| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Quba
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pmocy!

Proszę o pomoc przy wyborze: Armand Penetrator, Garrett ACE 250 czy Bounty Hunter Lone Star. Wyłącznie militaria. Wcześniej miałem Geo Scan PI.

Wto 08 Lut, 2005 9:28

Powrót do góry
past
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 71
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

moim prywatnym zdaniem

Armand ma złą opinie nie radzę ale nigdy nie chodziłem z tym sprzętem
ACE 250 na razie tylko Proscan i dystrybutor pokazał osiągi ale moim zdaniem to sprzet raczej na monetki
BHLS -- nie mam pojęcia

Jesli chodzisz tylko na militaria to po co zmieniać PI??
Tego typu detektory mają największy zasięg , nie wiem jak Geo Scan.

jeśli chcesz kupić coś taniego na militarkę wart rozważenia jest też HS 3 smętkowskiego

Wto 08 Lut, 2005 20:53

Powrót do góry
Gość


Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dzieki za odpowiedź. PI Geo Scana "nawalił" już na trzecich wykopkach. Mój egzemplarz był zresztą wyjątkowo niestabilny. Udało mi sie nim trafić miejsce gdzie ktoś w okopie zostawił plecakowy zbiornik z zupą! - były jeszcze kości (chyba świńskie) - Studzianki. A czy ktoś wie gdzie można kupiś "Smętka"?

Quba

Sro 09 Lut, 2005 8:53

Powrót do góry
past
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 71
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

najtaniej na allegro,

Sro 09 Lut, 2005 15:08

Powrót do góry
kruku
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 314
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

z tych trzech - Armand
_________________
kruku
---------------------
Wortal Poszukiwaczy Skarbów
www.poszukiwania.pl

Sro 09 Lut, 2005 17:02

Powrót do góry
Kopi
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 12
Skąd: Legionowo
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.
Z listy wybrał bym ACE250. Na fukcji "relic" można szukać militarki. Z poza listy polecałbym Smętka. Sam chodzę z Bartkiem-3 ale już nie jest produkowany a następca niebawem. Jest jeszcze Rutus Ultra (wyprzedaż za niezłą cenę bo wchodzi nowszy model) podobno niezły.
Pozdrawiam
Kopi

_________________
Łatwiej kijek obcieńkować niż go potem pogrubasić.

Czw 10 Lut, 2005 13:45

Powrót do góry
Gość


Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Dziękuje za podpowiedzi. Czy ktoś wie czy można gdzieś kupić "smętka" wysyłkowo? A jest ktoś używający Dukata? Może jakiś komentarz?

Quba

Pią 11 Lut, 2005 8:57

Powrót do góry
Kopi
Szeregowiec

Szeregowiec





Posty: 12
Skąd: Legionowo
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam.
Quba, wstrzymaj się do wiosny bo prawdopodobnie wypłynie na rynek kilka nowych wykrywek różnych producentów a kilka z nich na pewno bedzie się skierowana na militarkę.
Zanim kupisz sprzęt dobrze przemyśl, poczytaj posty na różnych forach będziesz miał jakiś pogląd (oczywiście "wytnij" posty skrajne).
Ja miałem przed Bartkiem 3 piszczałkę Dukat II (już jej nie robią) i ogólnie byłem z niej zadowolony.
Na militarkę szukaj statyków z dyskryminacją i dodatkowym trybem dynamicznym (jak będzie miał dyskryminację w dynamiku to jeszcze lepiej).
Pozdrawiam
Kopi

_________________
Łatwiej kijek obcieńkować niż go potem pogrubasić.

Pią 11 Lut, 2005 11:19

Powrót do góry
past
Plutonowy

Plutonowy




Posty: 71
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

największy wybór jest chyba na allegro, popatrz potem poszukaj opini o oferowanym sprzecie i kup lub nie

Pią 11 Lut, 2005 21:35

Powrót do góry
Kitchener
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 14
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Pmocy!

Quba napisał:
Proszę o pomoc przy wyborze: Armand Penetrator, Garrett ACE 250 czy Bounty Hunter Lone Star. Wyłącznie militaria. Wcześniej miałem Geo Scan PI.

Witaj Quba !
Jedziemy chyba na tym samym wózku, bo na razie też mam PI Geo Scan(Pulser 3), a przymierzam się do Garretta ACE 250 albo White's Prizm IV
a może jeszcze coś innego ...?
pozdrawiam Uśmiech

Czw 17 Lut, 2005 20:40

Powrót do góry
twrozyna
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

warto zajrzec

http://www.obliczahistorii.pl/forum/viewtopic.php?t=400
&
http://www.garrett.pl/hobby/forum/phpBB2/viewforum.php?f=5
&
odkrywca
poszukiwanieskarbow.com

Czw 10 Mar, 2005 20:29

Powrót do góry
Kitchener
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 14
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Quba
ja już wybrałem.... od ok.tygodnia jestem w posiadaniu Garretta ACE 250 ...tylko ten śnieg !!! Zniesmaczony
pozdrawiam,
Kitchener

Czw 10 Mar, 2005 20:50

Powrót do góry
elpas
Moderator
Major

Major





Posty: 1626
Pochwał: 19
Skąd: Kołobrzeg-Grudziądz
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Quba-->Hej co do Trackera to na początek możesz spokojnie szukać używanego.(Nowy trchę za drogi). Mam BH IV i dodatkowo Tesoro ale jak widzisz trakera nie chcę się pozybwać, bo jest naprawdę fajny i czuły na wszelkie małe gówienka. Może zasięg nie jest jakiś oszałamiający ale i tak zwykle nie kopie się metrowych dołów przy drobiazgach. Sam mieszkam 400 m od morza i szukałem nim w zeszłym roku na plażach. W samym tylko sierpniu ok. 1000zł w drobniakach nie mówiąc o monetach na polach i lasach i innych drobiazgach. Jak porównuję tesoro to szału nie ma... trochę lepszy ale nie aż tak, żeby powalał. Nie słuchaj, że szkoda kasy, że cienki, że byle nic. Bo jeżeli kogops stać to niech kupuje sobie sprzęt za grube tysiące. Jak będziesz mial sygnał i kopał metroiwy dół to wiadomo że to coś wielkiego a nie drobiazg a monety nawet na polach szuka się w zasadzie płytko. To tyle... Ma mały minus, jest prądożerny jak wszytskie chyba Bunty. Dwie bateie 9 V starczaja na jakieś 8-10 pracy, Ja korzystam z akumulatorków bo by sie człowiek nie wypłacil na baterie alkaliczne. Warto sie zaopatrzyć w takowe i ładowarkę. Zdecydujesz sam. Tylko sugeruję, podpowiadam.
Pozdrawiam - Elpas

Pon 21 Mar, 2005 21:15

Powrót do góry
Armand
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jaki kupić?

past napisał:
moim prywatnym zdaniem

"Armand ma złą opinie nie radzę ale nigdy nie chodziłem z tym sprzętem"
Jak nie chodziłeś to nie zabieraj głosu. Jeżeli chcesz być poważnie traktowany, to traktuj poważnie innych i odpowiadaj za to co mówisz inaczej to się nazywa "gówniarstwo".

Pią 25 Mar, 2005 15:48

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.