| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
sawkowy
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 210
Skąd: Pilchowice
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Chyba coś jest nie tak

Dlaczego nie zmienia mi się liczba postów przy profilu? Nie żeby mi zależało, ale przy odpowiadaniu jest to trochę mylące. Coś chyba się zacina, bo to już drugi raz.
A może tak ma być, dawno nie zaglądałem na forum.
Pozdrawiam

Czw 06 Kwi, 2006 9:49

Powrót do góry
l'Aquila
Porucznik marynarki

Porucznik marynarki





Posty: 684
Pochwał: 1
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Posty z "Literatura, Rozrywka" nie wchodza, o ile sie nie myle, do punktacji WinkWink

Pozdrawiam

l'A

Czw 06 Kwi, 2006 11:53

Powrót do góry
sawkowy
Podporucznik

Podporucznik




Posty: 210
Skąd: Pilchowice
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

A, chyba, że tak. Dzięki za informację. Mr. Green

Czw 06 Kwi, 2006 12:10

Powrót do góry
Dawid159
Administracja
Маиор

Маиор





Posty: 2293
Pochwał: 4
Skąd: Wrocław / Kłodzko
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi Odpowiedz z cytatem

Tak samo jeżeli chodzi o ogłoszenia Wink Było pare razy na forum już o tym, wątek zamykam, z tego względu, że każdy temat z tech-org w którym wszystkie sprawy są załatwione zamykam Wink

Czw 06 Kwi, 2006 13:45

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.