

Generał brygady





Posty: 6826
Pochwał: 21
Skąd: Wschowa/Fraustadt
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Modlitwa umieszczona na grobie św. Tomasza w Tuluzie

Panie, Ty wiesz lepiej, aniżeli ja sam, że się starzeję i pewnego dnia będę stary. Zachowaj mnie od zgubnego nawyku: mniemania, że muszę coś powiedzieć na każdy temat i przy każdej okazji. Odbierz mi chęć prostowania każdemu jego ścieżek. Uczyń mnie poważnym, lecz nie ponurym. Czynnym lecz nienarzucającym się. Szkoda mi nie spożytkować wielkich zasobów mądrości, jakie posiadam, ale Ty, Panie, wiesz, że chciałbym zachować do końca kilku przyjaciół.
Wyzwól mój umysł od niekończącego się brnięcia w szczegóły i dodaj mi skrzydeł, bym w lot przechodził do rzeczy. Zamknij mi usta w przedmiocie mych niedomagań i cierpień - w miarę jak ich przybywa, a chęć ich wyliczania staje się z upływem lat coraz słodsza. Nie proszę o łaskę rozkoszowania się opowieściami o cudzych cierpieniach, ale daj mi cierpliwość wysłuchania ich.
Nie śmiem Cię prosić o lepszą pamięć, ale proszę o większą pokorę i mniej niezachwianą pewność, gdy moje wspomnienia wydają się sprzeczne z cudzymi. Użycz mi chwalebnego poczucia, że czasem mogę się mylić. Zachowaj mnie miłym dla ludzi, choć z niektórymi z nich doprawdy trudno wytrzymać. Nie chcę być święty, ale zgryźliwi starcy to jedno ze szczytowych osiągnięć szatana. Daj mi zdolność dostrzegania dobrych rzeczy w nieoczekiwanych miejscach i niespodziewanych zalet w ludziach. Daj mi, Panie, łaskę mówienia im o tym...

_________________
Jak się nie ma co się lubi , to się lubi co się ma .
Jur,,EK,,

Sob 07 Lut, 2015 11:22

Powrót do góry
Zubek
Porucznik

Porucznik





Posty: 628
Pochwał: 3
Skąd: Starków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

EK napisał:
Modlitwa umieszczona na grobie św. Tomasza w Tuluzie

Panie, Ty wiesz lepiej, aniżeli ja sam, że się starzeję i pewnego dnia będę stary. (...)
Daj mi, Panie, łaskę mówienia im o tym...

Amen!
Krakusie drogi, czas odpuścić sobie jałowe dyskusje z Wielkim Spamerem na forum IOH - znajdziesz mnie na dws.org, gdzie spamerów bezwzględnie moderatorzy wywalają, jako i ww - w nader grzecznej formie - mianowicie wykazując brak wiedzy, merytorycznego przygotowania do dyskusji oraz zwykłe wodolejstwo. A następnie wycinając wszelkie posty spamerskie, nie na temat czy po prostu głupie.
Co - niestety - tolerowane, a nawet pochwalane jest na forum IOH...
Wesołych Świąt!
R

Sob 07 Lut, 2015 11:44

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.