| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Alces alces napisał:


1./ Mister krakus57 płynnie przechodzi Unii Lubelskiej udowadniając przy okazji, że wredni Polacy podstępem pozbawili swoich sąsiadów niepodległości.

2./A cytat "Polacy są narodem idiotów" to taka sama prawda jak "Brunner ty świnio"


ad 1./ GDZIE tak udowadniam ! ?

To potwarz ale co się dziwić ..wszak Alces ..alces

Widać ,że nienawiść pada nie tylko na oczy ale i na rozumienie .

Zapomniałeś Mistrzu pomiędzy cyt. " przechodzi " a " Unii " literkę " z" co przecież nie uchodzi , ba i to Komu - Mistrzowi . Wybacz o Panie .

ad 2./ JWO Alces alces NIE WIE ,że dowodzi TEN KTO postawił tezę .

Ja takowej NIE stawiłem i nie cytowałem tego zdania- znowu imputowanie i to niecne . A tu prosto ktoś się zagalopował ( po. ..mokradłach które to wielce zdradliwe są) i wpadł we własne sidła !

No to czekam na te kwity ,sygnatury , kserokopie itp - Mistrzu ( absolutnie w przeciwieństwie do google - NIE ironicznie ).

Zresztą mnie to nie potrzebne .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85


Ostatnio zmieniony przez krakus57 dnia Pią 16 Maj, 2014 22:44, w całości zmieniany 1 raz

Pią 16 Maj, 2014 22:26

Powrót do góry
Alces alces
Kapitan

Kapitan





Posty: 926
Pochwał: 1
Skąd: z puszczy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

I znowu sofizmat.

Cytat został podany przez użytkownika Bati, i przez Pana potwierdzony tutaj: http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?p=413588#413588

Ponadto przywoływał go Pan pośrednio kilka wpisów wyżej, także proszę się nie wymigiwać.

Mógłby mi Pan wyjaśnić, w jaki sposób przy pomocy dokumentów można dowieść, że jakieś słowa nie padły.

Póki co udaję się do sąsiada w celu spożywania imperialistycznego trunku który pono pędzą na myszach.

Owocnych poszukiwań

_________________
Cham ubrany w kontusz, pozostaje chamem. Tyle, że w kontuszu.
Pozdrowienienia dla P. Przemysława Cz/

Pią 16 Maj, 2014 22:40

Powrót do góry
krakus57
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 2553
Pochwał: 16
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Przestań Waść kłamać i wara z takowymi od mej osoby . Poczytaj sobie dokładnie kto i co napisał . Bo masz olbrzymie kłopoty czytania ze zrozumieniem.

Moja wypowiedż : " Jak pamiętam Józio P również nazwał osobliwie ..P-osłów tejże świetlanej II RP oraz nią Samą , jakoś na " K " oraz "P " ( służę dokumentami ) ."

Gdzie tu potwierdzenie ? wystarczy !

I jeszcze to kolejne kłamstwo : ./ Mister krakus57 płynnie przechodzi Unii Lubelskiej udowadniając przy okazji, że wredni Polacy podstępem pozbawili swoich sąsiadów niepodległości.

Gdzie to udowadniam ? Ciągłe ordynarne kłamstwa lub imputowanie a odpowiedzi jak zwykle brak .

Jak pisałem - szkoda czasu . Był marek8888 - jest jego następca .

serdecznie pozdrawiam MJR technokrata

PS. Szalom Amon

_________________
https://www.youtube.com/watch?v=yLWt5kSBOu4

https://www.youtube.com/watch?v=HvZqu0tsFM0

https://www.youtube.com/watch?v=eq-cc_niPjQ&list=FLnSHul9TjNAqd-skCF67rrg&index=85

Pią 16 Maj, 2014 23:11

Powrót do góry
Alces alces
Kapitan

Kapitan





Posty: 926
Pochwał: 1
Skąd: z puszczy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nieładnie, zarzuca Pan innym kłamstwo dokumentując to niepełnymi cytatami, przed P-osłami było coś jeszcze.
Całość w załącznikach, kto mija się z prawdą pozostawiam ocenie czytających (o ile ktoś to w ogóle czyta).

