| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Zubek
Porucznik

Porucznik





Posty: 628
Pochwał: 3
Skąd: Starków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: magia

PędnikNieŁągiewki napisał:



Jeśli polecany Regulamin tak został "skrojony", że swoim timbre stoi w sprzeczności z gwarantowaną Konstytucją równości i wolności wypowiedzi wszystkich obywateli - "...Rzeczypospolitej,
zarówno wierzących w Boga będącego źródłem prawdy, sprawiedliwości, dobra i piękna, jak i nie podzielających tej wiary,
a te uniwersalne wartości wywodzących z innych źródeł, równi w prawach i w powinnościach wobec dobra wspólnego - Polski..."
- to wnioski nasuwają się jednoznaczne...


No... , to możesz zaskarżyć ten regulamin do Trybunału Konstytucyjnego Mr. Green
R

Wto 18 Mar, 2014 19:34

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

PT Robercie

Obecnie w tym kraju średniowieczne wierzenia ( silne ! ) w czarownice , magów , uroki kamienie filozoficzne itp zastąpiły z sukcesem i to wielkim - tzw wszelakie fiction wraz z wirtualnymi bzdurami. Czyli magia w WRÓCIŁA . I jakim sukcesem . Myslenie i nauka jak zwykle obdarte i bose.Historia zatoczyła koło ( jak zwykle ) Wiwat !

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Nie 30 Mar, 2014 22:52

Powrót do góry
Foederati
Ефрейтор

Ефрейтор




Posty: 21
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W zasadzie jest to bardzo ciekawy temat. Swego czasu osobiście starałem się sam sobie udowodnić prawdziwość magii. Na zasadzie empiryzmu. Bawiłem się w telekinezę. Długi czas. Umieściłem papierek na wodzie i starałem się go przesunąć. Ku mojemu ździwieniu, po długim okresie ćwiczeń, papierek zaczął płynąć faktycznie tam, gdzie chciałem. W prawo, lewo, na skos. Ćwiczenia te były bardzo męczące, bolała mnie od nich głowa, źle się czułem, więc odstawiłem telekinezę z przypinką 'nadal nie wiadomo'. Kolejną rzeczą było wahadełko. Faktycznie, wykonywało ruch wahadłowy, kręciło się w kółko, wedle wcześniejszych ustaleń dotyczących wskazywania przez wahadło 'tak' i 'nie'. Wyczytałem w internecie że dzieje się tak poprzez mikroskurcze w palcach, których my nie czujemy. No dobra, dałem znajomej by się pobawiła, i faktycznie dało się zaobserwować skurcze, których ona nie była świadoma. Nie miałem serca jej o tym powiedzieć gdyż właśnie cieszyła się, iż wahadło wskazało na szczęśliwy związek Uśmiech jeśli chodzi o energetyzację, to jest to kwestia psychiczna w pewnym sensie, ale i parapsychiczna. Ciężko to określić, czytałem że nauka badała te pola energetyczne wśród parapsychologów praktykujących te rzeczy, i nie była w stanie określić dokładnie co to. Krótko mówiąc, było to coś nowego i nie znanego. Jeżeli natomiast chodzi o magię rytualną, ośmielę się przyrównać ją do modlitwy. Działa na zasadzie chęci, afirmacji i głębokiej wiary w sukces oraz powodzenie.

Nie 19 Paź, 2014 12:17

Powrót do góry
TRESAMISTRZ1171
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4
Skąd: Legnica
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Moja babcia zajmowała się wróżeniem dla kobiet - wróżyła im ze ślubnej obrączki. Mało kto dawał w to wiarę, ale wróżby spełniały się. Kobiety potem wracały i mówiły "spełniło się! Wszystko jak we wróżbie!" Choć może to tylko siła podświadomości.

Pią 31 Paź, 2014 15:26

Powrót do góry
Foederati
Ефрейтор

Ефрейтор




Posty: 21
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Albo i nie, w końcu czytając opinie ludzi którzy zasięgają porad w Ezotv to niemal wszyscy są zadowoleni xd nie wydaje mi się by podświadomość była aż taką siłą, chyba że w kwestiach drobniejszych, ale przepowiednie czasami bywają wręcz absurdalne. Polecam pooglądać na youtube i poczytać opinie ludzi ^^

Czw 13 Lis, 2014 19:07

Powrót do góry
tula
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 4
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A ja nie wierzę do końca w magię, ale z pewnością są na świecie rzeczy których człowiek jeszcze nie wyjaśnił a być może nie wyjaśni ich już nigdy

Wto 30 Gru, 2014 11:08

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.