| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W ofercie Bellony Ospreye po 11,90 sztuka.

http://ksiegarnia.bellona.pl/index.php?c=oka

Jednak można kupić taniej. Do nowego numeru Mówią Wieki dodatek "Wojska amerykańskie w Wietnamie 1963-75" za 14,90. Dodam, że prawie cały numer Mówią Wieki poświęcony Małej Moskwie w Legnicy i wojskom sowieckim tam stacjonującym. Warto.

Sro 07 Mar, 2012 21:48

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W ostatnich latach nasila się trend na "nie czytanie". Oczywiście można to wytłumaczyć wszechobecnym kryzysem, niemałą ceną książek i setką innych okoliczności. Jednak prawda jest taka, że trudno sprzedać książkę aby poniesione koszty wydawcy przyniosły suty zysk.
Z Ospreyem wydawanym przez Amercom było podobnie. Założenie było takie, target jasno określony, a wyniki niezłe, tyle że nie wybitne.
Jak to wygląda w realu? Wznowiono serię poświęconą II wojnie, która z mozołem jest rozprowadzana w niektórych sieciach sprzedaży prasy. A reszta? A resztę, czyli dwie serie razem można kupić za 7 złotych, bez gorsza, w ogólnopolskiej sieci marketów. Hurtowo, z płytą, bez folii. Do wyboru i koloru.
W jakiej sieci? Tej z ptaszkiem. Nazwa po francusku oznacza ziębę, a nie słowika jak chcą niektórzy Wink

Czw 22 Mar, 2012 18:33

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

ja to widziałem w sieci p.n. skrzyżowanie Wink
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Pią 23 Mar, 2012 17:46

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

de Villars;

Cytat:
ja to widziałem w sieci p.n. skrzyżowanie


Laughing Niezłe deVillars, naprawdę niezłe Laughing I tak Osprey "amercomowski", który dotąd nie miał najlepszej dystrybucji, trafił pod strzechy sieci marketów. Jest w serii Wielkie Bitwy kilka perełek, a seria II wojenna ogólnie jest bez większych zastrzeżeń. Jakie tytuły warto wybrać? Patrz tekst na IOH Wink

Pią 23 Mar, 2012 19:37

Powrót do góry
seth
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 7599
Pochwał: 35
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W ramach wyprzedaży ospreyowskiej serii Bellony do kolejnego numeru 'Mówią Wieki" dołączono zeszyt "Afrika Korps Rommla" całość za ok. 14 złotych z haczykiem.

Nie 13 Maj, 2012 18:17

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Strona 8 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.