Cytat:
Zapomniałeś Mistrzu pomiędzy cyt. " przechodzi " a " Unii " literkę " z" co przecież nie uchodzi , ba i to Komu - Mistrzowi . Wybacz o Panie .


Fakt, mój błąd, tyle że nie "z", a "do" wypadło, jedni mylą "u"z "ó" czy "m" z "w" innym zdarza się połknąć literkę, czy dwie.
Każdemu zdarza się popełniać błędy. Gorzej, gdy pomimo wskazania tych błędów błądzący dalej je konsekwentnie popełnia, kreując się przy tym na wyrocznię, która z wyżyn na ktorych zasiada dzieli świat na
Cytat:
palczastych
i pozostałą część, czyli
Cytat:
matołków, durniów, idiotów, bezmózgowców, guuuupich...


Co do kpin z mojego pseudonimu, to proszę się nie wysilać. Test łosia oblał Pan już jakiś czas temu.

Po raz kolejny proszę o nie tytułowanie mnie archaizmami i jakimiś dziwnymi skrótowcami. Mistrz może być. Był czas, kiedy do prowadzenia własnej działalności potrzebne były "papiery" rzemieślnicze. W związku z tym musiałem zdać egzaminy, najpierw czeladnicze później mistrzowskie.
Uprzedzając ewentualne żądania oświadczam, iż dokumentów tych nie pokażę, gdyż bardzo cenię sobie prywatność.



Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

_________________
Cham ubrany w kontusz, pozostaje chamem. Tyle, że w kontuszu.
Pozdrowienienia dla P. Przemysława Cz/


Ostatnio zmieniony przez Alces alces dnia Sob 17 Maj, 2014 22:14, w całości zmieniany 1 raz

Sob 17 Maj, 2014 15:27

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Myślę, że najwyższy czas zakończyć tą przepychankę. Ludzie inteligentni, a do takich Panów zaliczam powinni wiedzieć kiedy przestać, aby nie pójść o krok za daleko i zamienić tę wymianę zdań w pospolitą pyskówkę.
Nie każdy ma obowiązek się lubić, w takim wypadku najlepiej się ignorować.
Ze swej strony jest mi troszeczkę przykro bo sam z lekka "maczałem w tym palce"
Dużo zdrowia obu Panom życzę (oby tylko nie do dalszej "dyskusji").

Sob 17 Maj, 2014 17:18

Powrót do góry
Alces alces
Kapitan

Kapitan





Posty: 926
Pochwał: 1
Skąd: z puszczy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

@Bati - A tak z czystej ciekawości, przytoczenie słów rzekomo wypowiedzianych przez Komendanta to miała być prowokacja, czy może żart Question
_________________
Cham ubrany w kontusz, pozostaje chamem. Tyle, że w kontuszu.
Pozdrowienienia dla P. Przemysława Cz/

Sob 17 Maj, 2014 17:38

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W sumie mam złośliwy i choleryczny charakter, ale dopisuje mi też często humor angielski, więc pewnie po części to i to. Ale pewnie dlatego, że strasznie irytuje mnie bufonada patriotyczna, zwłaszcza bohaterska śmierć na barykadzie wolności. Po prostu trochę inaczej to pojmuję.

Sob 17 Maj, 2014 17:55

Powrót do góry
Alces alces
Kapitan

Kapitan





Posty: 926
Pochwał: 1
Skąd: z puszczy
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziękuję.
_________________
Cham ubrany w kontusz, pozostaje chamem. Tyle, że w kontuszu.
Pozdrowienienia dla P. Przemysława Cz/

Sob 17 Maj, 2014 19:03

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.