| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kosynier
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 258
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Kasacja konta

Nie chce mi się tracić czasu na pisanie czekanie itd. Nie chce być już użytkownikiem forum ioh pisałem wczoraj wiadomość do Admina. Dzisiaj patrzę w regulamin podobno nie można skasować postów i nika co jest? Mnie nie było po 1 sierpnia tego roku nic o nowym regulaminie nie słyszałem więc się pod nim nie podpisuję. Natomiast nie mam zamiaru być w żaden sposób dzięki nikowi kojarzony przez nikogo z tym forum i co ja mam zrobić podobno jest paragraf na usuwanie ników że jednak trzeba. Więc ja bardzo bym prosił o usunięcie wszystkiego co ze mną związane na tym forum. Że bym nie musiał roku czekać bez logowania aż mnie usuniecie bo to bez sensu. Przepraszam za zadymę ale na prawdę nie chce mi się pisać pm do cholera wie kogo jeszcze. Jednym postem oszczędzam Wasz czas na odpisywanie mi itp
z poważaniem

Pon 20 Gru, 2010 1:24

Powrót do góry
Indiana Jones
Moderator
Oberst

Oberst





Posty: 5413
Pochwał: 19
Skąd: z frontu
Archiwum: X ...
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Re: Kasacja konta

kosynier napisał:
Dzisiaj patrzę w regulamin podobno nie można skasować postów i nika co jest?


napisałeś ponad 200 postów w iluś tam tematach, wykasowanie postów zrobiło by wielki buredel w tych tematach, dodatkowo pewnie nie raz ktoś używał w stosunku do ciebie cytowanie, czyli tam też są twoje teksty i twój nick..

można skasować konto ale posty i nick zostają.
Zresztą w czym problem? nie piszesz już od jakiegoś czasu więc te tematy z tobą są już zagrzebane pod nowszymi, a za pare miesięcy mało kto będzie pamiętał że ktoś taki istniał, już sporo osób z tego co obserwuje znikło, zwyczajnie bez szumu, przestali pisać więc i przestali tu praktycznie istnieć.

_________________
Pozdrawiam
Przemek

Pon 20 Gru, 2010 9:32

Powrót do góry
de Villars
Generał dywizji

Generał dywizji





Posty: 8068
Pochwał: 6
Skąd: Kraków
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Skoro piszesz posta, to domyślam się, że jednak zaakceptowałeś regulamin. Więc nie pisz teraz, że się pod nim nie podpisujesz.. Zapisy regulaminu są jasne i czytelne i raczej nie będziemy robić bajzlu na forum tylko dlatego, że ktoś "nie chce być kojarzony"..
_________________
Dmą w rogi zaklęte
Dudni ziemia, kurz staje
Jako burze w szale
Idą, idą Wandale!
Szaleją topory
Dzicy jako zwierzory
Szpony bogów w szale
Idą, idą Wandale!

Pon 20 Gru, 2010 12:35

Powrót do góry
IjonTihy
Komandor porucznik

Komandor porucznik





Posty: 3504
Pochwał: 6
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

W starym regulaminie też był zapis o tym, iż nawet po rezygnacji z udziału w życiu forum, napisane posty pozostają. Tak jest zresztą wszędzie, na każdym forum.
Po roku Twoje posty też nie znikną, ale nie wiem dokładnie co będzie: albo pozostaną podpisane "kosynier" tyle że nie będzie to wiązało się z istniejącym kontem, albo co bardziej prawdopodobne zostaną podpisane "gość".
Dawid?

_________________
Armia to przede wszystkim porządek i ład. Tym dziwniejsze jest, że prawdziwa wojna pod względem porządku i ładu przypomina ogarnięty pożarem burdel.

Pon 20 Gru, 2010 13:11

Powrót do góry
szponiasty
Podpułkownik

Podpułkownik





Posty: 3160
Pochwał: 2
Archiwum: APwB / OKBZN
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

poradzę się prawnika , nie rozumie skąd u Ciebie tak nagła odraza do kojarzenia z tym forum ? pomijając to są to Twoje wypowiedzi i pisane na tym czy na innym forum są kojarzone z Torbą z Twoim nickiem i jest to oczywiste, nie jesteś kojarzony jako aktywista tego forum będąc jego członkiem,

pzodr
janek

Pon 20 Gru, 2010 22:36

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

IjonTihy napisał:
Po roku Twoje posty też nie znikną, ale nie wiem dokładnie co będzie: albo pozostaną podpisane "kosynier" tyle że nie będzie to wiązało się z istniejącym kontem, albo co bardziej prawdopodobne zostaną podpisane "gość".


Będzie dokładnie tak, że jak konto zostanie usunięte to wszystkie dotychczasowe posty zostaną podpisane nickiem użytkownika które je napisał a pod nickiem będzie znajdować się przypisek "gość", więc nick jako taki i tak będzie widoczny pomimo braku fizycznej przynależności do konta użytkownika...

Wto 21 Gru, 2010 2:58

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.