| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Renifer Lopez reaktywacja
Porucznik

Porucznik




Posty: 770
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W środku jest to co na innych stadionach podobnej klasy. Czym tu się zachwycać?
Cytat:
Ta. Nowoczesna membrana mieniąca sie na dowolne kolory. Co rozumiesz przez pojęcie współczesnej elewacji? Jakieś przykłady takich współczesnych elewacji na innych stadionach świata?

Czy ty w ogóle wiesz o czym mówisz? Ja ten "cut" oglądam codziennie z okna.
Cytat:
Kiedy przechodził remont stadion narodowy?

Schody Wyluzowany
Cytat:
Mając na uwadze tempo powstawiania autostrad przed Euro wierzysz ,że nagle bez wielkiej imprezy, przyśpieszono by budowę tych dróg u nas w kraju tak by wszystkie zbudowano do 2020 roku?

Wierzę mojemu doświadczeniu… że do 2020 roku przejezdna będzie jedna nitka, bo druga będzie w wiecznym remoncie Na na na
No ale nie ma co załamywać rąk. W końcu coś musi napedzać gospodarkę, jak nie budowa autostrad to przynajmniej ich remonty... o ile tapetowanie podłogi kapuchą można nazywać napedzaniem gospodarki... długu publicznego i owszem... Rolling Eyes
Cytat:
A mnie intryguje to nasze narodowe narzekanie. Ciągle źle, ciągle niedobrze.

No bo mnie po prostu nie porwał ten cały małpi szał.
A tak w ogóle to o jakim "narodowym narzekaniu" mówisz? Ja widzę że wszyscy dostali jakiegoś narodowego p...ca. Nie żebym nie lubił piłki, ale euro mi obrzydzono zanim jeszcze się zaczęło Kciuk w dół

Nie 10 Cze, 2012 23:10

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
W środku jest to co na innych stadionach podobnej klasy. Czym tu się zachwycać?
Czyli co?
Cytat:
Czy ty w ogóle wiesz o czym mówisz? Ja ten "cut" oglądam codziennie z okna.
I pewnie spoglądając na niego potrafisz powiedzieć z czego, jakimi metodami itd. wykonano te membrany. Co jest w nich nie tak, że nie można powiedzieć o nich nowoczesne? Pomijam kwestie gustu, na której pewnie tylko opierasz swoją ocenę.
Cytat:
Schody
Poprawiano wadę konstrukcyjną. Ale co tam, skoro robiono remont schodów to można śmiało powiedzieć że cały stadion przeszedł remont.
_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Pon 11 Cze, 2012 17:09

Powrót do góry
Renifer Lopez reaktywacja
Porucznik

Porucznik




Posty: 770
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Poprawiano wadę konstrukcyjną.

Poprawiano fuszerkę przy budowie a nie żadną wadę, podobnie jak na świerzo wybudowanym pasie w Modlinie, jednosezonowych autostradach itd. A że odstawianie fuszerki za podwójną cenę jakoś mnie nie rajcuje, to sobie narzekam.
Cytat:
I pewnie spoglądając na niego potrafisz powiedzieć z czego, jakimi metodami itd. wykonano te membrany. Co jest w nich nie tak, że nie można powiedzieć o nich nowoczesne? Pomijam kwestie gustu, na której pewnie tylko opierasz swoją ocenę.

Rolling Eyes Że zacytuję sam siebie:
renifer lopez napisał:
stadion w Warszawie wygląda jakby powstał 40 lat temu

Tak więc stadion nie tylko niczym się nie mieni, jeśli nie liczyć kilku godzin przy okazji jakiejś imprezy, ale wygląda jakby był po prostu wypłowiały.

