| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość

Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Portal weterański

Wymyśliłem sobie jakiś czas temu,żeby stworzyć jakąś naprawdę sensowną stronkę o motocyklach zabytkowych, napewno początkowo nie będzie to coś wielkiego ale chciałbym, aby w przyszłości przerodziło się to w porządny portal motocykli zabytkowych (pobożne życzenia...Wink )
Tematyka będzie tylko i wyłącznie! weterańska (także wszelkim mistrzom spawarki i palnika dziękujemy...)
Chciałbym żeby znalazł się tam indeks wszystkich znanych , mniej znanych i tych zupełnie juz zapomnianych firm motocyklowych.
Coś w rodzaju takiego motocykowego alfabetu- Firma, krótka historia i galeryjka produkowanych przez nią motocykli.Wpadłem na ten pomysł, bo mam u siebie na dysku ok. 9000 zdjęć weteranów... także wypada chyba cos z tym zrobić Uśmiech
Jeżeli macie ochotę napisać coś na temat jakiejś firmy, zaprezentować Swój motocykl albo podzielic się swoimi doświadczeniami, to prosze o kontakt.
Chciałbym też stworzyc tam duże forum dyskusyjne oraz giełdę części i całych motocykli.
Narazie ambitnie zbieram materiały i myślę ,że niedługo wystartujemy.
Nie chcę narazie wrzucać stronki do netu, bo nie lubie sytuacji takich kiedy klikam na jakieś interesujące mnie okno....a tu pojawia się np. "tu będą dane techniczne ale narazie strona jest w budowie...itp"
Chcę żeby od samego poczatku było juz tam sporo ciekawych.konkretnych rzeczy.
Dlatego jeszcze raz zapraszam wszystkich do współpracy przy tworzeniu tej stronki.
Pozdrawiam
Tornax

Czw 21 Paź, 2004 11:44

Powrót do góry
widelec
Gość

w sprawie stronki

stwozenie stronki to jedno a druda sprawa to wyszukiwarki ,wiec moja pomoc bedzie take ze pomoge ja wypozycjonowac na okolo 5,6 miejsce w przegladarce mowie o wp ,google to wyzsza szkola jazdy wiec z tym lipa (jak narazie )

Wto 26 Paź, 2004 12:33

Powrót do góry
Tornax
Gość

Wielkie dzięki, jak tylko stronka bedzie gotowa do startu , to się zgłoszę.
Pozdrawiam
Tornax

Sro 27 Paź, 2004 20:05

Powrót do góry
rydz-smigly
Kapitan

Kapitan

Pochwał: 1

ciekawe przedsiewziecie!!!

Pią 11 Mar, 2005 21:41

Powrót do góry