| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
viktorb
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Misja specjalna - wykrywacz i ZLOTO

Witam Szanownych Poszukiwaczy,

Bez owijania w bawelne przejde od razu do sedna sprawy. Po smierci dziadka doszly nas sluchy, ze przed laty dziadek ulokowal oszczednosci w ZLOCIE. Podobno kupil sztabke/sztabki, jako przyszly prezent na wesela wnukow. Wesela zadnego nie doczekal. Dom niebawem "idzie" na sprzedaz, wiec chcemy sprawdzic czy przypadkiem nie ma w nim ukrytych "skarbow" Wink Sprawdzane beda nietypowe miejsca typu szafki, szafy z ubraniami, strych z milionem gadzetow i inne domowe zakamarki. Na pewno bedzie sporo "falszywych" sygnalow, ale tym sie nie zrazam. Od kilku dni siedze na forach i zglebiam tajniki wykrywaczy, ale im wiecej czytam tym wiekszy metlik w glowie :-/ Wyczytalem, ze do 300 zl to chinskie zabawki, wiec na to zdecydowanie szkoda pieniedzy. Ale 2000 zl to dosc duzo. Szukam zatem wykrywacza do 1000 zl, oczywiscie z dyskryminacja. Nigdy nie bawilem sie w poszukiwania, ale jak spodoba mi sie "misja specjalna" to nie wykluczam dalszych "hobbystycznych" poszukiwan. Zdecydowanie NIE interesuja mnie militaria, jesli juz to monety czy bizuteria. Z informacji, ktore znalazlem w necie rozwazam zakup jednego w nastepujacych detektorow: popularnego kanarka ACE 150/250, Maclean Energy, Gold Century, Teknetics Eurotek/Eurotek Pro, White's Coinmaster , Armand Discoverer2/Prospektor/Penetrator2, czyli lista dluuuga i dalej nie mam pojecia, co wybrac. Jestem otwarty rowniez na inne propozycje i licze na rady Profesjonalistow. Mile bylby widziany detektor na normalne baterie np. paluszki, a nie jakies wydziwnione akumulatorki Wink Ogladalem tez na allegro kilka wykrywaczy z wyswietlaczem LCD i tak mnie zastanawia, czy laikowi z takim wyswietlaczem nie bedzie latwiej "skumac" sygnalow wydawanych przez detektor? Chcialbym kupic wykrywacz NOWY i z gwarancja, uzywanych nie biore pod uwage.
Bede wdzieczny za kazda rade, bo sam nie mam o tym pojecia!

Pozdrawiam

Wto 10 Wrz, 2013 10:11

Powrót do góry
sebastian1973
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Skąd: Lubuskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

jak w sztabkach to nie musi być na typowe drobne zlotko spokojnie i kanarek da rade , jak tylko do tej misji to bierz najtanszego , albo dogadaj sie i wynajmnij ekipe , moze w twojej okolicy jest jakaś ekipa , dogadaj sie bedzie najlepsze rozwiązanie , bo nawet jak kupisz sprzet za 5tys a nie miales w rece kanarka to i tak wolal bym doswiadczonego poszukiwacza z kanarkiem niz teoretyka z deusem.
pzdr.

Nie 15 Cze, 2014 14:00

Powrót do góry
EmilSuw
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 14
Skąd: Suwałki
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Poproś lepiej odyna czy kogoś innego, niech Ci poszukają a zrobią to z przyjemnością, kupisz wykrywacz a i tak nie umiesz go obsługiwać. To samo miałem ja na początku, regował na gwoździe jak na srebro Uśmiech

Pią 03 Lis, 2023 17:25

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.