| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ED
Starszy sierżant

Starszy sierżant




Posty: 112
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

kilka klamerek..

...Gdybym miał sprostować wszystkim prośbą ... zrobienia lepszych zdjęć każdemu elementowi w kilku pozycjach...rok bym stracił na naukę fotografii..jeszcze więcej na życzenia typu...daj zdjęcie lepsze , z przodu z tyłu i z boku bo ja sobie detale chcę pooglądać...Życia by mi brakło ...wszyscy mniej lub więcej wiedzą mam nadzieję jak i co wygląda a te zdjęcia mają ogólnie pokazać kolekcję jaką posiadam a nie ocenić jej oryginalność...Więc ostrość i szczegóły w tym wypadku nie są aż tak istotne myślę...


Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Opis załącznika:

Sob 10 Mar, 2012 13:04

Powrót do góry
ARIKS
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 354
Skąd: podkarpacie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: kilka klamerek..

Ależ przecież to żadne cuda zrobić dobrą w miarę ostrą fotkę aby nie tylko cieszyła Twoje oko ale i innych równieżWink Swoją drogą po to jest forum aby pokazać nawet najdrobniejsze detale czy szczegóły. Mimo wszystko dobre fotki to klucz do dobrego ukazania kolekcji, a tutaj tego brakuje i nie dziw się, że ludzie pytają o ''jakość'' wystarczy zobaczyć w innych wątkach jak pozostali kolekcjonerzy prezentują swoje zbiory. Mimo wszystko jakość jest bardzo ważna, nie tylko ilość Wink Pozdrawiam

Sob 10 Mar, 2012 16:17

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.