| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
saddam44
Major

Major





Posty: 1700
Pochwał: 6
Skąd: Guantanamo Bay
Archiwum: Langley, Virginia
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

To pozwól że wyjaśnię bo widzę że nie chwytasz jak do tej pory nie upierałem się jaki mają napęd, jakimi dokładnie są pojazdami, jak do tej pory trwam przy zdaniu że są prawdziwe a czym są pojęcia nie mam biorę pod uwagę wiele możliwości nawet te które mi tu prezentujesz. Dobra to mamy to załatwione jeśli uważasz że pojazdy są prawdziwe to znaczy że w nie wierzysz. Ok, czym by nie były jeśli są to pojazdy to znaczy że mogą ulec wypadkowi katastrofie a ich wrak może być zabrany przez rząd ? Czyli uważasz że jest to nasza rasa która ewoluowała i cofa się w czasie by naprawić własne błędy ? Czy odrzucasz całkowicie możliwość istnienia inteligentnych form życia na innych planetach ?
_________________
Tatarska jazda, półksiężyc i gwiazda.

Czw 26 Maj, 2011 20:36

Powrót do góry
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

1. Oczywiście, że wierzę w ich istnienie. UFO istnieją i to jest pewnik. Inaczej nie napisałbym siedmiu książek na ich temat.
2. Katastrofa? Oczywiście jest możliwa, ale zważ jedno: skoro Oni poruszają się w Czasie to mają możliwość zabrania wraka z miejsca katastrofy nawet przed jej zaistnieniem - rozumiesz? To jest jeden z paradoksów podróży w Czasie.
3. Nasza rasa? Oczywiście. Ale z zastrzeżeniem - ona nie może ingerować za bardzo, bo każda zmiana NASZEJ Rzeczywistości MUSI zmienić Ich Rzeczywistość. A tego nie da się przewidzieć stuprocentowo. Dlatego Oni tak bardzo unikają Kontaktu spontanicznego, a każde Ich spotkanie z nami jest przemyślane i opracowanie. Musi być.
4. Na litość - a kto Ci powiedział, ze odrzucam? Oczywiście, że Rozum w Kosmosie być MUSI. Tylko że odwiedziny są niezmiernie rzadkie - o ile w ogóle - właśnie ze względu na ogrom kosmicznych odległości. Poza tym Ziemia znajduje się na - za przeproszeniem - galaktycznym zadupiu. Niestety - a może właśnie na szczęście?

Czw 26 Maj, 2011 20:44

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Czy punkty 2 i 3 nie przeczą sobie? Albo paradoksy w czasie są dopuszczalne albo nie.
Ponadto nie można zabrać wraku pojazdu przed katastrofą, bo dopóki do niej nie dojdzie wrak nie istnieje.
No i przez Twoje postrzeganie czasu jako linii, zakładasz że zmiana w przeszłości, skutkuje w przyszłość. A to MUSI wcale nie jest takie pewne.

Czw 26 Maj, 2011 23:37

Powrót do góry
erkael56
Major

Major




Posty: 1560
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pisałem o paradoksach, a nie o normie. Nie ma sprzeczności. Poza tym chodziło mi o najprostsze porównanie, a to najłatwiej wyjaśnić jako liniową strukturą Czasu..

Pią 27 Maj, 2011 7:50

Powrót do góry
ARIKS
Podporucznik

Podporucznik





Posty: 354
Skąd: podkarpacie
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Sciema bo ufologia wykazała że całe ET nie może być typową wizytą pozaziemską gdy ponad 10 lat temu niektórzy krajowi czy zachodni badacze tak sugerowali inni nasi ''ufolodzy'' pukali się w czoło utrwalając cały czas teorię ET i braci z kosmosu, a dziś sami to piszą Wink

erkael56 ale aby tak pisać należy mieć jakieś konkretne argumenty aby przekonać ''naukę'' ja od dawna przypuszczałem, ale na 100 % pewności nie mam, że UFO pokonują czas, sporo na ten temat pisze w mojej pracy UFO nad Podkarpaciem i związane z tym obserwacja udokumentowane na przestrzeni 15 lat na Podkarpaciu.

Pią 27 Maj, 2011 8:42

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Idź do strony Poprzedni  1, 2 Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.