| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

II Festiwalu Tajemnic w Książu - 2014 (zadyma ?)

Na stronie SDGB p Tomasz Jurek podaje w oświadczeniu, że doszło między nim a p.Piotrem Kruszyńskim do rękoczynów A masz w dniu 16.08.2014, podczas II Festiwalu Tajemnic w Książu.link : http://www.sdgb.eu/?paged=2
taka sytuacja.

Z tego tak zrozumiałem, że p.Tomasz Jurek otrzymywał razy ale nie kontrował. No chyba nie robił za worek do bicia a damskich uników pewnie też nie robił Neutral wiec jak to w końcu tam było ??? jestem ciekawy.

póki co na www.pj-blog.pl troche faktów na temat ridigera Twisted Evil Neutral

Pią 10 Paź, 2014 7:45

Powrót do góry
slo_mo
Stabsfeldwebel

Stabsfeldwebel





Posty: 197
Skąd: mazowieckie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No ludzie.....jak dzieci w piaskownicy Mr. Green
Tak na marginesie, to mit zamku Książ powoli upada. Bez żadnych konkretnych odkryć wszystko cały czas oscyluje w kategoriach mitu...

_________________
pozdr Mariusz

...been there, done that...

Pią 10 Paź, 2014 8:10

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mnie w ogóle się nie chce wierzyć, że p.Piotr Kruszyński zaatakował pięściami Tomasza Jurka Zniesmaczony Pan Piotr to inteligentny wykształcony człowiek i na pewno nie poniżył by się do takich zachowań.. Niemniej p.Tomasz Jurek tak pisze, że został fizycznie zaatakowany. Jeżeli tak było to w takiej sytuacji ma prawo się bronić w ten sam sposób, a nie bronił się ? stał jak d.upa i dawał się obijać ? Embarassed nie chce mi się wierzyć... Neutral

Odnośnie "tajemnic" Zamku Książ to prawda jest co piszesz, że pcha się tę karuzelę na siłę. Zamek i jego podziemia zostały już wielokrotnie przebadane, można by rzec, że zbadane od A do Z i nie ma tam żadnych n-tych poziomów sztolni i żadnych podziemnych dworców kolejowych Rolling Eyes

Pią 10 Paź, 2014 8:34

Powrót do góry
Gonzo
Sierżant

Sierżant




Posty: 90
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Odpuszczasz sobie istotne imprezy tematyczne, a potem szukasz informacji w sieci aby być na bieżąco. Może czasami lepiej odżałować kilka groszy, (wiem, nie każdemu się przelewa), jednak w przypadku takich konferencji naprawdę warto.

Pią 10 Paź, 2014 21:07

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

...dodam, że w zasadzie to na stronie SDGB w oświadczeniu p.Jurka widnieją jedynie inicjały agresora: P.K. członka DTH. Moje pierwsze skojarzenie było Piotr Kruszyński (dlatego od razu napisałem, że nie wierzę, iż on mógł się rzucić z pięściami..). Może to jednak jakiś inny P.K. Zniesmaczony

w każdym razie Tomasz Jurek podaje o rękoczynach na jego osobie, więc mniemam, że do takowych doszło i mogło to wyglądać tak:

link: http://www.youtube.com/watch?v=v5LxagKJ1PA

- taka krótka "piłka". Chyba, że p.Tomasz jest mistrzem uników rotacyjnych Uśmiech

p.Tomasz Jurek występuje jawnie, nie anonimowo i to jest NORMALNE. Natomiast zupełnie za nienormalne uważam, chowanie się za anonimowymi nickami. Z literatury wiem, że chowają się zwykle przed światem psychole, ludzie, którzy wstydzą się własnej osoby (nieudacznicy życiowi, kalecy, żebracy..), oraz złodzieje, pedofile i zboczeńcy jak np. erotoman (kaliski ?) Bardzo szczęśliwy itd. - to tak na marginesie. Anonimowego chowania się p.Tomaszowi nie można zarzucić.

