| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
KSIĘCIUNIO-74
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 60
Skąd: Gdynia-Hamburg
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

PAB IN BRONZE - WURSTER WYPRASKA !!!

STAN ODDAJĄ FOTY , PIEKNY Uśmiech WSZYSTKO SPRAWNE ,NIC NIE KOMBINOWANE , CENA 1200 , WYSYŁKA FREE Bardzo szczęśliwy


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Sro 28 Sie, 2013 14:13

Powrót do góry
yopik
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 0
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam czy ogłoszenie jest aktualne?
_________________
WPA ORG PL

Pon 02 Wrz, 2013 14:16

Powrót do góry
KSIĘCIUNIO-74
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 60
Skąd: Gdynia-Hamburg
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Pab

tak Bardzo szczęśliwy

Pon 02 Wrz, 2013 14:23

Powrót do góry
Myszka_Pik
Porucznik

Porucznik




Posty: 583
Pochwał: 2
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Czy to ta sama odznaka ?

http://www.germancombatawards.com/thread.php?threadid=41536

Pon 02 Wrz, 2013 20:36

Powrót do góry
nordland76
Moderator
Oberstleutnant

Oberstleutnant





Posty: 2955
Pochwał: 18
Skąd: Białystok
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wygląda na niezły wałek-jak dla mnie kwalifikuje się to na bana Kciuk w dół

Wto 03 Wrz, 2013 1:16

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Czekamy na wyjaśnienia Twisted Evil
_________________
Pozdrawiam
Przemek

Wto 03 Wrz, 2013 7:52

Powrót do góry
firefighter
Leutnant

Leutnant





Posty: 267
Skąd: Warszawa
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Panowie ale kilka osób z forum sprzedaje te same odznaczenia na różnych portalach więc nie wiem dlaczego teraz krzyki Zdziwko
_________________
pozdrawiam
Jarek

Wto 03 Wrz, 2013 10:37

Powrót do góry
KSIĘCIUNIO-74
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 60
Skąd: Gdynia-Hamburg
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

pab ,, wałek ''

,, nie mierz innych swoja miarą ''
Twisted Evil

Wto 03 Wrz, 2013 10:51

Powrót do góry
KSIĘCIUNIO-74
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 60
Skąd: Gdynia-Hamburg
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

firefighter napisał:
Panowie ale kilka osób z forum sprzedaje te same odznaczenia na różnych portalach więc nie wiem dlaczego teraz krzyki Zdziwko


pewnie chodzi o niezdrową sensacje Uśmiech Na na na

Wto 03 Wrz, 2013 10:52

Powrót do góry
KSIĘCIUNIO-74
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 60
Skąd: Gdynia-Hamburg
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

nordland76 napisał:
Wygląda na niezły wałek-jak dla mnie kwalifikuje się to na bana Kciuk w dół

kwalifikujesz sie na bana za takie pisanie i zasmiecanie watku Kciuk w dół

Wto 03 Wrz, 2013 10:53

Powrót do góry
KSIĘCIUNIO-74
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 60
Skąd: Gdynia-Hamburg
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Indiana Jones napisał:
Czekamy na wyjaśnienia Twisted Evil


a co tu wyjasniać ? odznaka sprzedana uzytkownikowi IOH i po temacie a szukanie niezdrowej sensacji to jakas typowa przypadłość niektórych ,, zbieraczy ''
Pozdr Bardzo szczęśliwy

Wto 03 Wrz, 2013 10:55

Powrót do góry
franc
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 12
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Już sprzedana???? hm... czy może jeszcze jest na sprzedaż?????

Wto 03 Wrz, 2013 11:39

Powrót do góry
nordland76
Moderator
Oberstleutnant

Oberstleutnant





Posty: 2955
Pochwał: 18
Skąd: Białystok
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Blaszka ta została sprzedana na GCA 06.07.2013 dla użytkownika PanzerElite
Po miesiącu kupujący nadal jej nie otrzymał-06.08.2013 napisał:
please supply the tracking number of the PAB, that you promised
to give me after your vacation!
your business manner makes me upset!
Proszę podać mi numer przesyłki który obiecałeś mi wysłać po Twoich wakacjach!
Biznes z Tobą sprawia że jestem zdenerwowany!
Teraz ta sama blaszka,uprzednio już sprzedana pojawia się u nas na forum-dziwne,prawda?Z tego co widzę na GCA już kolegę zwiesili.
Tyle w temacie-więcej wątku ci nie będę zaśmiecał Piwo
Pozdrawiam
N.

Wto 03 Wrz, 2013 11:58

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Witam,
nikt nie szuka tu taniej sensacji. Pytanie postawione przez Grzegorza nie było bezzasadne i dziwię się, że nie potrafiłeś normalnie odpowiedzieć: "tak" lub "nie" i tyle. Ja osobiście dopatrzyłem sie minimalnych różnic w obu szturmach pancernych ( z GCA i IOH), ale nie wiem do końca czy to efekt światła, wyczyszczenia odznaczenia od niektórych zabrudzeń czy też zupełnie inna sztuka.

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Wto 03 Wrz, 2013 11:58

Powrót do góry
KSIĘCIUNIO-74
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 60
Skąd: Gdynia-Hamburg
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Monsun napisał:
Witam,
nikt nie szuka tu taniej sensacji. Pytanie postawione przez Grzegorza nie było bezzasadne i dziwię się, że nie potrafiłeś normalnie odpowiedzieć: "tak" lub "nie" i tyle. Ja osobiście dopatrzyłem sie minimalnych różnic w obu szturmach pancernych ( z GCA i IOH), ale nie wiem do końca czy to efekt światła, wyczyszczenia odznaczenia od niektórych zabrudzeń czy też zupełnie inna sztuka.

