| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek1105
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 62
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

nowy wykrywacz

mam zamiar kupic sobie nowy wykrywcz. md to jednak nie to. waham sie miedzy garrettem 250 a rutusem ultra 2. prosze was o opinie o tych 2 wykrywaczach. wady i zalety, obsluga, zasiegi itd. pozdrawiam Uśmiech

Nie 11 Cze, 2006 19:35

Powrót do góry
graboluu
Chorąży

Chorąży




Posty: 157
Skąd: Tomaszów Maz.
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, ja posiadam garretta 250 i mogę powiedziec ze na kolor jest dobry jak i na militarke sie nadaje ale zasiegi na militaria to do 60 ale musi byc cos sporego.A co do koloru to dobrze sobie radzi najmniejsze drobinki metali wykrywa a zasiegi na łuski mosięzne itp. to do 30 cm podobnie jak monetki tak do 25 cm najlepiej wyłapuje ołów.Sprzet łatwy w obsłudze, lekki, łatwo sie go prowadzi w zarosniętym terenie.Mozna powiedziec jest to sprzet na metale kolorowe takie jest jego przeznaczenie ale militarke tez mozna nim znalesc.A co Rutusa niech wypowiedzą sie jego posiadacze. Pozdrawiam Uśmiech

Wto 13 Cze, 2006 11:45

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Ja pracowalem sporo na obu i jednak wybralbym Rutusa.
Fakt na drobne kolorki-ACE sa OK ale tylko tyle.
Chodzac na dyskryminacji-wycina ci zelazo za bardzo
Zasiegi dla drobnicy porownywalne,Rutus gubi troche malutenkie "popierdolki" ale rownowazy to zasiegiem.
Dalej-mnostwo zaklocen podczas pracy z ACE-falszywe sygnaly-a nie ma mozliwosci regulacji.
No i tryby pracy,regulacje-jednak przemawia na korzysc Rutusa.

Wto 13 Cze, 2006 18:39

Powrót do góry
marek1105
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 62
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

prosze o wiecej postow posiadaczy garretta czy rutusa. bardzo mi zalezy na kupnie nowego dobrego sprzetu. pozdrawiam Uśmiech Uśmiech Uśmiech

Czw 15 Cze, 2006 22:36

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.