| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
idfx
Starszy sierżant

Starszy sierżant





Posty: 124
Skąd: EU
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

z tolerancja masz poniekad racje, ale jest ona scisle okreslana w zaleznosci w jakiej galezi elektroniki elementy sa stosowane. Dla kazdego ukladu stosuje sie elementy z okreslona tolerancja, ktora zawsze moze ulec w pewnym zakresie zmianie, np przy zmianie temperatury otoczenia, ale nie moze to wyjsc poza charakterystyke ukladu.. a dzialanie wykrywaczy niewiele sie rozni od radiotechniki, stad tolerancje sa tutaj bardzo male. Wiec zjezdzanie jednym prawie o polowe z czuloscia, nie mozna uznac za prawidlowe dzialanie a juz na pewno nie w zakresie dopuszczalnym, z gory wiedzac ze cewka jest ta sama. Jesli cos jest oryginalne i cos inne oryginalne do tego dopinamy, to nie powinno sie tak diametralnie roznic, stad moje watpliwosci... inna sprawa, szybkie ruszanie nadgarstkiem w lewo i prawo z cewka w powietrzu.. wiekszosc wyje jak szalona, co nie zmienia normalnej pracy wykrywacza.... aaale Wink garrett doskonale o problemie wiedzial, niestety nie potrafil odpowiedziec skad takie zachowanie ukladu i bezplatnie w ramach gwarancji wymienial na nowe.. i przestalo wyc w tych "z kolejnej tasmy produkcyjnej".. wiec tu nie ma nic o tolerancji tylko mowiac wprost piszemy o ukrytych wadach.

Sob 21 Maj, 2011 21:46

Powrót do góry
Enders
Porucznik

Porucznik





Posty: 504
Pochwał: 2
Skąd: New Ross
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Może rozpracuję tę wadę (sygnał od ruchów nadgarstka).

Pozdrawiam!

_________________
Historia to... przygoda!

Nie 22 Maj, 2011 12:40

Powrót do góry
afas
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pytanie do kolegi Enders

czy kolega jest jeszcze na tym forum bo odgrzebałem ten stary post i mam pytanie o te ustawienia kanarków,bo miałem kilka i wszystkie miały różne osiągi jak je skalibrować na te największe?

Pią 23 Sie, 2013 6:40

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Enders :
Ostatnia wizyta: Pon 20 Lut, 2012 0:28

wiec raczej Ci nie odpowie

Na najwieksze fanty czy na drobnice?

_________________
„Będziecie zabijani, tak jak wy zabijaliście, będziecie bombardowani tak jak i wy bombardowaliście" - Osama Bin Laden

Pią 30 Sie, 2013 1:20

Powrót do góry
Kapiszon
Chorąży

Chorąży




Posty: 198
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Armand kupilem kiedys twoj wykrywacz o nazwie "Rambo" i powiem szczerze ze to najgorszy wykrywacz jaki w zyciu mialem (a mialem ich sporo przez 20 lat)

Łapał moze na max 30 cm i non stop wył i popiskiwał (kupilem nowke od ciebie) Przy kazdym nawet delikatnym uderzeniu cewką w patyk,gałązkę natychmiast piszczał...Totalna porazka...

Nie wiem jak twoje nowe wykrywacze sie sprawuja ale po tamtym zakupie wiele lat temu stwierdzilem ze juz nigdy nie kupie zadnego armanda.

Czw 07 Sie, 2014 18:03

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kapiszon napisał:
Armand kupilem kiedys twoj wykrywacz o nazwie "Rambo" i powiem szczerze ze to najgorszy wykrywacz jaki w zyciu mialem (a mialem ich sporo przez 20 lat)

Łapał moze na max 30 cm i non stop wył i popiskiwał (kupilem nowke od ciebie) Przy kazdym nawet delikatnym uderzeniu cewką w patyk,gałązkę natychmiast piszczał...Totalna porazka...

Nie wiem jak twoje nowe wykrywacze sie sprawuja ale po tamtym zakupie wiele lat temu stwierdzilem ze juz nigdy nie kupie zadnego armanda.


Znajac wyroby Armanda od "nastu" lat przyznac musze ze sie zmieniaja na lepsze.Moj pierwszy Armand-kupowany pamietam za 16,5 miliona zlotych Razz tez byl kiepski-lecz ostatnimi laty mialem troche z nowymi wyrobami do czynienia i przyznac trzeba wyrazna poprawe.

_________________
„Będziecie zabijani, tak jak wy zabijaliście, będziecie bombardowani tak jak i wy bombardowaliście" - Osama Bin Laden

Czw 14 Sie, 2014 23:16

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.