Pon 11 Cze, 2012 22:36

Powrót do góry
Ponury
Lieutenant

Lieutenant





Posty: 786
Skąd: Gdańsk!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

100 tyś. ludzi śpiewa hymn! Się popłakałem k... (kurka).

http://www.youtube.com/watch?v=EbvzgEU_qA0&feature=player_embedded

_________________
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

Wto 12 Cze, 2012 19:05

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A może tu chodzi o głębszy zamysł, którego nie doceniamy w postaci celowego zadbania o to , zeby przez cały czas ekipy naprawcze miały zajęcie? Uśmiech Oj słuszną linię ma nasza władza... To tylko my maluczcy nie doceniamy dalekowzroczności tego zamysłu... Toż jakby zbudowali raz a dobrze co byłoby do roboty? Cieszmy się, że jesteśmy świadkami czegoś co za jakieś 300 lat będzie zapewne stosownie nazwane...
Pozdrawiam Uśmiech

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Wto 12 Cze, 2012 23:07

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Renifer Lopez reaktywacja napisał:
Brodeur napisał:
I pewnie spoglądając na niego potrafisz powiedzieć z czego, jakimi metodami itd. wykonano te membrany. Co jest w nich nie tak, że nie można powiedzieć o nich nowoczesne? Pomijam kwestie gustu, na której pewnie tylko opierasz swoją ocenę.

Rolling Eyes Że zacytuję sam siebie:
renifer lopez napisał:
stadion w Warszawie wygląda jakby powstał 40 lat temu

Tak więc stadion nie tylko niczym się nie mieni, jeśli nie liczyć kilku godzin przy okazji jakiejś imprezy, ale wygląda jakby był po prostu wypłowiały.
Czyli zacytuję Ciebie po raz kolejny
Cytat:
Jeśli cię to pocieszy, stadion w Warszawie wygląda jakby powstał 40 lat temu i teraz aż się doprasza zmiany elewacji na coś współczesnego.
Dla Ciebie nowoczesność to nie rodzaj materiału, jego właściwości, możliwości, proces w jakim powstał tylko po prostu efekt estetyczny? Ciężko nazwać taką membranę "nie współczesną" nawet opierając sie wyłącznie na guście.
_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Czw 14 Cze, 2012 15:02

Powrót do góry
Renifer Lopez reaktywacja
Porucznik

Porucznik




Posty: 770
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A może tak się odczepisz się od tej nowoczesności? Nie napisałem nigdzie słowem że nie jest nowoczesny i w ogóle nie pisnąłem słowa o jego nowoczesności, tylko ze W... Y... G... L... Ą... D... A... jak zaniedbany szmelc. Chocbyś stanął na głowie nie wmówisz że wyglada ładnie. Prawdę mówiąc to najlepiej wyglądał w stanie surowym, goły beton, przypominał trochę koloseum.
Guzik mnie obchodzi z jakich materiałów został wykonany ponieważ nijak nie zmienia to tego że stadion jest brzydki.
Wygląd to sprawa gustu, oczywiscie. Ale trzeba mieć specyficzne poczucie gustu żeby określić ładnym coś co wygląda jak wypłowiałe badziewie sprzed 40 lat.
Gierek Arena
koniec kropka.

Czw 14 Cze, 2012 21:26

Powrót do góry
Douglas Mac Artur
Porucznik

Porucznik




Posty: 572
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tak naprawdę na Euro skorzystają tylko PZPN i UEFA jeśli potrafilibyśmy przyciągnąć turystów długofalowo byłoby super te 900 tysięcy ludzi które przyjechało może zaprocentować przychodami rzędu 5 136 000 000,00 zł w skali kraju. Nie licząc że niektórzy wydadzą jeszcze w Polsce wiecej gotówki nie tylko w strefie kibica a ci co wrócą niech choćby na 5 dni i tylko 50% z nich to potencjalny zysk dla gospodarki 17 910 000 000,00 zł

