| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
poszukiwacz82
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 10
Skąd: warmia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

porada

witam dopiero rozpoczynam te hoobi i chciałby zakupic jaki wykrywacz lecz rynek jest tym zawalony oglądałem na allegro to każdy lepszy od każdego może mugłby ktos doradzic jaki zakupic srodki na zakup to tak max do 500 zł

Pią 01 Cze, 2012 11:39

Powrót do góry
Edwus
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 342
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tylko nie kupuj MD 3006. I wszystkiego co ma w nazwie MD. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Twisted Evil Twisted Evil

Pią 01 Cze, 2012 11:55

Powrót do góry
poszukiwacz82
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 10
Skąd: warmia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Edwus napisał:
Tylko nie kupuj MD 3006. I wszystkiego co ma w nazwie MD. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Twisted Evil Twisted Evil

A co z tym MD nie tak ? Narazie mam pożyczony ale nie ma żadnego oznaczenia i też działa bo działa nie raz kamienie łapie albo tak se bez powodu piszcz i nie lubi mokrej trawy wypatrzyłem wlasnie taki wojskowy na allego w opisie jest tak ze wyłapuje 1 gram z 20 cm sali a 1 gram alu z 30 cm maxymalnie do 200 cm.

Pią 01 Cze, 2012 13:24

Powrót do góry
Edwus
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 342
Pochwał: 1
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Szkoda pieniędzy..........................dozbieraj jeszcze z 300zł i kup sobie Garetta.

Pią 01 Cze, 2012 14:31

Powrót do góry
poszukiwacz82
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 10
Skąd: warmia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Edwus napisał:
Szkoda pieniędzy..........................dozbieraj jeszcze z 300zł i kup sobie Garetta.

Rozumiem że ten garett to już bardziej profesjonalny sprzet i czeso spotykałem te nazwe na różnych forach a mam jeszcze kolego pytanie czy mugł byś podac jeszcze jaki model?

Pią 01 Cze, 2012 17:01

Powrót do góry
paweł333
Chorąży

Chorąży





Posty: 155
Skąd: Mazowsze Północne
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Możesz pomyśleć o jakimś używanym rutusie solarisie lub minelabie.
I rzecz Bardzo istotna-Zawsze zasypuj za sobą dołki.

Sob 02 Cze, 2012 20:37

Powrót do góry
Bati
Administracja
Generał dywizji

Generał dywizji




Posty: 8555
Pochwał: 29
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

paweł333 napisał:
Możesz pomyśleć o jakimś używanym rutusie solarisie lub minelabie.
I rzecz Bardzo istotna-Zawsze zasypuj za sobą dołki.


Zgadza się.Spacerując w okolicach fortu koło którego zamieszkuję skręciłem kostkę na dziurze po jakimś domorosłym "archeologu",który wykopał, ale juz nie zasypał,(po co zadawać sobie trud), a wiadomo, że w takich miejscach nie wolno latać z wykrywaczem.Pozdrawiam.

Sob 02 Cze, 2012 20:48

Powrót do góry
poszukiwacz82
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 10
Skąd: warmia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

paweł333 napisał:
Możesz pomyśleć o jakimś używanym rutusie solarisie lub minelabie.
I rzecz Bardzo istotna-Zawsze zasypuj za sobą dołki.

Dzieki za podpowiedzi dołeczki zasypuje to ktestia kultury bo też w pare padłem a jak sie przedstawi spasaw z miewypałami ? Zgłasac to bo słyszałem że potem sa nie przyjemości jak sie zgłosi a w moich okolicach jest tego pełno powiem tak 30 mim poszukiawań i 7 przeciw pancernych znalazłew 2 granay rosyjskie i 1 mine mina fakt fakte rozbrojona z okrestu 2 wojny a to tylko obszar 400 na 400 Zszokowany Zszokowany Zszokowany Zszokowany Zszokowany

Nie 03 Cze, 2012 3:55

Powrót do góry
poszukiwacz82
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 10
Skąd: warmia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

paweł333 napisał:
Możesz pomyśleć o jakimś używanym rutusie solarisie lub minelabie.
I rzecz Bardzo istotna-Zawsze zasypuj za sobą dołki.

Dzieki za podpowiedzi dołeczki zasypuje to ktestia kultury bo też w pare padłem a jak sie przedstawi spasaw z miewypałami ? Zgłasac to bo słyszałem że potem sa nie przyjemości jak sie zgłosi a w moich okolicach jest tego pełno powiem tak 30 mim poszukiawań i 7 przeciw pancernych znalazłew 2 granay rosyjskie i 1 mine mina fakt fakte rozbrojona z okrestu 2 wojny a to tylko obszar 400 na 400 Zszokowany Zszokowany Zszokowany Zszokowany Zszokowany

Nie 03 Cze, 2012 3:55

Powrót do góry
wojtgda84
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 1362
Pochwał: 1
Skąd: Grudziądz,Gdynia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Porada jest taka,że nie pisze się takich rzeczy na publicznych forach.....kraj z bogata historią to i ziemia nasycona to oczywiste....
_________________
Pozdrawiam Wojtek

Pon 04 Cze, 2012 13:21

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.