| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Stary Wirus
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 280
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A specjalnie dla zbV - i w dodatku w kolorze. Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy
SW



Opis załącznika:

_________________
No i cóż z tego, że niektórzy nie są inteligentni. Ważne jest to, że nie chcą się uczyć!

Wto 09 Maj, 2006 22:26

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z jakiej division bo nie widzę???

Czw 11 Maj, 2006 15:18

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

L&M ręce opadają, z Division Reenacting na wesoło, czyli pulchni SS w XXI wieku, przecież to widać.

Czw 11 Maj, 2006 16:00

Powrót do góry
Stary Wirus
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 280
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

L&M dobrze, że tylko ręce opadają. Ale swoją drogą dobrze wypasiony (dosłownie nie według gwary młodzieżowej) Japończyk w LSSAH, to dopiero byłaby sensacja. Laughing Laughing Laughing Zwłaszcza w kolorze, bo w stereo chyba się nie da?
SW

_________________
No i cóż z tego, że niektórzy nie są inteligentni. Ważne jest to, że nie chcą się uczyć!

Czw 11 Maj, 2006 19:00

Powrót do góry
patrynius
Lieutenant

Lieutenant





Posty: 513
Pochwał: 3
Skąd: Warszawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Z ciekawostek tego typu to syn Czang Kaj Szeka (wiem wiem, Chińczyk w zasadzie ale nie jestem pewien czy jego matka nie była Japonka Wink ) - Czang Wei Kuo bodajze służył w jakieś j. górskiej w Austrii w latach 37-39 (podległa Schoernerowi Wink )-po wybuchu wojny w Europie wrócił do kraju.

Czw 11 Maj, 2006 21:46

Powrót do góry
l&m
Hauptmann

Hauptmann





Posty: 921
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wiem, że Reenacting tylko division byłem ciekaw. Nie rozumiem dlaczego myśleliście, że ja tak sądze Rolling Eyes Question

Pią 12 Maj, 2006 13:50

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Parę ciekawych fotografii skośnookich żołnierzy III Rzeszy zamieściłem swego czasu tu: http://www.webplus.net.pl/comp/forum/viewtopic.php?p=5041&highlight=&idm=1162#5041
ps. na tamtym forum już się nie udzielam, gwoli ścisłości, i nikomu go nie polecam. Za dużo bzdur jest tam wypisywanych.

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Nie 11 Cze, 2006 23:03

Powrót do góry
degrelle
Feldwebel

Feldwebel





Posty: 91
Skąd: Europa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Fajnie ze mieli japoncy juz wtedy cyfrowki, ale technika!!!!!!!
A najbardziej podziwiam te "Wozy bojowe" widoczne w oddali! Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy Bardzo szczęśliwy

Pon 31 Lip, 2006 22:54

Powrót do góry
Sebastian
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 177
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Waffen ss

Polacy służyli w Waffen SS prawie na wszystkich frontach
w Górskim legionie Waffen SS też byli który został sformowany na Podchalu w listopadzie
1939.r zorganizowano kompanię Góralskom w składzie formowanego wuwczas w Krakowie . 8 Pułku Totenkoft Przedsięwzięcie to zakończyło sie fiaskiem w 1942
powstał komitet Góralski w Zakopanym zrobił wiec i zwerbował ochotników do walki z ZSRR Górski Legion Ochotniczy SS początkowo w sile Batalionu pod koniec 1942.r
ostatecznie staneło 300 niektórzy zostali zwolnieni z powodów lekarskich ,reszte zwolnili Niemcy a ini którzy byli na szkoleniu tam też byli ukraincy nie wyszło to najlepiej
turzy trafili do Auschwitz a ini na roboty do rzeszy pozostałych Niemcy puścili do domów.

_________________
Przepraszam za Błędy Ortograficzne

Czw 10 Sie, 2006 19:01

Powrót do góry
Sebastian
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany






Posty: 177
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Waffen SS

jeszcze byli Volksdeutsche z Generalnej Guberni którzy służyli ochotniczo w Waffen SS
luftwafe ,i wermachcie

_________________
Przepraszam za Błędy Ortograficzne

Czw 10 Sie, 2006 19:05

Powrót do góry
Human
Colonel

Colonel





Posty: 4892
Pochwał: 3
Skąd: Wrocław
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Fajnie, ale sposób napisania przedostatniego postu jasno wskazuje, że jest on skądś skopiowany, formatowanie się wyraźnie rozjechało Uśmiech

Czw 10 Sie, 2006 20:37

Powrót do góry
degrelle
Feldwebel

Feldwebel





Posty: 91
Skąd: Europa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Waffen ss

Sebastian napisał:
Polacy służyli w Waffen SS prawie na wszystkich frontach
w Górskim legionie Waffen SS też byli który został sformowany na Podchalu w listopadzie
1939.r zorganizowano kompanię Góralskom w składzie formowanego wuwczas w Krakowie . 8 Pułku Totenkoft Przedsięwzięcie to zakończyło sie fiaskiem w 1942
powstał komitet Góralski w Zakopanym zrobił wiec i zwerbował ochotników do walki z ZSRR Górski Legion Ochotniczy SS początkowo w sile Batalionu pod koniec 1942.r
ostatecznie staneło 300 niektórzy zostali zwolnieni z powodów lekarskich ,reszte zwolnili Niemcy a ini którzy byli na szkoleniu tam też byli ukraincy nie wyszło to najlepiej
turzy trafili do Auschwitz a ini na roboty do rzeszy pozostałych Niemcy puścili do domów.


Ojej, moj drogi jak juz cos odwalasz to przynajmniej doslownie bo kto to ma zrozumiec cos ty tu poklejil?
No a Totenkopf ( a nie jakies TOTENKOFT!!!!!!!) to powinno sie znac!

:czolg:

Czw 10 Sie, 2006 22:45

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.