NIENORMALNE wydają mi się te opowieści p.Jurka np. o tych niesamowitych tunelach kolejowych podziemnych, które ciągnąć się mają setkę kilometrów (albo lepiej) pod ziemią równolegle do normalnych kolei prowadzonych na powierzchni Rolling Eyes

Pią 10 Paź, 2014 21:32

Powrót do góry
Gonzo
Sierżant

Sierżant




Posty: 90
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Paweł_J napisał:

NIENORMALNE wydają mi się te opowieści p.Jurka np. o tych niesamowitych tunelach kolejowych podziemnych, które ciągnąć się mają setkę kilometrów (albo lepiej) pod ziemią równolegle do normalnych kolei prowadzonych na powierzchni Rolling Eyes


Sama opowieść o takich tunelach... dziś pieniądze robi się na wyobraźni, szkoda to zniweczyć, to też szansa dla regionu.

Pią 10 Paź, 2014 22:48

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Gonzo napisał:
Paweł_J napisał:

NIENORMALNE wydają mi się te opowieści p.Jurka np. o tych niesamowitych tunelach kolejowych podziemnych, które ciągnąć się mają setkę kilometrów (albo lepiej) pod ziemią równolegle do normalnych kolei prowadzonych na powierzchni Rolling Eyes


Sama opowieść o takich tunelach... dziś pieniądze robi się na wyobraźni, szkoda to zniweczyć, to też szansa dla regionu.


Prawda, ale ja na taki proceder patrzę z wielkim niesmakiem. Kciuk w dół ponieważ zakłamuje się w ten sposób historię (osobna kwesta to, że nie wierzę, iż p.Tomasz Jurek działa dla takich motywów.. Moim zdaniem On osobiście święcie wierzy, że takie tunele istnieją). Rozumiem opowiadania o UFO, kosmitach, potworach z Loch Ness, duchach, które straszą w zamkach itd. to rozumiem. Ale kłamać w historii dla pieniędzy (tfuu.. Kciuk w dół ) ja bym nie potrafił. Mnie interesują fakty historyczne, historia taka jaka ona była naprawdę. Mogę pobłądzić w badaniach i wyciągnąć mylne wnioski sądząc, że takie były fakty - to się niestety zdarza, ale nie będę kłamał nigdy przeinaczając historię celowo bo ktoś tam mi np. zaproponuje, że mogę na tym kłamstwie zarobić. Nigdy

Pią 10 Paź, 2014 23:18

Powrót do góry
Gonzo
Sierżant

Sierżant




Posty: 90
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dla mnie wyznacznikiem wartości człowieka jest ocenienie 9910 zarejestrowanych pod różnymi nick'ami użytkowników tego forum (-ok. 10% podających swoje nazwisko)

jako:

nieudacznicy życiowi,
kalecy,
żebracy,
złodzieje,
pedofile,
zboczeńcy,

Jeszcze nikt nie zakwalifikował tak wielu osób w tak krótkim czasie jak Ty (no może Hitler).

Nie wiem co robi Admin, ale po kwalifikacji P.K. jako konkretnej osoby ja wywaliłbym ciebie z forum nieodwołalnie.

pozdrawiam serdecznie

Pią 10 Paź, 2014 23:36

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jeżeli ktoś podaje w profilu swoje nazwisko to już samo przez się nie jest anonimowy mimo, ze pisze pod nickiem. Niestety ale źle mi się kojarzy jak ktoś całkowicie pisze anonimowo tak jak Ty. Nikogo niekwalikwikuje a przede wszystkim wypraszam sobie Twoje porównywania mojej osoby do Hitlera Exclamation

Sob 11 Paź, 2014 0:19

Powrót do góry
Gonzo
Sierżant

Sierżant




Posty: 90
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Paweł_J napisał:
Natomiast zupełnie za nienormalne uważam, chowanie się za anonimowymi nickami. Z literatury wiem, że chowają się zwykle przed światem psychole, ludzie, którzy wstydzą się własnej osoby (nieudacznicy życiowi, kalecy, żebracy..), oraz złodzieje, pedofile i zboczeńcy jak np. erotoman :


Chłopie, na podstawie swojego osądu i wiedzy z literatury osądziłeś 9910 (-ok.10%) użytkowników tego forum. Na twoim miejscu schowałbym się ze wstydu. Przyzwoitości, CZŁOWIEKU!

