| | FAQ | Szukaj | Użytkownicy | Rangi | Rejestracja | Profil | Wiadomości | Zaloguj
Linki | Ekipa | Regulamin | Galeria | Artykuły | Katalog monet | Moje załączniki

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
simek
Kapral

Kapral




Posty: 43
Skąd: Toruń
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Pomoc w zakupie

Poszukuję wykrywacza na początek. Potrzebuję na razie sprzętu o osiągach podobnych do dobrze ustawionego Jabla. http://allegro.pl/wykrywacz-metali-pelny-zestaw-okazja-i1236653623.html czy warto kupić ten wykrywacz? Nie ukrywam tego , ze na początek nie chce ładować w to hobby kupę kasy gdyż mój budżet jest ograniczony. Dziękuję za pomoc!

Pon 20 Wrz, 2010 9:31

Powrót do góry
ZIECIU
Kapitan

Kapitan





Posty: 1215
Pochwał: 3
Skąd: Festung Brieg
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Na tym wykrywaczu nigdy nie pracowałem sam chodzę na Rutusie Solarisie i szczerze jestem z niego bardzo zadowolony!!Do innych wykrywaczy jestem nastawiony dość sceptycznie i uważam je za takie zabawki... chodziłem na kilku garretach i szczerze mogę powiedzieć że sprawdzają się idealnie;)
_________________
Kto nie był buntownikiem za młodu ten będzie świnią na starość.

Józef Klemens Piłsudski

Pon 20 Wrz, 2010 14:12

Powrót do góry
Enders
Porucznik

Porucznik





Posty: 504
Pochwał: 2
Skąd: New Ross
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zależy, czego chcesz szukać.... jeśli militarki, to jak najbardziej. Ale pamiętaj, że wykrywka PI (impulsowa) "Jabel" nie posiada dyskryminacji, co znaczy, że będziesz kopał każdy gwóźdź, itp. Do monet to się nie nadaje. Wtedy musiałbyś postawić na coś lepszego, np. Garrett Ace 150 czy Teknetics Alpha 2000. To nie takie drogie sprzęty (ok. 600 zł), ale coś za coś. Ostatecznie ALL-1. Podaj swój maksymalny budżet, i to, czego byś chciał szukać. Wtedy pogadamy Bardzo szczęśliwy
_________________
Historia to... przygoda!

Pon 20 Wrz, 2010 14:31

Powrót do góry
simek
Kapral

Kapral




Posty: 43
Skąd: Toruń
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Generalnie to będzie mój pierwszy wykrywacz. Na razie nie chcę kupować niczego droższego. Liczę się z tym, że wykrywacz bez dyskryminacji napędzi mi dodatkowej roboty z kopaniem śmieci. Interesuje mnie głównie militarka. I myślę, że na początek spróbuje tego wykrywacza, a później myślę o Smętku .

Pon 20 Wrz, 2010 14:42

Powrót do góry
Lukas1991214
Plutonowy

Plutonowy





Posty: 77
Skąd: Katowice
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Witam a ja bym ci poradził kupić magnes. 70x40 lina i obudowa i na militarkę jak znalazł ale oczywiście tą podwodną Wink. Nie ukrywajmy za 250 zł nie kupisz wykrywkę z prawdziwego zdarzenia. Tak jak kolega napisał od 600 zł <. Pozdrawiam

Pon 20 Wrz, 2010 15:32

Powrót do góry
jms-bytom
Moderator
Major

Major





Posty: 2149
Pochwał: 4
Skąd: Bytom
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

simek napisał:
Generalnie to będzie mój pierwszy wykrywacz. Na razie nie chcę kupować niczego droższego. Liczę się z tym, że wykrywacz bez dyskryminacji napędzi mi dodatkowej roboty z kopaniem śmieci. Interesuje mnie głównie militarka. I myślę, że na początek spróbuje tego wykrywacza, a później myślę o Smętku .


Doskonale zdajesz sobie sprawe z plusow i minusow PI .

Co do samego wyrobu-jako ze to "chalupnicza" robota -ciezko cos powiedziec.
Najlepiej kupujac-uzgodnij z nabywca okres reklamacji,i niech Ci ktorys z bardziej doswiadczonych kolegow sprawdzi...w Toruniu znajdzie sie napewno,jeli nie- odezwij sie na priv-skontaktuje Cie z kolega z innego forum.

Pon 20 Wrz, 2010 22:04

Powrót do góry
simek
Kapral

Kapral




Posty: 43
Skąd: Toruń
Odpowiedz do tematu Odpowiedz z cytatem

Zamówiłem ten wykrywacz z cewką 20 cm gdyż chciałbym też spróbować szukać monet,odznak,klamer. Na początek to powinno wystarczyć. Mam pytanko czy ktoś zechciał by pomóc laikowi poznać sprzęt a przy okazji pokopać wspólnie 04.09.2010 ?? Oczywiście gdzieś w Toruniu.

Wto 28 Wrz, 2010 18:40

Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Możesz dodawać załączniki w tym forum
Możesz ściągać pliki w tym forum



Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników Forum.
Redakcja magazynu "Inne Oblicza Historii" nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.