| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Skoro administracja masowo kasuje posty to napisze w konwencji łopatologii:/ - problemem jest user Zubek, który dopóki będzie "udzielał się" w tym temacie dopóty ja żadnej wypowiedzi merytorycznej w tamcie nie udzielę...Uśmiech
Powtórzę jeszcze raz - sprowadzania dyskusji na poziom proponowany przez tegoż usera jest jak dla mnie rzeczą po prostu niesmaczną i nie zamierzam tego robić.
I proszę w łaskawości swojej pozostawić ten post aby było jasne jaka jest przyczyna mojego braku podtrzymania wątku z temacie.
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Sob 03 Wrz, 2011 10:14

Powrót do góry
Zubek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jasne- czyli niczego sie nie dowiemy, bo kolega nic nie wie...
Ot- palnął i wróble postraszył tylko Zniesmaczony
Pozdrawiam

Sob 03 Wrz, 2011 10:41

Powrót do góry
siwy
Major

Major





Posty: 1590
Pochwał: 3
Skąd: Wolsztyn / Użgorod
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

marek8888 napisał:
problemem jest user Zubek, który dopóki będzie "udzielał się" w tym temacie dopóty ja żadnej wypowiedzi merytorycznej w tamcie nie udzielę...Uśmiech

Zubek zrób coś proszę inaczej czeka nas niepowetowana strata Piwo
Może browar na zgodę na dobry początek Question

Sob 03 Wrz, 2011 12:02

Powrót do góry
Zubek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Eeeeee, browar tylko zamula żołądek, ale idea słuszna Bardzo szczęśliwy - a tak prawdziwie po naszemu to raczej byłoby coś mocniejszego - ale nie będę tu przecież propagował spożywania napojów wyskokowych Rolling Eyes
Jestem za - jak najbardziej...
Pozdrawiam

Sob 03 Wrz, 2011 12:26

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Mysle, ze w takim razie reszta pozostanie juz Wasza tajemnica, a my zobaczymy juz tylko jej pozytywne efekty na forum Piwo Piwo Piwo
_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Sob 03 Wrz, 2011 12:59

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie ma szans - Zubek zasługuje jedynie na los wysokiej wszak rangi Humana czy Fortecy, którym może ...: jaK to się gadału strzemiona...) - i czego nie spodziewa się ale zasłuży Uśmiech)) zasłuży, zasłuży ale dziś jeszcze tego nie ogarnia... sam zrozumi:) że w kosmosie żyje i spadnie z niego jak podrzędny satalita...
no i co może kolejna rekacja forum bez pomysłu dokąd zmierza? Uśmiech))
Uprzdzeam, że zapis jest na biażąco rejstrowany i pokazany zostanie w takiej formie jak nie koniecznie tego chciałyby jakieś tam frakcyje tego forum - i opinia jak to warto tu pisać także też Uśmiech Trzy tysiące razy się zastanówcię bo nie pisałem pewnych rzeczy w tym szacownym forum ot tak... Uśmiech Zubek jęzli zostanie musi wszak zotać waszą marką - nawet jak mnie usuniecie przekonacie się , że to banalny kłopotliwy fakt...
Bay

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Nie 04 Wrz, 2011 2:00

Powrót do góry
Grendel
Pułkownik

Pułkownik





Posty: 4610
Pochwał: 13
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Marku,
Wybacz, ale może starałbyś się wytrzeźwieć nim siądziesz za klawiaturę? Ja rozumiem, że przy sobocie, wszakże lato sie kończy... Ale - jak to Twój ulubiony Zubek mawia - młodsi czytają...
Prócz tego, czy naprawdę wydaje Ci się, że Krecio nie ma nić przyjemniejszego do roboty, musi więc czytać i usuwać ten bełkot?
Ośmieszacie się panowie.
Obaj. Ty, Zubku, także.
Potraktujcie to co piszę poważnie.
Pozdrowienia
Grendel

_________________

Koło przyjaciół Muzeum Broni Pancernej CSWL
im. płk dypl. Mieczysława Rawicz-Mysłowskiego

Nie 04 Wrz, 2011 4:35

Powrót do góry
Zubek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Cytat:
Obaj. Ty, Zubku, także.

