| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

marek8888 napisał:
Trzeba tu zwrócić uwagę, że nieporozumienia, konflikty i zwyczajne pyskówki między userami były i będą się zdarzać

Jeżeli mówimy o pyskówkach to od tego jest priv, na forum powinna się toczyć merytoryczna dyskusja, a faktem jest, że o nią jest coraz trudniej. Szkoda.

Sro 13 Lut, 2013 11:39

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8559
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Obawiam się., że pyskówki na privie to też ryzykowna sprawa.Zawsze przecież można opublikować treść takiej wiadomości na forum publicznym i zarobić krechę jak to się kiedyś przytrafiło naszemu znakomitemu koledze @xnitro.

Sro 13 Lut, 2013 18:41

Powrót do góry
Tomas88
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 310
Pochwał: 1
Skąd: lubelskie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kiedyś miałem taką sytuację, że na privie zostałem obrażany ale puściłem to mimo chodem bo uważam, że prywatna korespondencja rzecz święta Uśmiech i nie warto głowy sobie tym zaprzątać Uśmiech
_________________
Pozdrawiam
Tomasz

Szczęście to po prostu dobre zdrowie i zła pamięć.
Ernest Hemingway

Sro 13 Lut, 2013 21:11

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

marek8888 napisał:
To dla moda zwrócenie uwagi na problem to "jątrzenie" ? Oj ludziska modem każdy być może ino jeden lepiej inny mocno gorzej...
Gorzej z posiadaniem poglądów na jakiś temat
Człowieku -dV- zechciej łaskawie mentalnie opuścić progi szacownej szkoły podstawowej... na zdrowie ci to wyjdzie Uśmiech

Jątrzeniem jest całokształt twojej twórczości w ostatnim czasie. Merytorycznie nie wnosi to do dyskusji na forum nic, choćby nie wiem jak wydawało ci się że jest inaczej. Oczywiście, możesz sobie uważać że przerastasz niebotycznie całe otoczenie głębią i oryginalnością swoich poglądów i wiedzy, tylko po co w takim razie męczysz siebie i innych?

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Czw 14 Lut, 2013 13:54

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie moja wina drogi dV, ze wielu aż za bardzo wielu rzeczy zwyczajnie nie wiesz... to jakby twój problem Uśmiech
TEN wątek ma służyć jedynie kwestii zwrócenia uwagi na fakt, że coś takiego jak umiejętności moderatora dowolnego forum to cały szereg konkretnych - bardzo praktycznych umiejętności, których kilka osób - na czele niestety z kolega dV ponad wszelką wątpliwość nie posiada.
Co do kwestii merytorycznych podniesionych przez kolegę dV to niestety nie bardzo mam się w ogóle do czego ustosunkować Uśmiech Niestety
Pozdrawiam i sugeruję poważne przemyslenie zasadności sprawowania funkcji o ile ma to być robione w takim stylu jak dotychczas.

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Czw 14 Lut, 2013 23:16

Powrót do góry
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

marek8888 napisał:
TEN wątek ma służyć jedynie kwestii zwrócenia uwagi na fakt, że coś takiego jak umiejętności moderatora dowolnego forum to cały szereg konkretnych - bardzo praktycznych umiejętności, których kilka osób - na czele niestety z kolega dV ponad wszelką wątpliwość nie posiada.

Drogi Marku co do "praktycznych" umiejętności moderatorów to jeżeli już się decydujemy na krytykę to powinna ona być również merytoryczna. Brak umiejętności praktycznych kojarzy mi się z epoką która minęła jak mniemam bezpowrotnie. Pisząc to wcale nie twierdzę, że na IOH moderatorzy są bez skazy, ale na pewno te forum wyróżnia się naprawdę dużą wyrozumiałością. Cieszy mnie jedno! Dyskusja, która się toczy przebiega poza głównymi forumowymi wątkami. Może więc warto założyć taką swoistą ścianę płaczu zarówno dla modów jak i userów? Piwo

Pią 15 Lut, 2013 14:46

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.