| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Gra o Powstaniu Warszawskim

Na przyszły rok zapowiadana jest gra Uprising44, traktująca jak można się domyślać, o Powstaniu Warszawskim: http://gry.interia.pl/informacje/news/gra-o-powstaniu-warszawskim-juz-w-przyszlym-roku,1670294,4045
Jak dla mnie dziwny (ale i ciekawy) pomysł na grę, która o ile ma być wierna realiom - będzie niemożliwa do wygrania (chyba że grając stroną niemiecką..)

_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Sro 20 Lip, 2011 8:31

Powrót do góry
Monsun
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 5182
Pochwał: 28
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No to jestem bardzo ciekaw jak będzie wyglądać ta gra? Mam nadzieję, że zatrudnią jakiś speców z tematyki PW44, żeby w grze nie było błędów, a przynajmniej nie jakiś podstawowych.
Tematyka PW jest bardzo ciekawa. Sam poświęcałem jej kiedyś mnóstwo czasu przez okres 5 lat. Z niecierpliwością też czekam na nowy film, do którego trwają obecnie przygotowania.

Pozdrawiam
Monsun

Sob 23 Lip, 2011 7:52

Powrót do góry
Bonder
Private

Private





Posty: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Sam jestem niezmiernie ciekawy co z tego wyniknie. Jestem dobrej myśli, gdyż znając ekipę, która robi ową grę możemy się spodziewać na prawdę ostrego grzmotu! CD-Projekt w końcu słynie z takich hitów jak wiedźmin, który odniósł niemały sukces nie tylko w Polsce. Uśmiech

Pon 25 Lip, 2011 19:12

Powrót do góry
sporty
Szeregowiec

Szeregowiec




Posty: 0
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Wyszła może juz ta gra??? Ciekawa jestem bardzo. A to świetny pomysł na prezent.

Wto 04 Paź, 2011 11:15

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.