| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy powinenem być wiceadminem?
-tak
 25%  [ 4 ]
-nie,ale może moderatorem
 0%  [ 0 ]
-ani wiceadminem ani moderatorem.
 75%  [ 12 ]
Wszystkich Głosów : 16

Autor Wiadomość
katrol
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 326
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
brak kultury niektcy osób


Jak można tak kaleczyć język ojczysty... Razz (wiesz przed wysłaniem postu masz takie coś co sprawdza błędy, zacznij z tego korzystać Wink )

_________________

Wto 06 Cze, 2006 23:14

Powrót do góry
Stefan Batory
Sierżant

Sierżant




Posty: 87
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Narazie ok. 1/3postow jest moja ale to sie zemieni. To początek. To 1 miesiąc forum więc...
Nie rozleklamowałem tak jak mogłem. Teraz wymienie sie linkami z jednym forum to...
I juz nie będę kazał pisać okreśonej liczby postów o historii tylko kaze pisac ile postów ma byc o tej historii
ps
ty chcesz zorbić mi antyreklame,bo nie mówisz żeby sami zobaczyli całe forum bo wtedy by sie zaczeli rejestorować...

_________________
PO stronie obywatela

Sro 07 Cze, 2006 9:34

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A czy ja komuś bronie, żeby się u Ciebie rejestrował Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Sro 07 Cze, 2006 11:23

Powrót do góry
l'Aquila
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki





Posty: 684
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I juz nie będę kazał pisać okreśonej liczby postów o historii tylko kaze pisac ile postów ma byc o tej historii


Moze jestem malo inteligentny, ale jaki jest sens tego zdania?

Cytat:

ty chcesz zorbić mi antyreklame,bo nie mówisz żeby sami zobaczyli całe forum bo wtedy by sie zaczeli rejestorować...


Mam wrazenie, ze bardziej niz REJESTOROWAC to turlac sie ze smiechu, czyli wykonywac klasycznego ROTFLa. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Cytat:
Nie chce dlatego bo mi sie należy tylko bo mnie denerwuje nie uporzadkoawnie forum i brak kultury niektcy osób moge przycytowac nawet wypowiedzi


Nie chce byc niegrzeczny, ale jak Ci sie nie podoba i Cie denerwuje, to moze po prostu przestaniesz je odwiedzac. Z obustronna korzyscia zreszta, pozwole sobie dodac. Dawid robi swietna robote, czego dowodem jest liczba postow i ich poziom, tudziez liczba userow, czego nie da sie powiedziec o Twoim forum. Co wiecej jest bardzo cierpliwa osoba, jak widac z tego watku ... Kto inny juz dawno by Ci zasugerowal w prostych zolnierskich slowach abys ..... Razz Razz

Pozdrawiam

l'A

_________________
Barwny ich strój, amaranty zapięte pod szyją.
Ach, Boże mój, jak ci polscy ułani się biją.
Ziemia aż drży, stary szyldwach swe oczy przeciera.
Wszak on ich zna, to są ułani spod Samosierry.

Sro 07 Cze, 2006 11:25

Powrót do góry
Stefan Batory
Sierżant

Sierżant




Posty: 87
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Po1-pamiętaj że moje forum było założone później
po2-widze iż dawno nie odwiedzałac forum
po3-nie bede takiego forum dowiedzać bo...sajmuje sie zwoim...

teraz maprawde sie zaczeło Uśmiech
codiznne dużo postow,codziennie sie rejestrują itd.

_________________
PO stronie obywatela

Sro 07 Cze, 2006 17:48

Powrót do góry
l'Aquila
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki





Posty: 684
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Stefan Batory napisał:

po3-nie bede takiego forum dowiedzać bo...sajmuje sie zwoim...


No i super, w ten sposob chyba wszyscy beda szczesliwi, Ty bedziesz sobie moderowal, my, no coz ... Razz Razz

Stefan Batory napisał:

teraz maprawde sie zaczeło Uśmiech
codiznne dużo postow,codziennie sie rejestrują itd.


Taa, Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Cytat:
Mamy 15 zarejestrowanych użytkowników
Najwięcej użytkowników 8 było obecnych Sro Cze 07, 2006 4:08 pm
10 zarejestrowanych użytkowników odwiedziło forum przez ostatnie 24 godziny


Pozdrawiam

l'A

_________________
Barwny ich strój, amaranty zapięte pod szyją.
Ach, Boże mój, jak ci polscy ułani się biją.
Ziemia aż drży, stary szyldwach swe oczy przeciera.
Wszak on ich zna, to są ułani spod Samosierry.

Sro 07 Cze, 2006 18:04

Powrót do góry
Stefan Batory
Sierżant

Sierżant




Posty: 87
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No tak. Przez dlugi czas nie było codzennie rejestracji ale przez 2 dni zarejetrowało się 4 użytkowników.
Mam nadzieje że juz codziennie bedą się rejestrowac.

_________________
PO stronie obywatela

Sro 07 Cze, 2006 19:46

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Stefan ja mam pomysł - napisz artykuł historyczny. Jeśli zostanie zaakcpetowany do druku w OH to znaczy, że jesteś wystarczająco dobry by mieć funkcję na forum...
_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Sro 07 Cze, 2006 20:30

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Dobra temat był swojego czasu śmieszny, ale już się zaczyna robić nudnawy Wink Zamykam Wink

Czw 08 Cze, 2006 10:16

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.