| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Bodzio
Szeregowy

Szeregowy





Posty: 17
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Władysław Sikorski

Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat śmierci generała Sikorskiego.Z tego co wiem to zginął w katastrofie lotniczej na Giblartarze,ale nic poza tym.
_________________
Ku chwale III RP

Nie 28 Maj, 2006 1:04

Powrót do góry
Ponury
Lieutenant

Lieutenant





Posty: 786
Skąd: Gdańsk!
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

No zabił go wywiad ugandyjski. A tak na poważnie to polecam książkę "Zamach" 8)

Nie 28 Maj, 2006 9:05

Powrót do góry
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Re: Władysław Sikorski

Bodzio napisał:
Chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej na temat śmierci generała Sikorskiego.Z tego co wiem to zginął w katastrofie lotniczej na Giblartarze,ale nic poza tym.

Temat już był przedmiotem dyskusji na forum.
Więcej informacji masz tutaj:
http://www.obliczahistorii.pl/forum/viewtopic.php?t=1164

Nie 28 Maj, 2006 12:48

Powrót do góry
Bodzio
Szeregowy

Szeregowy





Posty: 17
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Jestem niezmiernie wdzięczny.
_________________
Ku chwale III RP

Nie 28 Maj, 2006 14:24

Powrót do góry
Piotrk1
Kapitan

Kapitan




Posty: 1328
Pochwał: 2
Skąd: Śląsk
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Wskazana Ci książka "Zamach" jest chyba najnowszym wydaniem dotyczącym tego tematu. Bardzo ciekawe sa tam informacje fachowców, którzy wyliczyli w różnych wariantach gdzie i jak mógł spaść samolot. Na podstawie tych wyliczeń, niekóre sprawy nabierają innego znaczenia, chyba dokładniej wskazują, że anglicy wiedzą coś lecz nie chcą tego nadal ujawnić.
Ja ta książkę nabyłem w Klubie książki dla Ciebie (www.kdc.pl), ale nakład chyba sie już skończył.

Pon 29 Maj, 2006 12:57

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

zapraszam tu Uśmiech

http://www.obliczahistorii.pl/forum/viewtopic.php?t=1164

Pon 29 Maj, 2006 21:50

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.