| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Nazir
Kapitan

Kapitan





Posty: 1414
Pochwał: 2
Skąd: Posen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Forumowicze godni polecenia

Mam taka propozycję - mianowicie zrobienia listy forumowiczów których można polecić pod względem kupna - sprzedaży. Chciałem założyć ten wątek ponieważ coraz częściej się zdarzają osoby z którymi są problemy z wysyłką czy zwrotu pieniędzy. Z mojej strony mogę polecić tylko sprzedających ponieważ tylko kupuję i pod względem bezproblemowego kontaktu i szybkiej wysyłki polecam takie osoby jak:
- Monsun
- zatoka123
- EK
- OWI78-OWI78
- perperuna75
- aver
- TAIPAN
- Indiana Jones
- kuligow

Sro 19 Cze, 2013 19:14

Powrót do góry
xnitro
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4059
Pochwał: 6
Skąd: wroclaw
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Obawiam się, że nie przeanalizowałeś wszystkich możliwych scenariuszy biegu tej inicjatywy, a już na pewno nie zastanowiłeś się nad teoretycznie możliwymi zakończeniami/ rezultatami/ konsekwencjami (mam na myśli zwłaszcza te tzw. nieprzewidziane) ... Wystarczy jak powiem, że pierwsze pretensje z tytułu niewywiązania się którejkolwiek z wyżej wymienionych osób z jakiegokolwiek forumowego kontraktu zostaną skierowane do Ciebie? Osobiście nie zgadzam się już nawet z tą krótką listą, a uzupełnianie jej to pakowanie kija w mrowisko. Dodaj do tego casus uczciwych i rzetelnych, a pominiętych i mamy kumulację nieszczęść.Rolling Eyes
Raczej w to nie brnij, choć idea, wydawałoby się, słuszna i zgoła niegroźna. Piwo

_________________
bierzcie, a będzie wam dane
______________________________________
Niemieckie odznaki i odznaczenia na sprzedaż:
https://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=26411&start=0

Sro 19 Cze, 2013 20:07

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

xnitro;


Cytat:
Raczej w to nie brnij, choć idea, wydawałoby się, słuszna i zgoła niegroźna.



Lista która niczego nie załatwi w sposób jednoznaczny. Klient jest różny, jeden jest zadowolony, drugi szuka dodatkowej dziury w du...ie. A przecież klient nasz, czyli sprzedających PAN.
Kiedy zapoznałem się z listą, targnęły mną obawy podobne do uwag xnitro. Sprzedaję na all.... od lat, moja uczciwość jest niczym wobec opinii kupujących. Szczególnie tych którzy nie spełniają literalnych warunków rzetelnego klienta.
Słowem; śliski temat.

Sro 19 Cze, 2013 20:15

Powrót do góry
Nazir
Kapitan

Kapitan





Posty: 1414
Pochwał: 2
Skąd: Posen
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ok macie racje jeśli można to proszę o usunięcie wątku!
Pozdrawiam

Sro 19 Cze, 2013 20:34

Powrót do góry
tonieja
Porucznik

Porucznik





Posty: 711
Skąd: dolny śląsk
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak już tak polecacie forumowiczów pod względem kupna, to ja bym kupił Indianę Jonesa, bo to mój idol filmowy i bym sobie go postawił na telewizorze W szoku

Czw 20 Cze, 2013 7:48

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.