| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Ponury
Lieutenant

Lieutenant





Posty: 786
Skąd: Gdańsk!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Potrzebuję waszego wsparcia - lobby filmowe!

Staram się nawiązać kontakt z reżyserem "Valkirii" Bryanem Singerem. Na płycie z filmem był z nim wywiad, opowiadał jakim przypadkiem wpadł na temat filmu o niemieckiej opozycji. Tym samym oryginalny facet. Chciałbym go zainteresować temat Flotyllii Pińskiej, aby rozważył nakręcenie jakiejś albo miłostki ala "Pearl Harbour" lub też czegoś czysto wojennego o naszych marynarzach bohaterach z Pińska. Gdzieś na forum filmowym w USA jedynie napisał mi, że fajny to pomysł, ale kontakt się urwał. Może macie jakieś namiary na niego?

Ja znalazłem tylko tyle:

http://www.facebook.com/pages/Bryan-Singer/112106092135224


Tutaj było to forum:

http://movies.nytimes.com/person/193696/Bryan-Singer

Pomocy cholera! Nasi reżyserzy nie potrafią i nie chcą się za to zabierać, to będziemy szukać na Zachodzie posłuchu i lobby. Myślę że Singer się może tym conajmniej zainteresować. Tak jak zainteresował się Blenderblock i zamachem 20 lipca 1944 roku, także przypadek. A oni kasy mają...

Może macie jakieś inne pomysły? Może jacyś inni reżyserzy się tym zainteresują plus innymi sprawami jak Mokra czy Bzura?

_________________
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

Czw 25 Sie, 2011 21:26

Powrót do góry
Grendel
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4610
Pochwał: 13
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Reżyser może się interesować w zasadzie wszystkim.Lecz niczego to nie zmieni.Zainteresuj producentów, wtedy temat moze ruszyć.
Niemniej, bez gotowego scenariusza (i to dobrego! - w sensie hollywoodzkim)
raczej nie zaczynaj podchodów, gdyż szanse będą doprawdy znikome.

_________________

Koło przyjaciół Muzeum Broni Pancernej CSWL
im. płk dypl. Mieczysława Rawicz-Mysłowskiego

Pią 26 Sie, 2011 5:51

Powrót do góry
Ponury
Lieutenant

Lieutenant





Posty: 786
Skąd: Gdańsk!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jakbyście namierzyli jakieś dobre amerykańskie fora filmowe to dajcie namiary! A najlepiej mejla do Singera czy podobnych Uśmiech
_________________
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

Nie 28 Sie, 2011 12:07

Powrót do góry
Ponury
Lieutenant

Lieutenant





Posty: 786
Skąd: Gdańsk!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No i co, zdziwieni? W "Angorze" nr. 2 z dn. 15.01.2012 r. na st. 69 jest notka że agencja amerykańska zainteresowała się kwestią zrobienia filmu o Cooperze i amerykanach z eskadry kościuszkowskiej 1920 r.

ps. to być może moja sprawka Uśmiech mejle w dziesiątki miejsc, fundacji, do reżyserów coś dały. odpowiedzieli Uśmiech zobaczymy co z tego wyjdzie!

_________________
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

Sro 18 Sty, 2012 19:28

Powrót do góry
Robert05
Pułkownik

Pułkownik




Posty: 4539
Pochwał: 9
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam, obawiam się że chodzi o tą fundację. Pozdrawiam. https://forum.ioh.pl/viewtopic.php?t=22568

Sro 18 Sty, 2012 20:25

Powrót do góry
Ponury
Lieutenant

Lieutenant





Posty: 786
Skąd: Gdańsk!
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Tak, pisałem także do nich. Odpisali mi, że zajęli się tym. To chyba to, co napisali w Angorze.

Liczę oczywiście przede wszystkim na ludzi pokroju Singera.

_________________
"Piszę do ciebie mały gryps, wiedz że broniłem poczty w Gdańsku, tak, dzisiaj rozstrzelają nas..." Horytnica.

Sro 18 Sty, 2012 20:32

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.