| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kawaleria Pancerna w PSZ 1940-1945

Zanabyłem drogą kupna nową książkę tandemu (bo duetem tego się nazwać nie da) Lalak- Kamiński.

Na początek przejrzałem zdjęcia i o zgrozo, przekonuje się, że Panowie historycy dalej nie odróżniają Shermana I od Shemana III i Shermana V od Shermana III, nie mówiąc o tym, że podpisy pod zdjęciami często nie mają z nimi nic wspólnego.

Treść jest całkiem poprawna, schematy organizacyjne również, lecz potem przechodzimy do plansz barwnych- które jak zwykle są poniżej wszelkiej krytyki, nie dość, że autor korzysta z podkładek zeskanowanych z innych źródeł, to jeszcze nie mają podkładki na Shermana III, stosuje rzut boczny Shermana I.

Ostatnią sprawą są literówki- co prawda ja rzadko zwracam na nie uwagę, ale Shetman Firefly to już lekka przesada.

Zastanawiam się, po co to pisałem i tak wszyscy kupią chociażby dla nowych zdjęć, które się w tej książce pojawiają.

Nie 16 Lip, 2006 14:06

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Podaj wiecej informacji na temat tej publikacji i gdzie sie ukazala, ile kosztuje itd.

Wto 29 Sie, 2006 19:04

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Podaj wiecej informacji na temat tej publikacji i gdzie sie ukazala, ile kosztuje itd.


Co to znaczy więcej informacji ?, co to tego gdzie się ukazała, to sprawa jest jasna, w Polsce. Kosztuje w zależności od źródła od około 29 do chyba 38 złotych.

Wto 29 Sie, 2006 19:15

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.