Niestety, co prawda, to prawda Embarassed
O tempora o mores Rolling Eyes !!!
Ale z pijakami nie gadam na trzeźwo, sorry -a tak w ogóle to nie rozumiem, skąd taka agresja, gdy proszę np. o źródło, o link, o informację?
Z mojej strony - zgoda - i pas... Czestnoje komsomolskie Exclamation
Cytat:
Zubek zasługuje jedynie na los wysokiej wszak rangi Humana czy Fortecy

a to mi pochlebia, nawet bardzo Bardzo szczęśliwy , bowiem ustawienie mnie Rolling Eyes w jednym szeregu ze znawcami wyśmienitymi swoich tematów jest nader miłe i zaszczytne Uśmiech
Pozdrawiam i - Grendel- dzięki wielkie Piwo

Nie 04 Wrz, 2011 22:20

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Jak mawiają Rosjanie jest czas i na kielicha i czas na gadanie na trzeźwo:)
Niestety gorzej jak ktoś na trzeźwo nie bardzo ma co w temacie do powiedzenia...i pozuje na sam nie wiem czy "inteligenta" czy "antyinteligenta" ale , że to i tak poza jedna z wielu i ... niech tam - tak ku zgodzie idąc Piwo Drogi Zubku - widzisz jakoś mi tak potrzeba Twojego uwiarygodnienia w tym temacie - napisz cokolwiek merytorycznego a chętnie rozważę zmianę swojego stanowiska i jednak udzielenie odpowiedzi w temacie... To chyba fair propozycja?

Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Pon 19 Wrz, 2011 12:01

Powrót do góry
krecio
Moderator
Commandant

Commandant





Posty: 1901
Pochwał: 1
Skąd: a niby skąd mam byc...?
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zubku, potraktuj serio propozycje Marka. Wykazal dobra wole i teraz Twoja kolej.
_________________
pozdr.
krecio

Każdy chciałby znaleźć się w Niebie, tylko nikt nie chce być tam pierwszy

Zamki i pałace
Dolnego Śląska

Pon 19 Wrz, 2011 14:47

Powrót do góry
Zubek
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Owszem owszem, jak najbardziej, ale- nie w tym akurat temacie - już to tłumaczyłem tu czy ówdzie na priv, że temat Arka Przymierza, dryfujący w stronę masonerii, szczególnie w tym ostatnim aspekcie, nie nadaje się do publicznej dyskusji, nigdy i nigdzie, no, może w bocznym saloniku albo pod gruszą przy dobrym trunku i w małym wąskim gronie - i w zasadzie dopiero w toku dyskursu wychodzi, czy rozmowę kontynuować i jak daleko?

Materia to bowiem specyficzna, a zobowiązująca do, hm... sporej powściągliwości w słowach...

Ja i wiedzę i pojęcie mam pobieżne i zgoła niewielkie, ale temat repliki czy też modelu I Świątyni gdzieś, kiedyś obił mi się o uszy w całkiem przypadkowej sytuacji, lecz nie w odniesieniu do Polski czy też raczej terenów polskich pod zaborami, a Szkocji...

Więc, szanowny kolego Marku, chętnie coś się dowiem- może jakieś źródło, publikacja czy coś, gdzie można by coś poczytać na ten temat?

Bez złośliwości, to pytanie całkiem serio...

A tak a propos - taka dewiza - ...miseri, qui abessimus fui... , zresztą przetransponowana przeze mnie na grunt moich ulubionych harcerzy, czy jest komuś znana?
Od dobrych 30 lat usiłuję dojść, co to i skąd to, ale nijak nie wychodzi Rolling Eyes
Pozdrawiam

Pon 19 Wrz, 2011 23:55

Powrót do góry
marek8888
Użytkownik zbanowany

Użytkownik zbanowany




Posty: 4455
Pochwał: 5
Skąd: Sekcja polska NKWD
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Nie no powiało grozą - toż tu zupełnie jak sceneria z Wahadła Foucheta U.Eco ...
Jeżeli przenosimy sprawę na tak nieco groteskową płaszczyznę to muszę uroczyście oświadczyć, że nie było moim zamiarem poruszanie tego tematu w takim ujęciu a problem wziął się wyłącznie z użycia może niezbyt szczęśliwie dobranych słów, na które Kolega zwrócił uwagę i zapewne niewłaściwie zinterpretował w ferworze toczonej pomiedzy nami "wojny nerwów"...
Zapewne rozczaruję ewentualnych obecnych lub przyszłych członków wszelkiej maści "tajnych stowarzyszeń" ale chodziło mi wyłącznie o zbadane szczegóły licznych zakupów realizowanych w ostatnich latach życia króla Augusta II czyli w latach 1724-33 i absolutnie nic ponadto.
Za niezamierzony wątek sensacyjny, narosły w wyniku nieporozumienia mogę spokojnie przeprosić wszystkich zainteresowanych.
Pozdrawiam

_________________
Czy można dostąpić selektywnej mądrości lub przekwalifikować się na prawdziwego człowieka ot tak po prostej lekturze dzieł Jacka Kaczmarskiego? Tak - na IOH można...

Wto 20 Wrz, 2011 13:03

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 Strona 3 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.