| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jarek_s
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czym zlokalizować depozyt?

Witam. Poszukuję sprzętu, którym będę mógł zlokalizować depozyt, chodzi o skrzynie z dokumentami. Nie wiem jakiej są one wielkości ani na jakiej w przybliżeniu głębokości są zakopane. Nie interesuje mnie wykopywanie monet, ani żadnej innej drobnicy, dlatego najlepiej gdyby była możliwość "wycięcia" tego typu znalezisk. Czy wystarczy do tego celu zastosować wykrywacz z trybem statycznym i ewentualnie jakąś większą cewką, czy sprzęt wyposażony w antenę ramową lub tzw two-box? Dobrze, gdyby był to sprzęt w miarę prosty do opanowania. Cenowo raczej nie jestem ograniczony. I jeszcze jedno pytanie, mam nadzieję że i w tym temacie coś podpowiecie. Jakimi urządzeniami sprawdzić ściany i posadzki, czy coś się pod nimi nie kryje? Bo chyba zwykły detektor się za bardzo do tego nie nadaje? Może znacie kogoś, firmy, które dysponują takim sprzętem i mogłyby wykonać takie sprawdzenie, bo pewnie i koszt i obsługa takiego sprzętu to już kosmos? Pozdrawiam. JS

Pon 04 Cze, 2012 15:41

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.