Pozdrawiam
Monsun



hej
ta wypraska to jest inna sztuka z mojej kolekcji ,także wszelakie domiemania pozostawiam ,, prywatnym detektywom '' taniej sensacji Bardzo szczęśliwy
pozdr Czołg2

Wto 03 Wrz, 2013 12:30

Powrót do góry
KSIĘCIUNIO-74
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 60
Skąd: Gdynia-Hamburg
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

nordland76 napisał:
Blaszka ta została sprzedana na GCA 06.07.2013 dla użytkownika PanzerElite
Po miesiącu kupujący nadal jej nie otrzymał-06.08.2013 napisał:
please supply the tracking number of the PAB, that you promised
to give me after your vacation!
your business manner makes me upset!
Proszę podać mi numer przesyłki który obiecałeś mi wysłać po Twoich wakacjach!
Biznes z Tobą sprawia że jestem zdenerwowany!
Teraz ta sama blaszka,uprzednio już sprzedana pojawia się u nas na forum-dziwne,prawda?Z tego co widzę na GCA już kolegę zwiesili.
Tyle w temacie-więcej wątku ci nie będę zaśmiecał Piwo
Pozdrawiam
N.


a czemu zakładasz ze to ta sama blaszka ? mam takich Wursterów - wyprasek jeszcze z 5 sztuk w kolekcji jesli cie to interesuje Na na na

Wto 03 Wrz, 2013 12:33

Powrót do góry
nordland76
Moderator
Oberstleutnant

Oberstleutnant





Posty: 2955
Pochwał: 18
Skąd: Białystok
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Ta sama tylko różne zdjęcia.Nie powiesz mi że masz 5 takich samych,z takimi samymi zabrudzeniami itp.
PS. Z ciekawości napisałem do kupującego z GCA- zobaczymy co odpisze.Jak
wszystko będzie ok otrzymasz publiczne przeprosiny Piwo
Pozdrawiam
N.



Opis załącznika:

Wto 03 Wrz, 2013 12:40

Powrót do góry
Hary DZ
Kapitan

Kapitan




Posty: 1074
Pochwał: 14
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A co mógłbyś opowiedzieć potencjalnemu klientowi np. z tego forum o sytuacji na GCA Question Na na na

Wto 03 Wrz, 2013 12:43

Powrót do góry
esko
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 281
Pochwał: 2
Skąd: Łódź
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

To jest ta sama blacha tylko oświetlona z dwóch różnych stron.

Wto 03 Wrz, 2013 12:49

Powrót do góry
Kris501
Moderator
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3329
Pochwał: 12
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Według mnie również PAB jest ten sam, a stwierdzenie sprzedawcy, który początkowo nic nie pisał o tym, że są to różne odznaczenia i dopiero po poście Marcina podał, ze odznaczenia są różne zdyskredytował się kompletnie.

Przy okazji po proszę o zdjęcia wszystkich szturmów tego producenta, o których wspomniał sprzedawca, co wykluczy posądzanie go o manipulacje.

_________________
pozdrawiam Krzysiek

Per aspera ad astra = Winner

Wto 03 Wrz, 2013 14:09

Powrót do góry
zatoka123
Major

Major





Posty: 1551
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Kris501 napisał:
Według mnie również PAB jest ten sam, a stwierdzenie sprzedawcy, który początkowo nic nie pisał o tym, że są to różne odznaczenia i dopiero po poście Marcina podał, ze odznaczenia są różne zdyskredytował się kompletnie.

Przy okazji po proszę o zdjęcia wszystkich szturmów tego producenta, o których wspomniał sprzedawca, co wykluczy posądzanie go o manipulacje.


Niech podeśle zdjęcia tych 5 wyprasek, które rzekomo posiada, ciekawe jaki będzie powód niemożliwości podesłania zdjęć.

_________________
http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20100516/POGODZINACH/226774247

Wto 03 Wrz, 2013 14:15

Powrót do góry
nordland76
Moderator
Oberstleutnant

Oberstleutnant





Posty: 2955
Pochwał: 18
Skąd: Białystok
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dziś otrzymałem wiadomość od kupującego-kasę przelał a odznaki do tej pory ani widu ani słychu-zwrotu pieniędzy też nie dostał Kciuk w dół
Także wał i tyle.Mam nadzieję że moderatorzy zrobią coś z tym.W tym hobby uczciwość powinna być na pierwszym miejscu.
Pozdrawiam
N.
PS.Jak ktoś chce mogę podesłać treść wiadomości do wglądu na priv.

Sro 11 Wrz, 2013 10:18

Powrót do góry
aver
Kapitan

Kapitan





Posty: 1076
Pochwał: 1
Skąd: Wrocław
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

To wszystko jasne.
Oszust.
CKM

Sro 11 Wrz, 2013 10:29

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5184
Pochwał: 28
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Zamykam wątek do wyjaśnienia, ale otrzymana informacja od Chena (Panzerelite) z GCA jest jednoznaczna. Brak przesyłki i brak kontaktu ze sprzedawcą, ponadto okazuje się, że ten Wurster to dokładnie to samo odznaczenie za które Panzerelite zapłacił ponad miesiąc temu, kupując je na GCA.
Oj bardzo brzydko. Jak sprzedawca nie wyjaśni tej całej sytuacji to pożegnamy się, bo takich zachowań tu nie tolerujemy.

Pozdrawiam
Monsun

_________________
Sprzedam - odznaczenia, odznaki, ekwipunek niemiecki etc. - http://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=15994

Sro 11 Wrz, 2013 12:07

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.