| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marmik
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 2985
Pochwał: 8
Skąd: Puck
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Otóż to. Myślę, że nasze pierdzistołki naoglądały się jakiś amerykańskich filmów.
Nie wiem czy pamiętacie specyfikację noża dla SZ RP z połowy lat 90-tych. Myślełem, że padnę ze śmiechu.
To było jakoś tak, że musi mieć rozkręcaną rękojeść w której umieścić można jakieś tam pierdoły w stylu nici i igła (chyba do przyszycia guzika Wink), a na głowicy umieszczony kompas. Musiałbyć wyważony do rzucania, a rekojeścią można byłoby wykonywać proste prace polowe np wbijać gwoździe. Dla mnie bomba.
Czyli trzeba byłoby rzucać nożem z ruchomym środkiem ciężkości i wbijać gwoździe kompasem Mr. Green.

_________________
Słaby sprzymierzeniec, którego tylko bronić trzeba, a który nic z siebie dać nie potrafi, jest zawsze uciążliwy. Broni się go niechętnie, a w zamian za pomoc żąda się pewnych, nieraz dotkliwych świadczeń, jeśli w ogóle występuje się w jego obronie.

Nie 20 Sie, 2006 0:12

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mowisz ze naogladali sie moze "RAMBO"? Bardzo szczęśliwy No widzisz, tak to wlasnie jest w naszej armii. Ktos ma jakis "superpomysl" i mysli, ze ocali Polske ta idea. Tak samo jak zapowiedzi PiSu, ze porzadza 8 lat. To jakby byla jakas grozba.

Sob 26 Sie, 2006 16:25

Powrót do góry
maxikasek
Moderator
Generał broni

Generał broni





Posty: 10865
Pochwał: 36
Skąd: obecnie Szczecin
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

pamiętam Bardzo szczęśliwy podobnie jest z założeniami do rkm (tudzież lkm) wz2003. Miał być zasilany z taśmy i z magazynków, wystrzeliwać granaty nasadkowe Bardzo szczęśliwy itp.
_________________
Prawo Balaniego:
Jak długo trwa minuta, zależy od tego, po której stronie drzwi toalety się znajdujesz.

http://www.powrotlegendy.pl/

Sob 26 Sie, 2006 20:12

Powrót do góry
Jones
Porucznik

Porucznik





Posty: 656
Skąd: Rzeczpospolita Słowiańska
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Aż się przypomina FG-42

Sob 26 Sie, 2006 23:16

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.