| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czytacie zachodnia literature eksploracyjna?

Chyba temat postu mowi sam za siebie... Na swiecie troche ksiazek sie pojawia. Kupujecie cos z amazon lub innej sieci ksiegarskiej? Kurcze ze tez u nas sie nie wydaje zachodnich publikacji...
zaraz past mi powie ze sie nie oplaci. pewnie ze nie. ksiazke kupi 1000 osob wiec ledwo koszty sie zrwoca. ale mowie Wam tyle fajnych tytulow jest...

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Pon 14 Mar, 2005 0:13

Powrót do góry
Gość


Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

spoko Kudi opłaci się opłaci.
Dzięki kupieniu przeze mnie "Der kampf um schlesien" pół Wrocławia dotarło do tej ksiązki za free. A ja jako były wielkopolanin na interesie wyszedłem na 0 Uśmiech .
Moim zdaniem kupowanie książek opłaca się , zresztą dość dużo kupuje się na "spółkę" w kilku , potem metoda "studencka" i na allegro . Minusem większości literatury2 wojennej niemieckiej jest jej szeroki zakres , a mi potrzeba tylko fragmentu. Gdyby nir koszty to co tydzień z amazon szły by paczki
Crying or Very sad .
Co do gazet , to przeglądałem kilka z USA , mam nawet newslettery z stron www , ale to nie te same problemy poszukiwawcze Laughing Laughing . Oni podniecają sie kompletnie czym innym.

Zawsze interesowało mnie jakie są wydawnictwa angielskie (tylko to przetrawię) . Z tego co wiem nie ukazuje sie nic na wschodzie , a szkoda , wydaje mi sie że tam tematycznie nam najblizej

Wto 15 Mar, 2005 19:38

Powrót do góry
past
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 71
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

to wyżej napisałem ja , niestety po zmianie forum coś Twisted Evil

Wto 15 Mar, 2005 19:41

Powrót do góry
kudi
Captain

Captain





Posty: 1000
Pochwał: 1
Skąd: wawa
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

no owszem ale ja myslalem o przekladzie i wydaniu obcej ksiazki w polsce Uśmiech
fajnie byloby gdyby wiecej ksiazek sie pojawialo na polskim rynku. Jak patrze jakie pozycje sa na amazonie to dech zapiera. amerykance rozpracowali praktycznie wszystkie zagadnienia II wojny. Oczywiscie lepiej lub gorzej, ale ksiazki sa. U nas wciaz luki maksymalne

_________________
pozdr
robert_kudelski
...z nową stroną www.eksplorator.com,
używający sprzętu firmy PenElektonik

Wto 15 Mar, 2005 21:43

Powrót do góry
past
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 71
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

najlepsi są Amerykanie z Dolnego Śląska sprzed 1945 . Kilku napisało książki dość ciekawe - typowe wspomnienia walk lokalnych dla poszukiwaczy cymesik. Niektórzy nawet nie pałają nienawiścią do nas i podsyłają co nieco za free. Niestety mniejszość Smutny

Sro 16 Mar, 2005 21:09

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan




Posty: 1137
Pochwał: 1
Skąd: EUROPA
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na rynku pojawia sie wiele bardzo ciekawych ksiazek, w Polsce jednak nie wszyskie chca przekladac. NIESTETY. Niektórym sie nie oplaca, albo nie ma kasy na ciekawe przeklady. A duzo wydawnictw torpeduje tez niektóre rzeczy.

Jest moze tez jeden PLUS w Polsce: jest wiele wydawnictw, wiec jak sie komus nie spodoba to moze przejsc do innego. Podstawa jest, ze ma kase i moze sobie przelozyc sam publikacje.

Ja nie tylko na amazonie patrze. sprawdzam tez w eBay

Czw 31 Mar, 2005 12:46

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.