| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
igla
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki







Posty: 537
Skąd: Poznan
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziwne zdarzenia: Sprawa statku ,,Rubicion"

Był sobie statek rubicon Pływał sobie podczas wojny po morzu karaibskim i przy Wybrzeżu Ameryki. Az tu nagle pownego dnia statek ten nadaje wezwanie ratunkowe ze jest w sztormie i że prosi o pomoc ale gdy pomoc nadciąga nikogo nie ma na pokładzie Szukam materiałów na temat tego i innych zdarzeń w trójkącie bermutzkim.

Sob 10 Cze, 2006 8:46

Powrót do góry
harpoon
Kapitan marynarki

Kapitan marynarki





Posty: 999
Pochwał: 5
Skąd: Poznań
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kubański frachtowiec Rubicon odnaleziony przez jednostki Coast Guard 21/22 października 1944r., dryfujący z Golfsztromem.

Nie należy zapominać, że na pokładzie znaleziono jedynie psa, więc nie można powiedzieć, że nie było tam nikogo.

Jeśli szukasz materiałów dot. tematyki Trójkąta Bermudzkiego (nie "bermutzkiego") zajrzyj na strony, które wylinkowałem poniżej:

- http://byerly.org/bt.htm

- http://www.ufoarea.com/main_bermuda.html

Pierwsza z nich jest bardziej obiecująca, ponieważ zgromadzono tam wszystkie znane przypadki zaginięć w tamtym rejonie od 1492 do 2001 roku. W niektórych przypadkach dodane są krótkie notki dot. zdarzenia, a poza tym możesz znaleźć literaturę, w której cokolwiek o takich zaginięciach wspomniano. Druga strona też do przejrzenia, pomimo tego, że przestraszył mnie adres www i myślałem, że znajdę tam same bzdury i tym podobne, ale zawsze można coś ciekawego znaleźć.

Literatura dot. zaginięcia Rubicon'a:

1) Among the Missing - Jay Robert Nash;
2) Limbo of the Lost-Today - John Wallace Spencer;
3) Psychic In the Devil's Triangle - James Paul Chaplin (str. 47)
4) The Bermuda Triangle Mystery-Solved - Lawrence David Kusche
5) The Devil's Triangle - Richard Winer (str. 179)
6) Without a Trace - Charles Berlitz

Pozdrawiam.

_________________
"przeszkody są po to, aby je eliminować - problem w tym, że przeszkoda może wyeliminować ciebie"

Sob 10 Cze, 2006 15:04

Powrót do góry
igla
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki







Posty: 537
Skąd: Poznan
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

dzięki ale słyszałem że gdzieś jeszcze istnieje takie miejsce ,,gdzie można się zgubić" Laughing . Poszukam w moich materiałach i napisze. Laughing

Pon 12 Cze, 2006 7:26

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.