Czw 14 Cze, 2012 23:23

Powrót do góry
Brodeur
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3025
Pochwał: 3
Skąd: z Wielkopolski
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A może tak się odczepisz się od tej nowoczesności? Nie napisałem nigdzie słowem że nie jest nowoczesny i w ogóle nie pisnąłem słowa o jego nowoczesności, tylko ze W... Y... G... L... Ą... D... A... jak zaniedbany szmelc. Chocbyś stanął na głowie nie wmówisz że wyglada ładnie. Prawdę mówiąc to najlepiej wyglądał w stanie surowym, goły beton, przypominał trochę koloseum.
To jak według ciebie powinien wyglądać "współcześnie" by nie przypominać 40. latka? Stylizacja przypominająca koloseum to rzeczywiście by było coś współczesnego.
Cytat:
Chocbyś stanął na głowie nie wmówisz że wyglada ładnie.
Nawet nie będę próbował. O gustach sie nie dyskutuje, to raz. Dwa, szkoda sił i czasu.
_________________
"Tylko umarli widzieli koniec wojny" Platon

Taki styl pisma wyraża ironię

Pią 15 Cze, 2012 18:30

Powrót do góry
Renifer Lopez reaktywacja
Porucznik

Porucznik




Posty: 770
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

O gustach się faktycznie nie dyskutuje. Stylizacja koloseum może i nie wygladałaby "nowocześnie", ale w porównaniu z "nowoczesnymi" "pontonami" na które panuje obecnie moda, byłby oryginalny i ciekawy - co w niczym nie ujmowałoby mu nowoczesności, jako że wcale nie twierdzę że stadion jest nie nowoczesny, tylko że wyglada tak:
http://www.dawnadabrowa.pl/img/dabrowa_gornicza_hotel_robotniczy_huty_katowice_budostal.jpg
http://sit.glogow.pl/DI/2010/Merkurego_2010_03/PICT0001.JPG
http://img.interia.pl/biznes/nimg/3/6/Stadion_Narodowy_Fot_5827809.jpg
http://i.wp.pl/a/f/jpeg/28974/stadion_narodowy_maj12_648.jpeg
jakkolwiek zgadzam się że stylizacja na "hotel robotniczy" może się komuś podobać, wszak o gustach się nie dyskutuje.
Mnie się nie podoba. Stadion wygląda jakby był wypłowiały.
Na zdjęciu i tak wyglada to ładnie. Intrygujące jest tylko że po wpisaniu w googla hasła "stadion narodowy" praktycznie nie ma zdjęć w świetle dnia które uwidacznia całą tą tandetę Rolling Eyes

Pią 13 Lip, 2012 21:53

Powrót do góry
daro
Major

Major





Posty: 1515
Pochwał: 4
Skąd: Schömberg
Archiwum: WSW
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Renifer Lopez reaktywacja napisał:

Czy ty w ogóle wiesz o czym mówisz? Ja ten "cut" oglądam codziennie z okna.


Renifer Lopez reaktywacja napisał:

Na zdjęciu i tak wyglada to ładnie. Intrygujące jest tylko że po wpisaniu w googla hasła "stadion narodowy" praktycznie nie ma zdjęć w świetle dnia które uwidacznia całą tą tandetę


Skoro, oglądasz to na co dzień - a narzekasz na brak odpowiednich zdjęć w świetle dnia. To proszę Cię zrób kilka fotek tego "cutu" za widoku i pozwól ocenić to innym. Tym, którzy tego nie widzieli nocą a tym bardziej za dnia.
Pozdrawiam

_________________
Szukajcie .........i aby Was nie znaleźli.
Pozdrawiam.Dariusz

Sob 14 Lip, 2012 21:41

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No cóż wszystkim nie da sie dogodzić, ale i tak wygląda lepiej niż Stadion Miejski w Krakowie, generalnie to wszystko wygląda lepiej niż Stadion Miejski w Krakowie, który kosztował też niemało pieniądzy, a wygląda jak fabryka i w dodatku jest mało funkcjonalny.
Pozdrowienia dla Pana Prezydenta Jacka.

Wto 17 Lip, 2012 0:18

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.