| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

E-Trac Xchange

Kto tego uzywa? Zainstalowalem .podpiolem wykrywacz do komputera wszystko OK-bezproblemowo go wykryl,skomunikowali sie ...ale...jakos wole konfigurowac w terenie.

A jak Wy to robicie?

Ponoc mozna przez niego wgrac i polskie menu? Ma ktos takie?

_________________
„Będziecie zabijani, tak jak wy zabijaliście, będziecie bombardowani tak jak i wy bombardowaliście" - Osama Bin Laden

Pon 23 Maj, 2011 22:24

Powrót do góry
Enders
Porucznik

Porucznik





Posty: 504
Pochwał: 2
Skąd: New Ross
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kolega ma E Traca. Polskie menu - i owszem, są tylko różnice w wersji, ponieważ jedna jest z A,C,E,L, itd., a ta nowsza ma już eleganckie Ą,Ć,Ę,Ł, itd.

Dyskryminację to trzeba poprawić na wstępie bo ta standardowa co producent polecił na monetki to niektóre cienkie sreberka i miedziaki wycina Wink Fajna ta dyskryminacja, dokładna, coś na wzór gry "Spadające kostki" Mr. Green

Żeby ta wykrywka było tylko lepiej od środka (i nie tylko!) zbudowana... choć i tak nie jest źle...

Pozdrawiam!

_________________
Historia to... przygoda!

Wto 24 Maj, 2011 14:53

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Enders napisał:
Kolega ma E Traca. Polskie menu - i owszem, są tylko różnice w wersji, ponieważ jedna jest z A,C,E,L, itd., a ta nowsza ma już eleganckie Ą,Ć,Ę,Ł, itd.

Dyskryminację to trzeba poprawić na wstępie bo ta standardowa co producent polecił na monetki to niektóre cienkie sreberka i miedziaki wycina Wink Fajna ta dyskryminacja, dokładna, coś na wzór gry "Spadające kostki" Mr. Green

Żeby ta wykrywka było tylko lepiej od środka (i nie tylko!) zbudowana... choć i tak nie jest źle...

Pozdrawiam!


Enders-ja nie pytam o ustawienia ,czy wady/zalety tylko o obsluge Xchnge
i bardziej statystycznie-ciekawe jaki procent uzytkownikow Etraca uzywa tego programu.
Dla mnie to tylko "bajer" - nawet wymieniajac sie ustawieniami na innym gruncie trzeba juz pozmieniac....

_________________
„Będziecie zabijani, tak jak wy zabijaliście, będziecie bombardowani tak jak i wy bombardowaliście" - Osama Bin Laden

Wto 24 Maj, 2011 17:58

Powrót do góry
Enders
Porucznik

Porucznik





Posty: 504
Pochwał: 2
Skąd: New Ross
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

A to życzę wielu, baaaaardzo wielu odpowiedzi. Neutral

A co do obsługi - chcesz wzorce jakie najlepsze na [...]?

Pozdrawiam!

_________________
Historia to... przygoda!

Czw 26 Maj, 2011 13:15

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

No tak sie spodziewalem wieeelu odpowiedzi.
Pytanie padlo do mnie przez Proscana ktory akurat robi testy dla Odkrywcy a ze sam tego nie uzywam-i mnie zaciekawilo jak inni.

Za wzorce thx...przez dwa lata uzywania sprzetu-sam doszlem do wlasnych-jezeli cos by mnie interesowalo to spolszczenie-o ile to mozliwe.

_________________
„Będziecie zabijani, tak jak wy zabijaliście, będziecie bombardowani tak jak i wy bombardowaliście" - Osama Bin Laden

Czw 26 Maj, 2011 15:11

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.