Sob 11 Paź, 2014 0:42

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nikogo nie OSADZĄM tylko dlatego, że pisze całkowcie anonimowo. Wydaje mi się dziwne chowanie się za anonimowymi nickami bo po co się chować, po ulicy też chodzisz w papierowym worku na głowie ? Wg mnie bardziej prawidlowe jest nie ukrywanie swoje osoby. Jak ktoś się chowa lub ucieka to znaczy, że ma ku temu powody prawda ? Ja podałem kilka powodów takich zachowań - trochę skrajnych, jednak nigdzie nie napisałem, że osoby na tym forum piszące anonimowo mają dokładnie takie powody jak wymieniłem. Dla mnie niezrozumiałe jest po co pisać anonimowo skoro nie ma się żadnych powodów.

Znowu Gonzo nie po raz pierwszy rozmywasz temat. Neutral

Gonzo napisał:
Odpuszczasz sobie istotne imprezy tematyczne, a potem szukasz informacji w sieci aby być na bieżąco. Może czasami lepiej odżałować kilka groszy, (wiem, nie każdemu się przelewa), jednak w przypadku takich konferencji naprawdę warto.


Chyba jaja sobie robisz Bardzo szczęśliwy HAhahaha Gleba wybacz, dopiero teraz zobaczyłem ten Twój komentarz. Byłem w tym czasie na prelekcji R.Owczarka w Rzecze z okazji wydania jego nowej książki: Zagłada "Riese". Nie mam zdolności billokacji żebym był jednoczesnie w Zamku Książ na "istotnej imprezie tematycznej" Laughing Obejrzałem za to sobie później filmiki z tej "istotnej imprezy tematycznej" - tu masz link http://pj-blog.pl/pj/?p=3930 do mojego podsumowania tej "istotnej imprezy tematycznej" (W Zamku Książ) Bardzo szczęśliwy

Sob 11 Paź, 2014 11:27

Powrót do góry
Paweł_J
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 332
Skąd: Góry Sowie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Gonzo napisał:
Na twoim miejscu schowałbym się ze wstydu. Przyzwoitości, CZŁOWIEKU!


Ty ze wstydu to już się chowasz ANONIMOWO. Krzyczysz przyzwoitości anonimku, ale nie widzisz nic złego w zakłamywaniu historii skoro to "szansa dla regionu" tfuuu.. zygać mi się chcę od tego co piszesz. Kciuk w dół

Gonzo napisał:
Sama opowieść o takich tunelach... dziś pieniądze robi się na wyobraźni, szkoda to zniweczyć, to też szansa dla regionu.


tfuuu... Kciuk w dół taki tekst na forum miłośników historii, masakra, kopnąłbym cie w d... z tego forum w 5 sekund.

Gonzo napisał:
Może czasami lepiej odżałować kilka groszy, (wiem, nie każdemu się przelewa)


Tak masz racje, mi się nie przelewa Crying or Very sad nie stać mnie wydać parę groszy, więc chyba założę sobie konto na darmowym blogu i będę tam pisał prawdę wszelaką o "Riese" żebrając anonimowo jak pewien stary cap z ilorazem szympansa. Może ktoś wtedy da mi profi kase lub umowę o pracę na stanowisku etatowego poszukiwacza skarbów Mr. Green he he he

Do Pilch (stary): w kwestii sztolni betonowej pod urwiskiem skontaktuj się ze mną na e-maila.

Czw 06 Lis, 2014 19:49

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.